Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA IDRIJA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Črni Vrh - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Kofol Kavčič, 20.08.1962, Črni Vrh, Črni Vrh 79, 5274 Črni vrh nad IdrijoMilena Logar in skupina volivcev
2Klemen Logar, 19.03.1973, Črni Vrh, Črni Vrh 181, 5274 Črni vrh nad IdrijoMilena Logar in skupina volivcev
3Jurij Kavčič, 24.02.1969, Črni Vrh, Črni Vrh 80, 5274 Črni vrh nad IdrijoMilena Logar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Črni Vrh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lovrenc Habe, 01.09.1994, Zadlog, Zadlog 55, 5274 Črni vrh nad IdrijoFlorijan Tominec in skupina volivcev
2Mojca Rupnik, 29.08.1959, Zadlog, Zadlog 38a, 5274 Črni vrh nad IdrijoFlorijan Tominec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Črni Vrh - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojz Nagode, 17.06.1961, Idrijski Log, Idrijski Log 1, 5274 Črni vrh nad IdrijoMatjaš Tkalec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Črni Vrh - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej Žigon, 22.11.1975, Predgriže, Predgriže 22, 5274 Črni vrh nad IdrijoPolona Rudolf Žigon in skupina volivcev
2Hermina Lampe, 24.03.1960, Predgriže, Predgriže 33a, 5274 Črni vrh nad IdrijoSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Črni Vrh - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jernej Črnologar, 20.08.1993, Lome, Lome 24, 5274 Črni vrh nad IdrijoIzidor Benčina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Črni Vrh - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damijana Kodelja, 29.01.1968, Strmec, Strmec 1, 5274 Črni vrh nad IdrijoIvan Bajec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dole - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nina Gantar, 15.05.1978, Gore, Gore 5c, 5280 IdrijaDejan Hvala in skupina volivcev
2Tomaž Kavčič, 25.01.1985, Gore, Gore 8, 5280 IdrijaDejan Hvala in skupina volivcev
3Maruška Gnjezda, 28.01.1985, Gore, Gore 22, 5280 IdrijaDejan Hvala in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dole - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urban Petrič, 03.05.1984, Dole, Dole 26, 5280 IdrijaAndreja Petrič in skupina volivcev
2Marko Gantar, 12.04.1973, Dole, Dole 23, 5280 IdrijaSimon Rupnik in skupina volivcev
3Silva Skok Bačnar, 27.11.1978, Dole, Dole 33, 5280 IdrijaSimon Rupnik in skupina volivcev
4Ana Rejc, 03.03.1975, Dole, Dole 16, 5280 IdrijaAndreja Petrič in skupina volivcev
5Aleš Žakelj, 21.07.1971, Dole, Dole 8, 5280 IdrijaSimon Rupnik in skupina volivcev
6Jurij Lazar, 24.04.1975, Dole, Dole 31, 5280 IdrijaAndreja Petrič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dole - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Suzana Rupnik, 02.09.1971, Jelični Vrh, Jelični Vrh 8, 5280 IdrijaAnej Rupnik in skupina volivcev
2Majda Novak, 28.02.1972, Jelični Vrh, Jelični Vrh 29a, 5280 IdrijaMilana Ažman Govekar in skupina volivcev
3Darko Novak, 09.04.1978, Jelični Vrh, Jelični Vrh 29, 5280 IdrijaAnej Rupnik in skupina volivcev
4Matjaž Govekar, 18.09.1967, Jelični Vrh, Jelični Vrh 11a, 5275 GodovičAnej Rupnik in skupina volivcev
5Branko Razložnik, 14.01.1959, Jelični Vrh, Jelični Vrh 25, 5280 IdrijaMilana Ažman Govekar in skupina volivcev
6Marko Govekar, 28.09.1976, Jelični Vrh, Jelični Vrh 1, 5280 IdrijaMilana Ažman Govekar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dole - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Gantar, 31.08.1974, Idršek, Idršek 5, 5281 Spodnja IdrijaIvan Jesenko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Godovič - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Cigale, 15.02.1962, Godovič, Godovič 67, 5275 GodovičMarjan Brenčič in skupina volivcev
2Gregor Rupnik, 13.03.1968, Godovič, Godovič 94, 5275 GodovičHerta Čuk in skupina volivcev
3Damijan Gantar, 25.10.1969, Godovič, Godovič 65, 5275 GodovičHerta Čuk in skupina volivcev
4Matej Vidmar, 14.09.1973, Godovič, Godovič 74b, 5275 GodovičMarjan Brenčič in skupina volivcev
5Anja Hladnik, 18.08.1995, Godovič, Godovič 111c, 5275 GodovičHerta Čuk in skupina volivcev
6Matej Gantar, 09.11.1968, Godovič, Godovič 50, 5275 GodovičMarjan Brenčič in skupina volivcev
7Gregor Poženel, 06.06.1990, Godovič, Godovič 107, 5275 GodovičSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8Tonja Lapanja Brenčič, 19.07.1972, Godovič, Godovič 53a, 5275 GodovičHerta Čuk in skupina volivcev
9Helena Golob Vojska, 20.09.1977, Godovič, Godovič 101, 5275 GodovičMarjan Brenčič in skupina volivcev
10Miha Rupnik, 28.01.1977, Godovič, Godovič 20, 5275 GodovičHerta Čuk in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Idrija - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tina Brus, 27.11.1989, Idrija, Levstikova 20, 5280 IdrijaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Patricija Horvat, 03.05.1986, Idrija, Ulica Henrika Freyerja 1, 5280 IdrijaMelita Gantar in skupina volivcev
3Žiga Lakner, 21.11.1995, Idrija, Rožna 17, 5280 IdrijaMelita Gantar in skupina volivcev
4Lidija Anzelm, 30.07.1952, Idrija, Tomšičeva 16, 5280 IdrijaSamo Bevk in skupina volivcev
5Cirila Hladnik, 08.11.1977, Idrija, Triglavska 20, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
6Milovana Lukan, 31.01.1962, Idrija, Kajuhova 2, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
7Andrej Lazar, 06.10.1973, Idrija, Pot sv. Antona 20, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
8Tatjana Majnik, 22.01.1968, Idrijska Bela, Idrijska Bela 13, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
9Renato Flego, 04.12.1986, Idrija, Levstikova 20, 5280 IdrijaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
10Erik Logar, 02.04.1975, Idrija, Hribernikova 18, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
11Damjan Lampe, 02.11.1972, Idrija, Ulica 1. maja 23, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
12Iztok Koler, 17.11.1989, Idrija, Mestni trg 12, 5280 IdrijaTomaž Vencelj in skupina volivcev
13Ambrož Vončina, 31.07.1989, Idrija, Beblerjeva 10, 5280 IdrijaSamo Bevk in skupina volivcev
14Zumreta Ćoralić, 10.04.1967, Idrija, Pot sv. Antona 49, 5280 IdrijaSamo Bevk in skupina volivcev
15Martin Gantar, 18.10.1996, Čekovnik, Čekovnik 15, 5280 IdrijaMelita Gantar in skupina volivcev
16Blaž Ogrič, 19.10.1992, Idrija, Beblerjeva 4, 5280 IdrijaSamo Bevk in skupina volivcev
17Saša Gnezda, 14.04.1974, Idrija, Pot sv. Antona 30, 5280 IdrijaMelita Gantar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krnice-Masore - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Lapanje, 19.01.1987, Idrijske Krnice, Idrijske Krnice 4, 5281 Spodnja IdrijaSlavko Strel in skupina volivcev
2Vesna Erjavec, 05.04.1977, Idrijske Krnice, Idrijske Krnice 3, 5281 Spodnja IdrijaSlavko Strel in skupina volivcev
3Ivan Vončina Černilogar, 29.09.1949, Idrijske Krnice, Idrijske Krnice 8a, 5281 Spodnja IdrijaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Damjan Lahajnar, 17.04.1979, Idrijske Krnice, Idrijske Krnice 28b, 5281 Spodnja IdrijaSlavko Strel in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krnice-Masore - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sebastjan Kavčič, 18.05.1972, Masore, Masore 17, 5282 CerknoMarija Magajne in skupina volivcev
2Marija Magajne, 23.06.1963, Masore, Masore 16, 5282 CerknoMarija Magajne in skupina volivcev
3Boris Peternelj, 23.05.1977, Masore, Masore 21, 5282 CerknoBoris Peternelj in skupina volivcev
4Mirjam Kavčič, 03.03.1970, Masore, Masore 17, 5282 CerknoBoris Peternelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Kosmač, 31.08.1980, Mrzli Vrh, Mrzli Vrh 15, 5281 Spodnja IdrijaLuka Rupnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martin Laknar, 02.09.1977, Korita, Korita 7, 5281 Spodnja IdrijaBranko Seljak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rado Tavčar, 25.02.1957, Ledinske Krnice, Ledinske Krnice 13a, 5281 Spodnja IdrijaDejan Čadež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Kristjan Brus, 18.01.1979, Ledine, Ledine 9, 5281 Spodnja IdrijaNejc Jesenko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Kavčič, 18.06.1968, Pečnik, Pečnik 9, 5281 Spodnja IdrijaAndri Seljak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jan Fortuna, 29.12.1995, Govejk, Govejk 18, 5281 Spodnja IdrijaVinko Mlakar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1David Kosmač, 17.06.1983, Gorenji Vrsnik, Gorenji Vrsnik 1a, 5281 Spodnja IdrijaMarko Vehar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Mihevc, 20.03.1969, Spodnji Vrsnik, Spodnji Vrsnik 18, 5281 Spodnja IdrijaMaja Mlinar in skupina volivcev
2Peter Martinčič, 16.06.1972, Spodnji Vrsnik, Spodnji Vrsnik 21, 5281 Spodnja IdrijaLucija Vehar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko Demšar, 11.07.1983, Žirovnica, Žirovnica 4, 5281 Spodnja IdrijaPrimož Demšar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ledine - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Lapajne, 25.07.1970, Ledinsko Razpotje, Ledinsko Razpotje 5, 5281 Spodnja IdrijaAleksander Brence in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Spodnja Idrija - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Pagon, 27.12.1959, Spodnja Idrija, Šolska ulica 8, 5281 Spodnja IdrijaVojko Carl in skupina volivcev
2Karin Peternel, 15.01.1990, Spodnja Kanomlja, Spodnja Kanomlja 44, 5281 Spodnja IdrijaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Marija Kogej, 05.04.1983, Spodnja Idrija, Šolska ulica 1, 5281 Spodnja IdrijaVojko Carl in skupina volivcev
4Vojko Carl, 06.06.1960, Spodnja Idrija, Šolska ulica 14, 5281 Spodnja IdrijaVojko Carl in skupina volivcev
5Tadeja Vončina, 26.02.1993, Spodnja Idrija, Na vasi 21, 5281 Spodnja IdrijaVojko Carl in skupina volivcev
6Franko Bergnach, 10.06.1943, Spodnja Idrija, Na vasi 21, Vojko Carl in skupina volivcev
7Daša Pirih, 18.01.1979, Spodnja Idrija, Slovenska cesta 33, 5281 Spodnja IdrijaVojko Carl in skupina volivcev
8Silvij Štremfelj, 26.11.1963, Spodnja Idrija, Na griču 14, 5281 Spodnja IdrijaVojko Carl in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vojsko - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Lapajne, 13.01.1950, Vojsko, Vojsko 11, 5280 IdrijaBranko Lapajne in skupina volivcev
2Milojka Ječnik, 13.10.1956, Vojsko, Vojsko 61c, 5280 IdrijaBranko Lapajne in skupina volivcev
3Samo Koler, 22.08.1965, Vojsko, Vojsko 74, 5280 IdrijaBranko Lapajne in skupina volivcev
4Jože (Joško) Sedej, 21.04.1959, Vojsko, Vojsko 39, 5280 IdrijaBranko Lapajne in skupina volivcev
5Bojan Jereb, 05.08.1976, Vojsko, Vojsko 102, 5280 IdrijaBranko Lapajne in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kanomlja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tatjana Velikanje, 18.03.1971, Srednja Kanomlja, Srednja Kanomlja 17, 5281 Spodnja IdrijaMatjaž Velikanje in skupina volivcev
2Alfred Pregelj, 20.09.1967, Srednja Kanomlja, Srednja Kanomlja 36, 5281 Spodnja IdrijaMatjaž Velikanje in skupina volivcev
3Marko Velikanje, 05.05.1970, Srednja Kanomlja, Srednja Kanomlja 17, 5281 Spodnja IdrijaMarijan Lapanje in skupina volivcev
4Boštjan Gnezda, 03.08.1980, Srednja Kanomlja, Srednja Kanomlja 32, 5281 Spodnja IdrijaMatjaž Velikanje in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kanomlja - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Špelca Velikanje, 07.05.1982, Gorenja Kanomlja, Gorenja Kanomlja 14, 5281 Spodnja IdrijaMarija Prezelj in skupina volivcev
2Danilo Pavšič, 18.09.1963, Gorenja Kanomlja, Gorenja Kanomlja 45, 5281 Spodnja IdrijaMarija Prezelj in skupina volivcev
3Gorazd Vončina, 16.02.1995, Gorenja Kanomlja, Gorenja Kanomlja 23, 5281 Spodnja IdrijaMarija Prezelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Zavratec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Niko Gantar, 03.12.1994, Zavratec, Zavratec 21, 1373 RovteSamo Kuščer in skupina volivcev
2Ivan Kogovšek, 06.01.1973, Zavratec, Zavratec 18, 1373 RovteSamo Kuščer in skupina volivcev
3Samo Kuščer, 24.02.1953, Potok, Potok 3, 1373 RovteSamo Kuščer in skupina volivcev
4Marjetka Rijavec, 29.04.1974, Zavratec, Zavratec 4a, 1373 RovteSamo Kuščer in skupina volivcev
5Daphne Levac Cornelissen, 02.11.1984, Zavratec, Zavratec 3, 1373 RovteSamo Kuščer in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.