Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA GROSUPLJE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Grosuplje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NEVENKA DUŠA, 16.07.1953, GROSUPLJE, POD GOZDOM CESTA V 34, 1290 GrosupljeMARIJA (MARINA) RAČKI IN SKUPINA VOLILCEV
2MARINA (MARIJA) RAČKI, 04.06.1959, GROSUPLJE, POD GOZDOM CESTA IV 2 A, 1290 GrosupljeNEVENKA DUŠA IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Grosuplje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN JOŽE KRALJ, 04.09.1951, BREZJE PRI GROSUPLJEM, BREZJE PRI GROSUPLJEM 23, 1290 GrosupljeJANEZ POTOKAR IN SKUPINA VOLILCEV
2ZLATAN DELIĆ, 15.02.1978, GROSUPLJE, PARTIZANSKA CESTA 6, 1290 GrosupljeSUZANA VRHOVC IN SKUPINA VOLILCEV
3MATJAŽ PIRC, 10.01.1978, BREZJE PRI GROSUPLJEM, BREZJE PRI GROSUPLJEM 91, 1290 GrosupljeJANJA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Grosuplje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IZTOK VRHOVEC mag., 10.11.1976, GROSUPLJE, JAKHLOVA CESTA 13, 1290 GrosupljeBOŽIDAR KNEZ IN SKUPINA VOLILCEV
2JANEZ ŽITNIK, 21.04.1952, GROSUPLJE, KERSNIKOVA CESTA 11, 1290 GrosupljeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3RENATO BEDENE, 13.09.1969, GROSUPLJE, JURČIČEVA POT 3, 1290 GrosupljeMARTIN BEDENE IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Grosuplje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN JAKOPIN, 27.08.1960, GROSUPLJE, LJUBLJANSKA CESTA 4 D, 1290 GrosupljeBOJAN GORIŠEK IN SKUPINA VOLILCEV
2JOŽEF ŠKRJANC, 17.01.1946, GROSUPLJE, MURNOVA CESTA 7, 1290 GrosupljeANDREJ GODEC IN SKUPINA VOLILCEV
3ANDREJ GODEC, 14.11.1950, GROSUPLJE, BRINJE CESTA I 51, 1290 GrosupljeJOŽE ŠKRJANC IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Grosuplje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VERA ŠPAROVEC, 20.09.1959, GROSUPLJE, SELIŠKARJEVA CESTA 4, 1290 GrosupljeANDREJ OMAHEN IN SKUPINA VOLILCEV
2STANKO DEŽMAN, 30.12.1971, PEROVO, PEROVO 15, 1290 GrosupljeMARJAN BOŠTJANČIČ IN SKUPINA VOLILCEV
3ANDREJ OMAHEN, 25.12.1976, GROSUPLJE, OB GROSUPELJŠČICI 14 A, 1290 GrosupljeVERA ŠPAROVEC IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Grosuplje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON LAMPRET, 17.01.1959, GATINA, GATINA 23 A, 1290 GrosupljeANTON ADAMIČ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Ilova Gora - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKO PAJK, 16.12.1975, MALA ILOVA GORA, MALA ILOVA GORA 30, 1312 Videm - DobrepoljeROBERT HROVAT IN SKUPINA VOLILCEV
2ALOJZ JAMNIK, 25.01.1963, MALA ILOVA GORA, MALA ILOVA GORA 14, 1312 Videm - DobrepoljeROBERT HROVAT IN SKUPINA VOLILCEV
3ROMANA HROVAT, 14.01.1976, VELIKA ILOVA GORA, VELIKA ILOVA GORA 17A, 1312 Videm - DobrepoljeROBERT HROVAT IN SKUPINA VOLILCEV
4VESNA MEHLE, 06.06.1977, VELIKA ILOVA GORA, VELIKA ILOVA GORA 1, 1312 Videm - DobrepoljeROBERT HROVAT IN SKUPINA VOLILCEV
5ANDREJ KAMBIČ, 31.10.1978, GABRJE PRI ILOVI GORI, GABRJE PRI ILOVI GORI 18, 1312 Videm - DobrepoljeROBERT HROVAT IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Mlačevo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ SVETEK, 22.09.1961, VELIKO MLAČEVO, VELIKO MLAČEVO 21, 1290 GrosupljeMARJAN OZIMEK IN SKUPINA VOLILCEV
2ZVONIMIR ROZMAN, 15.04.1951, VELIKO MLAČEVO, VELIKO MLAČEVO 72 A, 1290 GrosupljeJASMINA MILETIĆ IN SKUPINA VOLILCEV
3DAVOR KASTELEC, 12.12.1988, VELIKO MLAČEVO, VELIKO MLAČEVO 53, 1290 GrosupljeTANJA KASTELEC IN SKUPINA VOLILCEV
4DAVID KASTELEC, 12.03.1990, VELIKO MLAČEVO, VELIKO MLAČEVO 6, 1290 GrosupljeANTON STERLE IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Mlačevo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BENJAMIN STEKLAČIČ, 08.07.1980, MALO MLAČEVO, MALO MALČEVO 40 A, 1290 GrosupljeJURE JANEŽIČ IN SKUPINA VOLILCEV
2JURE JANEŽIČ, 16.10.1978, MALO MLAČEVO, MALO MALČEVO 4, 1290 GrosupljeBENJAMIN STEKLAČIČ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Mlačevo - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VIDA KASTELIC HOČEVAR, 10.06.1964, ZAGRADEC PRI GROSUPLJEM, ZAGRADEC PRI GROSUPLJEM 59, 1290 GrosupljeMATIC NOVLJAN IN SKUPINA VOLILCEV
2ANTON NOVLJAN, 16.01.1958, ZAGRADEC PRI GROSUPLJEM, ZAGRADEC PRI GROSUPLJEM 35, 1290 GrosupljeMATIC NOVLJAN IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Mlačevo - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JAN GRUM, 15.06.1992, LOBČEK, LOBČEK 26, 1290 GrosupljeMANCA GRUM IN SKUPINA VOLILCEV
2TJAŠA GALJOT, 29.12.1984, LOBČEK, LOBČEK 30, 1290 GrosupljeVALENTINA VEHOVEC IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Št. Jurij - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN VALENTINČIČ, 21.12.1969, BIČJE, BIČJE 14, 1290 GrosupljeVLADIMIR BELCAR IN SKUPINA VOLILCEV
2VLADIMIR BELCAR, 17.07.1969, BIČJE, BIČJE 1, 1290 GrosupljeKATI VALENTINČIČ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Št. Jurij - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE KRIVEC, 08.09.1969, GORNJI ROGATEC, GORNJI ROGATEC 3, 1290 GrosupljeALOJZIJ ŽITNIK IN SKUPINA VOLILCEV
2ALOJZIJ ŽITNIK, 18.01.1961, VRBIČJE, VRBIČJE 4, 1290 GrosupljeSLAVKO JERŠIN IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Št. Jurij - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MOJCA (MARIJA) KORITNIK, 02.04.1961, MALA VAS, MALA VAS 15, 1290 GrosupljeANKA KRALJ IN SKUPINA VOLILCEV
2TOMAŽ OMAHEN, 18.02.1986, ŠT. JURIJ, ŠT. JURIJ 96, 1290 GrosupljeRAFAEL KADUNC IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Št. Jurij - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON MEHLE, 28.01.1964, UDJE, UDJE 8, 1290 GrosupljeGREGOR DOLJŠAK IN SKUPINA VOLILCEV
2MIHA PRIMEC, 11.02.1987, VINO, VINO 36, 1290 GrosupljeANTON KOROŠEC IN SKUPINA VOLILCEV
3JOŽE SKUBIC, 02.02.1967, UDJE, UDJE 2, 1290 GrosupljeTADEJA VIRANT IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Št. Jurij - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARINKA REBOLJ DR., 27.05.1978, PONOVA VAS, PONOVA VAS 41, 1290 GrosupljeMARJAN KOŠČAK IN SKUPINA VOLILCEV
2TONI JERŠIN, 09.04.1990, PONOVA VAS, PONOVA VAS 13 A, 1290 GrosupljeJOŽE JERŠIN IN SKUPINA VOLILCEV
3PETER GORŠIČ, 25.06.1983, PONOVA VAS, PONOVA VAS 8 C, 1290 GrosupljeJERNEJ GORŠIČ IN SKUPINA VOLILCEV
4DUŠAN PETRIČ, 17.06.1971, CEROVO, CEROVO 6, 1290 GrosupljeDARJA DEVETAK IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Polica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MITJA GIOAHIN, 12.01.1964, PEČ, PEČ 13, 1290 GrosupljeJANKO GIOAHIN IN SKUPINA VOLILCEV
2MATEJA KASTELIC, 25.07.1991, ZGORNJE DUPLICE, ZGORNJE DUPLICE 7, 1290 GrosupljeRADO KASTELIC IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Polica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR ŽITNIK, 29.04.1973, MALA STARA VAS, MALA STARA VAS 12A, 1290 GrosupljeSILVA ŽITNIK IN SKUPINA VOLILCEV
2BRANKO KAMNIKAR, 06.11.1965, DOLE PRI POLICI, DOLE PRI POLICI 3A, 1290 GrosupljeROSANA KAMNIKAR IN SKUPINA VOLILCEV
3MIHA GLAVIČ, 04.05.1988, VELIKA STARA VAS, VELIKA STARA VAS 13, 1290 GrosupljeMILAN GLAVIČ IN SKUPINA VOLILCEV
4MARKO STEKLAČIČ, 26.08.1985, MALA STARA VAS, MALA STARA VAS 2b, 1290 GrosupljeDRAGICA ELIKAN IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Polica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN KASTELIC, 11.09.1958, MALI KONEC, MALI KONEC 6, 1290 GrosupljeMOJCA KASTELIC IN SKUPINA VOLILCEV
2ANŽE KOZLEVČAR, 18.08.1994, GORENJA VAS PRI POLICI, GORENJA VAS PRI POLICI 12, 1290 GrosupljeSREČKO ŠIRCELJ IN SKUPINA VOLILCEV
3ANDREJ FERJAN, 11.11.1960, DOLENJA VAS PRI POLICI, DOLENJA VAS PRI POLICI 3 B, 1290 GrosupljeVIKTOR STROJINC IN SKUPINA VOLILCEV
4TOMAŽ JANČAR, 28.12.1981, GORENJA VAS PRI POLICI, GORENJA VAS PRI POLICI 7, 1290 GrosupljeJAKOB JANČAR IN SKUPINA VOLILCEV
5DAMJAN VIDIC, 29.09.1974, MALI KONEC, MALI KONEC 1, 1290 GrosupljeMIHA ŠIRCELJ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Polica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN MAKŠE, 20.07.1963, POLICA, POLICA 66, 1290 GrosupljeDANIJELA MAKŠE IN SKUPINA VOLILCEV
2LUDVIK KOKOLE, 14.09.1953, POLICA, POLICA 46 A, 1290 GrosupljeFRANCI ZIDAR IN SKUPINA VOLILCEV
3KATJA LIČEN PAJENK, 01.02.1970, POLICA, POLICA 148, 1290 GrosupljeLARA ROMIH IN SKUPINA VOLILCEV
4DOMEN LOGAR, 11.09.1986, POLICA, POLICA 46C, 1290 GrosupljeKLEMEN ŽGAJNAR IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Račna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE OKORN, 17.03.1966, VELIKA RAČNA, VELIKA RAČNA 21, 1290 GrosupljeRAJKO PALČAR IN SKUPINA VOLILCEV
2ANDREJA DERENDA, 16.07.1971, VELIKA RAČNA, VELIKA RAČNA 24A, 1290 GrosupljeJAŠAR SEZAIR IN SKUPNA VOLILCEV
3RAJKO PALČAR, 19.04.1967, VELIKA RAČNA, VELIKA RAČNA 45, 1290 GrosupljeJOŽE OKORN IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Račna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN NOVLJAN, 15.07.1984, MALA RAČNA, MALA RAČNA 43, 1290 GrosupljeROMAN ŠTEH IN SKUPINA VOLILCEV
2ROMAN ŠTEH, 27.11.1975, MALA RAČNA, MALA RAČNA 3, 1290 GrosupljeTATJANA NOVLJAN IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Račna - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DEJAN AHČIN, 28.07.1985, PREDOLE, PREDOLE 11 A, 1290 GrosupljeMOJCA SAJOVIC IN SKUPINA VOLILCEV
2JANEZ STAREC, 02.04.1963, PREDOLE, PREDOLE 13 A, 1290 GrosupljeMIRO SAJOVIC IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Račna - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN ROT, 17.11.1954, ČUŠPERK, ČUŠPERK 30, 1290 GrosupljeALOJZIJA FINK IN SKUPINA VOLILCEV
2MATIC GRUDEN, 27.11.1992, ČUŠPERK, ČUŠPERK 25, 1290 GrosupljeMARJAN PESTOTNIK IN SKUPINA VOLILCEV
3SIMON MALAVAŠIČ, 22.10.1974, ČUŠPERK, ČUŠPERK 8 A, 1290 GrosupljeALENKA CIMERMAN IN SKUPINA VOLILCEV
4JOŽE SEVER, 18.01.1957, ČUŠPERK, ČUŠPERK 14 B, 1290 GrosupljeJOŽE BERDAJS IN SKUPINA VOLILCEV
5JOŽE BERDAJS, 28.03.1973, ČUŠPERK, ČUŠPERK 4 A, 1290 GrosupljeMILENA PESTOTNIK IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Spodnja Slivnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TADEJ KNEZ, 23.02.1982, SPODNJA SLIVNICA, SPODNJA SLIVNICA 95 A, 1290 GrosupljeANITA KNEZ IN SKUPINA VOLILCEV
2JANEZ GRDEN, 21.12.1956, SPODNJA SLIVNICA, SPODNJA SLIVNICA 36, 1290 GrosupljeTATJANA BAVDEK IN SKUPINA VOLILCEV
3TIBOR GAZI, 14.09.1973, SPODNJA SLIVNICA, SPODNJA SLIVNICA 101, 1290 GrosupljeJOŽA MEHLE IN SKUPINA VOLILCEV
4MARIJA HREN, 27.02.1944, SPODNJA SLIVNICA, SPODNJA SLIVNICA 4, 1290 GrosupljeSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5ALOJZ BAVDEK, 15.09.1955, SPODNJA SLIVNICA, SPODNJA SLIVNICA 107, 1290 GrosupljeTIBOR GAZI IN SKUPINA VOLILCEV
6DANIJEL NAGELJ, 10.10.1951, SPODNJA SLIVNICA, SPODNJA SLIVNICA 9, 1290 GrosupljeALOJZ BAVDEK IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Škocjan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR PONIKVAR MAG., 18.02.1978, ŽELEZNICA, ŽELEZNICA 2, 1311 TurjakJANJA SMRKE IN SKUPINA VOLILCEV
2DARINKA VIRANT, 15.03.1958, ŠKOCJAN, ŠKOCJAN 14, 1311 TurjakDR. BOŠTJAN FERK IN SKUPINA VOLILCEV
3JANEZ SEVER, 01.02.1978, MALE LIPLJENE, MALE LIPLJENE 2, 1311 TurjakMATEJ PETRIČ IN SKUPINA VOLILCEV
4MARTIN TOMAŽIN, 16.03.1967, ROŽNIK, ROŽNIK 3, 1311 TurjakLADO VIRANT IN SKUPINA VOLILCEV
5IGOR PODLOGAR, 08.03.1965, ŠKOCJAN, ŠKOCJAN 8, 1311 TurjakDARKO PETRIČ IN SKUPINA VOLILCEV
6JOŽEF KRAŠOVEC, 04.01.1946, ŠKOCJAN, ŠKOCJAN 4, 1311 TurjakJOŽEF MAROLT IN SKUPINA VOLILCEV
7MARTA SMOLE, 20.02.1958, MALE LIPLJENE, MALE LIPLJENE 27, 1311 TurjakDARINKA VIRANT IN SKUPINA VOLILCEV
8ALEŠ PEČJAK, 15.01.1979, VELIKE LIPLJENE, VELIKE LIPLJENE 9, 1311 TurjakBOŠTJAN KRANJC IN SKUPINA VOLILCEV
9JANEZ KRALJIČ, 09.03.1952, VELIKE LIPLJENE, VELIKE LIPLJENE 13A, 1311 TurjakNINA KRALJ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - Sap - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALJAŽ NUČIČ SKOK, 07.10.1991, ŠMARJE SAP, LJUBLJANSKA CESTA 58, 1293 Šmarje - SapSD - SOCIALNI DEMOKRATI
2MARJAN ŠTRUBELJ, 04.05.1954, ŠMARJE SAP, LJUBLJANSKA CESTA 70, 1293 Šmarje - SapANICA (JELKA) ŠTRUBELJ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - Sap - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ PINTAR, 13.12.1967, ŠMARJE SAP, ADAMIČEVA CESTA 6, 1293 Šmarje - SapDAMJAN MIŠMAŠ IN SKUPINA VOLILCEV
2JOŽEF MUHIČ, 24.10.1948, ŠMARJE SAP, TRDINOVA CESTA 11, 1293 Šmarje - SapSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3GAŠPER JEREB, 29.03.1995, ŠMARJE SAP, POKOPALIŠKA CESTA 4, 1293 Šmarje - SapMATEJA HRIBAR IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - Sap - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE MEHLIN, 20.06.1966, SELA PRI ŠMARJU, SELA PRI ŠMARJU 19, 1290 GrosupljeANDREJ KADUNC IN SKUPINA VOLILCEV
2DEJAN ČERNIČ, 01.12.1986, SELA PRI ŠMARJU, SELA PRI ŠMARJU 15, 1290 GrosupljeŽAN SKUBIC IN SKUPINA VOLILCEV
3MARJAN KASTELIC, 14.04.1966, SELA PRI ŠMARJU, SELA PRI ŠMARJU 5 A, 1290 GrosupljeŠPELA STRUNA IN SKUPINA VOLILCEV
4ANDREJ STRUNA, 26.12.1954, SELA PRI ŠMARJU, SELA PRI ŠMARJU 1 A, 1290 GrosupljeJAN MEHLIN IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - Sap - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARJA (DARINKA) ŠTIBERNIK, 28.10.1952, ŠMARJE SAP, RIMSKA CESTA 32 A, 1293 Šmarje - SapDR. PETER VERLIČ IN SKUPINA VOLILCEV
2ELIZABETA SIMONIČ, 24.11.1950, VELIKI VRH PRI ŠMARJU, VELIKI VRH PRI ŠMARJU 50, 1293 Šmarje - SapSD - SOCIALNI DEMOKRATI
3BRANKO PETROVIČ, 17.12.1960, GAJNIČE, GAJNIČE 7 A, 1293 Šmarje - SapDR. PETER VERLIČ IN SKUPINA VOLILCEV
4ALEŠ ZAKRAJŠEK, 12.12.1981, VELIKI VRH PRI ŠMARJU, VELIKI VRH PRI ŠMARJU 23, 1293 Šmarje - SapDR. PETER VERLIČ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Šmarje - Sap - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SONJA BOH, 26.04.1948, ZGORNJA SLIVNICA, ZGORNJA SLIVNICA 17, 1293 Šmarje - SapSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Žalna - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN JAVORNIK, 14.09.1976, ŽALNA, ŽALNA 29, 1290 GrosupljeBLANKA STROJAN IN SKUPINA VOLILCEV
2TATJANA PRIJATELJ BARANAŠIČ, 09.10.1962, ŽALNA, ŽALNA 33B, 1290 GrosupljeFRANCI MARINČIČ IN SKUPINA VOLILCEV
3FRANCI MARINČIČ, 01.09.1969, ŽALNA, ŽALNA 7, 1290 GrosupljeROK JAKETIČ IN SKUPINA VOLILCEV
4LUKA JAVORNIK, 28.08.1993, ŽALNA, ŽALNA 29B, 1290 GrosupljeTONE JAVORNIK IN SKUPINA VOLILCEV
5ROK JAKETIČ, 02.11.1973, ŽALNA, ŽALNA 25, 1290 GrosupljeFRANCI MARINČIČ IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Žalna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JURE JANŠA, 05.02.1986, PLEŠIVICA PRI ŽALNI, PLEŠIVICA PRI ŽALNI 1 A, 1290 GrosupljeNATAŠA KAMNIKAR IN SKUPINA VOLILCEV
2BOJAN GRUM, 30.10.1966, PLEŠIVICA PRI ŽALNI, PLEŠIVICA PRI ŽALNI 9, 1290 GrosupljeMAJDA GRUM IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Žalna - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER MENARD, 19.06.1959, VELIKA LOKA, VELIKA LOKA 39, 1290 GrosupljeJANKO ROŠTAN IN SKUPINA VOLILCEV
2DANIJELA PIRMAN, 06.11.1965, MALA LOKA PRI VIŠNJI GORI, MALA LOKA PRI VIŠNJI GORI 5, 1290 GrosupljePETER MENARD IN SKUPINA VOLILCEV
3JANKO ROŠTAN, 01.10.1962, VELIKA LOKA, VELIKA LOKA 31 A, 1290 GrosupljePETER MENARD IN SKUPINA VOLILCEV

Krajevna skupnost - Žalna - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC ZAVIRŠEK, 05.09.1965, LUČE, LUČE 4 A, 1290 GrosupljeLAZAR DRAGAŠ IN SKUPINA VOLILCEV
2LAZAR DRAGAŠ, 26.03.1976, LUČE, LUČE 18, 1290 GrosupljeFRANC ZAVIRŠEK IN SKUPINA VOLILCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.