Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA GORNJA RADGONA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - KS ČREŠNJEVCI-ZBIGOVCI - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danica CELCAR, 25.03.1958, Črešnjevci, Črešnjevci 47, 9250 Gornja RadgonaROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Ivan ZEMLJIČ, 14.01.1966, Črešnjevci, Črešnjevci 173, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Jožef KURBUS, 03.02.1952, Ptujska Cesta, Ptujska Cesta 56, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Boris BRUS, 21.04.1978, Črešnjevci, Črešnjevci 215a, 9250 Gornja RadgonaROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5Katja FRIDAU, 14.07.1991, Črešnjevci, Črešnjevci 129, 9250 Gornja RadgonaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6David ROŠKAR, 21.03.1968, Črešnjevci, Črešnjevci 20, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7Jerneja JANČAR, 28.07.1984, Črešnjevci, Črešnjevci 113, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
8Marjan ŠČANČAR, 18.10.1963, Orehovci, Orehovci 12a, 9250 Gornja RadgonaROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
9Janez KRALJ, 28.07.1940, Črešnjevci, Črešnjevci 81a, 9250 Gornja RadgonaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
10Marija SLAVIČ, 27.04.1947, Črešnjevci, Črešnjevci 81, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS ČREŠNJEVCI-ZBIGOVCI - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Helena EJLEC, 11.07.1966, Zbigovci, Zbigovci 65c, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Franc FRAS, 20.09.1943, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 9a, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Jožef FRIDAU, 21.01.1965, Zbigovci, Zbigovci 33, 9250 Gornja RadgonaROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4Marija RESNIK, 23.10.1941, Zbigovci, Zbigovci 24, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Katja MULEC, 15.08.1992, Zbigovci, Zbigovci 27, 9250 Gornja RadgonaROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Miran JAUŠOVEC, 03.04.1973, Orehovski Vrh, Orehovski Vrh 19, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA

Krajevna skupnost - KS ČREŠNJEVCI-ZBIGOVCI - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vesna WOLF, 04.01.1974, Police, Police 128, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
2Vera PRAJNDL, 12.05.1945, Police, Police 22, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Cvetka CAF, 20.09.1958, Police, Police 64, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Karel KLOBASA, 10.10.1949, Police, Police 86, 9250 Gornja RadgonaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
5Danijel STRANJŠAK, 04.11.1985, Police, Police 48a, 9250 Gornja RadgonaROBERT ŽINKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6Marjana ŽNUDERL, 22.07.1958, Police, Police 41, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - KS GORNJA RADGONA - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Vera PLOJ, 23.09.1939, Gornja Radgona, Leninova ulica 2, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Primož BRUS, 26.11.1980, Gornja Radgona, Vrazova ulica 5, 9250 Gornja RadgonaTOMAŽ MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV
3Vladimir DRVARIČ, 21.06.1951, Gornja Radgona, Ob progi 11, 9250 Gornja RadgonaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Janez (Ivan) PERKO, 22.12.1949, Gornja Radgona, Cankarjeva cesta 1, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Viktor VUKAN, 29.12.1970, Norički Vrh, Norički Vrh 18c, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
6Franc ŠIC, 21.07.1956, Gornja Radgona, Prečna ulica 5, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Melita VULC, 12.02.1968, Gornja Radgona, Polička cesta 5, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA

Krajevna skupnost - KS GORNJA RADGONA - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Manuela FIŠER, 12.09.1973, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 11, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
2Zvonko STRAH, 09.01.1974, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 7, 9250 Gornja RadgonaTOMAŽ MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV
3Cvetko MAUČEC, 03.12.1975, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 21, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
4Franek RADOLIČ, 07.04.1960, Gornja Radgona, Partizanska cesta 33, 9250 Gornja RadgonaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
5Irena DRESLER, 20.03.1974, Gornja Radgona, Mladinska ulica 11, 9250 Gornja RadgonaTOMAŽ MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV
6Breda GABERC, 04.08.1963, Gornja Radgona, Mladinska ulica 5, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Jelka MÜLLER, 04.08.1966, Gornja Radgona, Mladinska ulica 7, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
8Branislav HABJANIČ, 23.07.1959, Gornja Radgona, Kocljeva ulica 17, 9250 Gornja RadgonaSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS GORNJA RADGONA - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka VLAJ, 26.05.1968, Gornja Radgona, Panonska ulica 38, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
2Vladimir CVETKOVIČ, 12.04.1980, Gornja Radgona, Simoničev breg 4, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Jana ŠAJNOVIČ ROKAVEC, 28.01.1983, Gornja Radgona, Vrtna ulica 5, 9250 Gornja RadgonaTOMAŽ MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV
4Alenka REGORŠEK, 25.05.1952, Gornja Radgona, Simoničev breg 4, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
5Bogdan ŠAJNOVIČ, 01.01.1947, Gornja Radgona, Vrtna ulica 5, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
6Igor VEBARIČ, 16.06.1966, Gornja Radgona, Partizanska cesta 24, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
7Tomaž MUNDA, 27.08.1981, Gornja Radgona, Pod gozdom 3, 9250 Gornja RadgonaTOMAŽ MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV
8Miroslav OSTRC, 25.07.1955, Gornja Radgona, Trg svobode 10, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
9Dragica ČERNE, 15.09.1946, Gornja Radgona, Panonska ulica 24, 9250 Gornja RadgonaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
10Nevenka MUHIČ, 04.10.1963, Hercegovščak, Hercegovščak 42, 9250 Gornja RadgonaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
11Dejan MAUKO, 12.12.1972, Gornja Radgona, Panonska ulica 34, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
12Vesna ŠOŠTARIČ, 09.07.1987, Gornja Radgona, Lackova ulica 23, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
13Inge (Ingeborg) IVANEK, 29.06.1943, Gornja Radgona, Panonska ulica 3, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
14Marjan ZAMUDA, 21.10.1961, Gornja Radgona, Kerenčičeva ulica 6, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS GORNJA RADGONA - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boris KRIŽANIČ, 29.04.1967, Gornja Radgona, Rozmanova ulica 4, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Branko KLUN, 26.03.1947, Gornja Radgona, Čremošnikova ulica 6, 9250 Gornja RadgonaTOMAŽ MUNDA IN SKUPINA VOLIVCEV
3Nina KOROŠAK, 10.04.1998, Gornja Radgona, Rozmanova ulica 6, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Zoran JAKIČ, 16.06.1963, Gornja Radgona, Šlebingerjev breg 18, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA

Krajevna skupnost - KS GORNJA RADGONA - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrej BOHINEC, 12.02.1955, Mele, Mele 24, 9252 RadenciDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Matija BOHINEC, 25.05.1951, Mele, Mele 45, 9252 RadenciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Alojz SLANA, 01.06.1961, Mele, Mele 30b, 9252 RadenciSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Mihael BOHINEC, 19.04.1996, Mele, Mele 30a, 9252 RadenciSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Simon SABOTIN, 08.10.1979, Mele, Mele 17a, 9252 RadenciDOBRA DRŽAVA

Krajevna skupnost - KS GORNJA RADGONA - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivana KOVAČIČ, 10.08.1951, Podgrad, Podgrad 27, 9250 Gornja RadgonaKSENIJA ADANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Bogdan HAFNER, 03.10.1958, Podgrad, Podgrad 24, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA

Krajevna skupnost - KS NEGOVA - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tamara DUH, 25.12.1985, Kunova, Kunova 35a, 9245 Spodnji IvanjciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Franci (Franc) ŽIŽEK, 28.01.1971, Negova, Negova 71, 9245 Spodnji IvanjciSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Matej KARLO, 02.06.1987, Radvenci, Radvenci 20, 9245 Spodnji IvanjciSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Dr. Janez KRAMBERGER, 29.07.1963, Radvenci, Radvenci 33a, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
5Alenka ROJKO, 15.04.1986, Gornji Ivanjci, Gornji Ivanjci 21, 9245 Spodnji IvanjciSD - SOCIALNI DEMOKRATI
6Mitja KAUČIČ, 03.06.1983, Radvenci, Radvenci 14a, 9245 Spodnji IvanjciMATEJ PERŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV
7Štefan PUCKO, 21.03.1954, Lokavci, Lokavci 39, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
8Suzana DIVJAK, 06.07.1971, Kunova, Kunova 38, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
9Drago KLOBASA, 03.11.1982, Negova, Negova 106, 9245 Spodnji IvanjciSD - SOCIALNI DEMOKRATI
10Ivica SMRKE, 28.07.1968, Negova, Negova 112, 9245 Spodnji IvanjciSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
11Katja ČUŠ, 18.04.1993, Radvenci, Radvenci 24, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
12Ivan IVANEK, 13.08.1955, Radvenci, Radvenci 41, 9245 Spodnji IvanjciDOBRA DRŽAVA
13Mateja ROŠKAR, 06.09.1989, Radvenci, Radvenci 45, 9245 Spodnji IvanjciSD - SOCIALNI DEMOKRATI
14Aleš KARDINAR, 05.04.1979, Negova, Negova 12, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
15Liljana LORENČIČ ŠLEBINGER, 14.05.1981, Gornji Ivanjci, Gornji Ivanjci 10, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
16Ivanka HIRTL, 27.11.1985, Lokavci, Lokavci 16, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
17Marko STEINFELSER, 17.04.1981, Lokavci, Lokavci 31, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS NEGOVA - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ksenija VOGRIN, 19.09.1972, Ivanjševski Vrh, Ivanjševski Vrh 18, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
2Franc KLOBASA, 18.12.1954, Ivanjševci ob Ščavnici, Ivanjševci ob Ščavnici 1a, 9245 Spodnji IvanjciŠTEFAN PUCKO IN SKUPINA VOLIVCEV
3Valerija KOTNIK, 16.11.1981, Ivanjševski Vrh, Ivanjševski Vrh 67, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Robert GABOR, 10.09.1974, Ivanjševci ob Ščavnici, Ivanjševci ob Ščavnici 20, 9245 Spodnji IvanjciDOBRA DRŽAVA
5Janez KOCBEK, 12.02.1952, Rodmošci, Rodmošci 8, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS SPODNJA ŠČAVNICA - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrejka SERDT, 16.01.1973, Aženski Vrh, Aženski Vrh 15, 9250 Gornja RadgonaMIRAN MAUKO IN SKUPINA VOLIVCEV
2Janko KUKOVEC, 27.09.1961, Aženski Vrh, Aženski Vrh 5, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
3Aleš BRATUŠA, 03.07.1982, Aženski Vrh, Aženski Vrh 3, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS SPODNJA ŠČAVNICA - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan KRAMBERGER, 11.01.1987, Lastomerci, Lastomerci 19a, 9250 Gornja RadgonaMIRAN MAUKO IN SKUPINA VOLIVCEV
2Jožica PERKO, 27.02.1972, Lastomerci, Lastomerci 13, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
3Bogdan GERATIČ, 11.12.1973, Lastomerci, Lastomerci 20, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
4Jože JAMNIKAR, 18.03.1976, Lastomerci, Lastomerci 2a, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA

Krajevna skupnost - KS SPODNJA ŠČAVNICA - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija FLEGAR, 20.10.1988, Lomanoše, Lomanoše 34, 9250 Gornja RadgonaMIRAN MAUKO IN SKUPINA VOLIVCEV
2Marko BRATUŠA, 06.04.1985, Lomanoše, Lomanoše 21, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Branko KOCBEK, 01.11.1960, Lomanoše, Lomanoše 24, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
4Slavko HAJDINJAK, 17.04.1955, Lomanoše, Lomanoše 9c, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Andreja VRBANČIČ ČEH, 12.01.1982, Lomanoše, Lomanoše 43, 9250 Gornja RadgonaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - KS SPODNJA ŠČAVNICA - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc ZAMUDA, 25.08.1956, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 31, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Slavko RAJŠP, 07.04.1977, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 7, 9250 Gornja RadgonaDOBRA DRŽAVA
3Anica KOTNIK, 20.06.1964, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 20a, 9250 Gornja RadgonaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Franc CEHNAR, 02.01.1973, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 24b, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5Miran MAUKO, 23.04.1963, Plitvički Vrh, Plitvički Vrh 30, 9250 Gornja RadgonaMIRAN MAUKO IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - KS SPODNJA ŠČAVNICA - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton ŠINKO, 06.11.1944, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 7, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2Franc GOLOB, 31.01.1966, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 26a, 9250 Gornja RadgonaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Melissa STERNIŠA, 31.08.1999, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 38, 9250 Gornja RadgonaMIRAN MAUKO IN SKUPINA VOLIVCEV
4Robert KOSAR, 18.04.1980, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 39a, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5Drago CETL, 09.06.1964, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 70, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Boštjan KOLEDNIK, 20.03.1980, Spodnja Ščavnica, Spodnja Ščavnica 38a, 9250 Gornja RadgonaSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - KS SPODNJA ŠČAVNICA - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože TOMAŽIČ, 14.03.1957, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 16, 9250 Gornja RadgonaSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Stanislav KLUBAN, 17.11.1964, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 8a, 9250 Gornja RadgonaNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Konrad NIDERL, 01.01.1951, Zagajski Vrh, Zagajski Vrh 37, 9250 Gornja RadgonaDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE

Krajevna skupnost - KS SPODNJI IVANCI - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Cvetka KOCBEK FEHR, 05.04.1955, Ivanjski Vrh, Ivanjski Vrh 2, 9245 Spodnji IvanjciSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Antonija VOGRIN, 07.01.1949, Spodnji Ivanjci, Spodnji Ivanjci 35, 9245 Spodnji IvanjciDESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3Anton KLEMENČIČ, 30.07.1962, Spodnji Ivanjci, Spodnji Ivanjci 8, 9245 Spodnji IvanjciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
4Anja ELBL, 17.02.1998, Spodnji Ivanjci, Spodnji Ivanjci 16, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
5Mateja MLINARIČ RENGEO, 16.05.1987, Spodnji Ivanjci, Spodnji Ivanjci 10, 9245 Spodnji IvanjciSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
6Ivan DOKL, 13.09.1964, Ivanjski Vrh, Ivanjski Vrh 16, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS SPODNJI IVANCI - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez BRATKOVIČ, 24.08.1972, Stavešinci, Stavešinci 8, 9245 Spodnji IvanjciSLS - SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
2Anton ROŽMAN, 06.01.1955, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 30a, 9245 Spodnji IvanjciSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Danijela SATLER, 08.12.1978, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 47, 9245 Spodnji IvanjciSREČKO ŽIŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Marjan BANFI, 26.08.1951, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 45a, 9245 Spodnji IvanjciSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Martina FERENC, 29.11.1978, Stavešinski Vrh, Stavešinski Vrh 7, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - KS SPODNJI IVANCI - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Majda STRAMIČ, 07.08.1954, Očeslavci, Očeslavci 34, 9245 Spodnji IvanjciSREČKO ŽIŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2Martina LAH, 18.03.1985, Očeslavci, Očeslavci 12a, 9245 Spodnji IvanjciSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Srečko ŽIŽEK, 05.01.1958, Očeslavci, Očeslavci 33, 9245 Spodnji IvanjciSREČKO ŽIŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV
4Valentin KOVIČ, 30.04.1964, Očeslavci, Očeslavci 4a, 9245 Spodnji IvanjciDOBRA DRŽAVA
5Tatjana PINTARIČ LOVREC, 25.11.1977, Očeslavci, Očeslavci 10, 9245 Spodnji IvanjciDOBRA DRŽAVA
6Jože ŠERBER, 23.01.1961, Očeslavci, Očeslavci 11b, 9245 Spodnji IvanjciNOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.