Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA HRPELJE-KOZINA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Artviže - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Škerjanc, 18.01.1957, Artviže, Artviže 6, 6242 MaterijaDaniela Stančič in skupina volivcev
2Tjaša Dujmovič, 22.02.1983, Artviže, Artviže 16, 6242 MaterijaDaniela Stančič in skupina volivcev
3Andrej Barbiš, 04.11.1971, Artviže, Artviže 11, 6242 MaterijaDaniela Stančič in skupina volivcev
4Martina Drožina, 02.01.1985, Artviže, Artviže 20, 6242 MaterijaDaniela Stančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Artviže - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stojan Ivančič, 29.01.1957, Ostrovica, Ostrovica 10, 6242 MaterijaStojan Ivančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Gradišče pri Materiji - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Suzana Štavar, 06.10.1962, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 7/b, 6243 ObrovKarlo Šturm in skupina volivcev
2Primož Šturm, 05.06.1986, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 31/a, 6243 ObrovKarlo Šturm in skupina volivcev
3Karlo Šturm, 01.09.1961, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 21/a, 6243 ObrovKarlo Šturm in skupina volivcev
4Slava Šepič Vouk, 14.07.1946, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 51, 6243 ObrovKarlo Šturm in skupina volivcev
5Robert Drgan, 30.06.1965, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 8/b, 6243 ObrovKarlo Šturm in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nevenka Ražman, 01.01.1967, Hrpelje, Rožna ulica 27, 6240 KozinaPrimož Brezovec in skupina volivcev
2Tanja Petohleb, 03.09.1967, Hrpelje, Slavniška cesta 8, 6240 KozinaPrimož Brezovec in skupina volivcev
3Peter Boršić, 04.01.1973, Hrpelje, Slavniška cesta 5, 6240 KozinaPrimož Brezovec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Pelko, 28.05.1964, Hrpelje, Reška cesta 15, 6240 KozinaMarko Podobnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danica Nadja Mahnič, 06.10.1954, Hrpelje, Na Gorici 21, 6240 KozinaDarij Jelušič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Emil Gombač, 18.01.1967, Tublje pri Hrpeljah, Tublje pri Hrpeljah 40, 6240 KozinaBlaž Gombač in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damjan Marsič, 15.08.1967, Slope, Slope 12, 6240 KozinaIrena Fabjančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nika Ivanovič, 06.12.1999, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 25/a, 6242 MaterijaDejan Mezgec in skupina volivcev
2Sandi Benčič, 18.03.1996, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 13, 6242 MaterijaDejan Mezgec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Saško Mavrič, 06.09.1972, Materija, Materija 16, 6242 MaterijaIvan Babuder in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdan Drožina, 25.09.1986, Gradišica, Gradišica 8/a, 6242 MaterijaBogdan Drožina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vlasta Vatovec, 30.08.1966, Rožice, Rožice 8, 6242 MaterijaDragan Pegan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Fabjančič, 21.01.1994, Povžane, Povžane 5, 6242 MaterijaMitja Škerjanc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igor Mlinarič, 04.07.1955, Skadanščina, Skadanščina 2, 6242 MaterijaNevijo Poles in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Radovan Hrvatin, 17.02.1957, Obrov, Obrov 55/e, 6240 KozinaAndreja Butinar in skupina volivcev
2Andreja Butinar, 20.07.1974, Obrov, Obrov 47, 6240 KozinaAndreja Butinar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Viljem Ljubič, 04.02.1965, Javorje, Javorje 37, 6243 ObrovDrago Sluga in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Ivančič, 14.12.1955, Golac, Golac 42, 6243 ObrovFranc Ivančič in skupina volivcev
2Vera Resinovič, 14.12.1973, Golac, Golac 43/a, 6243 ObrovFranc Ivančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Frank, 03.12.1982, Brezovo Brdo, Brezovo Brdo 6, 6243 ObrovSimon Frank in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ocizla - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jana Pečečnik Žnidarčič, 31.08.1969, Ocizla, Ocizla 33, 6240 KozinaBožič Branko in skupina volivcev
2Euro Brozič, 15.01.1957, Ocizla, Ocizla 28, 6240 KozinaBožič Branko in skupina volivcev
3Dorijan Andrejašič, 15.06.1976, Ocizla, Ocizla 11, 6240 KozinaBožič Branko in skupina volivcev
4Jana Jurič, 11.10.1986, Ocizla, Ocizla 1/c, 6240 KozinaBožič Branko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ocizla - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Manca Švara, 22.03.1981, Beka, Beka 14, 6240 KozinaDarja Rosa in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Prešnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Sinkovič, 26.10.1977, Prešnica, Prešnica 10/a, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev
2Bojan Pečar, 28.07.1979, Prešnica, Prešnica 72/a, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev
3Iris Pečar, 10.09.1984, Prešnica, Prešnica 11, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev
4Miha Pečar, 17.02.1992, Prešnica, Prešnica 35, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev
5Damjan Pečar, 05.09.1975, Prešnica, Prešnica 79, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev
6Andrej Bolčič, 05.08.1979, Prešnica, Prešnica 73, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev
7Irena Memon, 31.01.1975, Prešnica, Prešnica 42, 6240 KozinaUroš Pečar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Rodik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Helena Race, 15.02.1980, Rodik, Rodik 48/a, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev
2Bogdan Čebohin, 13.12.1951, Rodik, Rodik 3/b, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev
3Gregor Mihelj, 25.03.1971, Rodik, Rodik 3/d, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev
4Janez Lukovec, 01.06.1980, Rodik, Rodik 59, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev
5Valerija Pučko, 07.12.1978, Rodik, Rodik 53, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev
6Gabrijel Cizl, 24.11.1966, Rodik, Rodik 7/a, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev
7Irena Cek Babič, 27.12.1978, Rodik, Rodik 5/c, 6240 KozinaBogdan Čebohin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ankica Kovačević, 04.04.1963, Markovščina, Markovščina 24, 6242 MaterijaSandi Klun in skupina volivcev
2Damijan Segulin, 11.05.1958, Markovščina, Markovščina 7/a, 6242 MaterijaSandi Klun in skupina volivcev
3Loris Kljun, 01.02.1973, Markovščina, Markovščina 19/a, 6242 MaterijaSandi Klun in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Lukač, 08.02.1988, Kovčice, Kovčice 17, 6243 ObrovVera Opatić in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Puc, 14.06.1959, Orehek pri Materiji, Orehek pri Materiji 12, 6242 MaterijaVenčeslava Vatovec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vladimir Cetin, 19.07.1939, Mrše, Mrše 5, 6242 MaterijaBarbara Grželj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Dodič, 05.02.1986, Ritomeče, Ritomeče 9, 6243 ObrovBenjamin Poles in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Lukač Segulin, 01.08.1981, Velike Loče, Velike Loče 2, 6242 MaterijaPavel Kocjančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Tatre - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vlasta Šircelj Gajšak, 01.05.1974, Tatre, Tatre 7, 6243 ObrovPeter Filipčič in skupina volivcev
2Matjaž Gajšak, 09.04.1970, Tatre, Tatre 7, 6243 ObrovPeter Filipčič in skupina volivcev
3Marjan Korošec, 13.09.1973, Tatre, Tatre 16/a, 6243 ObrovPeter Filipčič in skupina volivcev
4Katja Korošec, 13.12.1978, Tatre, Tatre 16/a, 6243 ObrovPeter Filipčič in skupina volivcev
5Martin Mahne, 28.04.1987, Tatre, Tatre 39, 6243 ObrovPeter Filipčič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrhpolje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anka Kastelic, 06.04.1956, Vrhpolje, Vrhpolje 31, 6240 KozinaDalja Čeranič in skupina volivcev
2Dalja Čeranič, 05.01.1955, Vrhpolje, Vrhpolje 5/a, 6240 KozinaDalja Čeranič in skupina volivcev
3Sebastjan Ercigoj, 14.05.1986, Vrhpolje, Vrhpolje 3, 6240 KozinaDalja Čeranič in skupina volivcev
4Zdenko Benčič, 27.12.1959, Vrhpolje, Vrhpolje 11, 6240 KozinaDalja Čeranič in skupina volivcev
5Tin Matjačič, 24.11.1979, Vrhpolje, Vrhpolje 22, 6240 KozinaDalja Čeranič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krvavi potok - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tina Miklobušec, 30.10.1978, Krvavi Potok, Krvavi Potok 8, 6240 KozinaTomaž Novak in skupina volivcev
2Drago Dujmovič, 19.05.1949, Krvavi Potok, Krvavi Potok 36, 6240 KozinaTomaž Novak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krvavi potok - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rajko Višnjevec, 08.10.1952, Nasirec, Nasirec 11, 6240 KozinaJan Ražem in skupina volivcev
2Tanja Zonta, 26.01.1981, Nasirec, Nasirec 16, 6240 KozinaStojan Višnjevec in skupina volivcev
3Irena Višnjevec, 15.11.1980, Nasirec, Nasirec 17, 6240 KozinaJan Ražem in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krvavi potok - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bruno Dariž, 23.11.1959, Mihele, Mihele 9, 6240 KozinaMetlika Aleš in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kozina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ingrid Babšek, 26.08.1978, Kozina, Rodiška cesta 11, 6240 KozinaStanislav Rožanc in skupina volivcev
2Vladimir Abram, 05.04.1953, Kozina, Brkinska ulica 6, 6240 KozinaStanislav Rožanc in skupina volivcev
3Alenka Križman, 15.08.1971, Kozina, Pod Videžem 19, 6240 KozinaStanislav Rožanc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kozina - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mateja Boštjančič, 02.03.1979, Kozina, Pod Videžem 7, 6240 KozinaJerneja Dodič in skupina volivcev
2Boštjan Gerdevič, 08.04.1977, Kozina, Obrtniška ulica 10, 6240 KozinaJerneja Dodič in skupina volivcev
3Milena Primc, 12.09.1950, Kozina, Istrska ulica 16, 6240 KozinaRobert Višnjevec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kozina - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igo Race, 15.09.1982, Kozina, Jamska ulica 6, 6240 KozinaDorijan Starc in skupina volivcev
2Izabela Juriševič, 09.09.1985, Kozina, Jamska ulica 2, 6240 KozinaDorijan Starc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Brezovica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Okretič, 16.05.1985, Brezovica, Brezovica 44, 6242 MaterijaViljem Blokar in skupina volivcev
2Sebastjan Vatovec, 11.01.1986, Brezovica, Brezovica 27, 6242 MaterijaViljem Blokar in skupina volivcev
3Peter Škerjanc, 23.03.1997, Brezovica, Brezovica 7/a, 6242 MaterijaViljem Blokar in skupina volivcev
4Gabrijela Horvat, 09.04.1993, Brezovica, Brezovica 9/a, 6242 MaterijaViljem Blokar in skupina volivcev
5Mihaela Škvarč, 04.06.1960, Brezovica, Brezovica 1, 6242 MaterijaViljem Blokar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Klanec pri Kozini - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Helena Borg, 02.09.1969, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 21/a, 6240 KozinaMilan Rudež in skupina volivcev
2Primož Pečar, 15.06.1975, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 1, 6240 KozinaMilan Rudež in skupina volivcev
3Simon Kastelic, 27.03.1973, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 2/a, 6240 KozinaMilan Rudež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Klanec pri Kozini - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Slavko Brkljača, 10.01.1955, Petrinje, Petrinje 14, 6240 KozinaSlavko Brkljača in skupina volivcev
2Vlasta Ludvik, 26.10.1955, Petrinje, Petrinje 10, 6240 KozinaSlavko Brkljača in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Hotična - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aco Spasovič, 15.06.1977, Hotična, Hotična 2/a, 6242 MaterijaKlemen Mahne in skupina volivcev
2Silvana Skočaj, 25.12.1947, Hotična, Hotična 3, 6242 MaterijaKlemen Mahne in skupina volivcev
3Marko Ivančič, 02.03.1978, Hotična, Hotična 2, 6242 MaterijaKlemen Mahne in skupina volivcev
4Igor Mahne, 31.08.1975, Hotična, Hotična 19, 6242 MaterijaKlemen Mahne in skupina volivcev
5Elka Dodič, 20.07.1955, Hotična, Hotična 15, 6242 MaterijaKlemen Mahne in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.