Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA DUPLEK
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Vaška skupnost - Dvorjane

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Olga Ramuta, 09.06.1948, Dvorjane, Dvorjane 39, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Milan Krajnc, 02.12.1967, Vurberk, Vurberk 6, 2241 Spodnji DuplekNLS - LISTA FRANCA KANGLERJA - NOVA LJUDSKA STRANKA SLOVENIJE
3Albina Gostenčnik, 27.11.1949, Dvorjane, Dvorjane 36a, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
4Milan Krajnc, 31.07.1957, Dvorjane, Dvorjane 47, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
5Janko Pesel, 26.10.1988, Dvorjane, Dvorjane 10 10, 2241 Spodnji DuplekNLS - LISTA FRANCA KANGLERJA - NOVA LJUDSKA STRANKA SLOVENIJE
6Marcel Mihelič, 14.10.1990, Ciglence, Ciglence 52, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
7Lea Blatnik, 23.03.1985, Dvorjane, Dvorjane 10 30, 2241 Spodnji DuplekNLS - LISTA FRANCA KANGLERJA - NOVA LJUDSKA STRANKA SLOVENIJE
8Agata Mihelič, 01.02.1967, Ciglence, Ciglence 52, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
9Barbara Pulko, 06.05.1984, Ciglence, Ciglence 53, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
10Janko Breg, 15.02.1959, Ciglence, Ciglence 55, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
11Majda Steiner, 04.04.1967, Vurberk, Vurberk 7a, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
12Janette Draganič, 07.05.1996, Ciglence, Ciglence 51B, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
13Andrej Kristanič, 11.10.1948, Dvorjane, Dvorjane 39c, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
14Blaž Blatnik, 26.04.1994, Dvorjane, Dvorjane 31, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
15Ljubica Kolar, 02.12.1962, Dvorjane, Dvorjane 47f, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
16Martina Golob, 31.03.1974, Ciglence, Ciglence 51b, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
17Irena Kohne, 16.09.1957, Ciglence, Ciglence 40, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
18Bojan Kolar, 25.12.1956, Dvorjane, Dvorjane 47f, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
19Vlado Kohne, 03.06.1962, Ciglence, Ciglence 40, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
20Marina Toplak, 21.04.1954, Dvorjane, Dvorjane 83, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev

Vaška skupnost - Korena

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maja Golob, 09.08.1974, Zgornja Korena, Zgornja Korena 25h, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
2Boštjan Preložnik, 28.11.1975, Zgornja Korena, Zgornja Korena 38a, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
3Doroteja Weingerl, 29.04.1987, Zgornja Korena, Zgornja Korena 66, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
4Suzana Štumberger, 06.02.1967, Spodnja Korena, Spodnja Korena 54, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
5Jože Murko, 25.08.1958, Jablance, Jablance 10, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
6Brigita Rojs, 15.05.1970, Zgornja Korena, Zgornja Korena 33, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
7Irena Kramberger, 23.01.1962, Žikarce, Žikarce 11, 2242 Zgornja KorenaNLS - LISTA FRANCA KANGLERJA - NOVA LJUDSKA STRANKA SLOVENIJE
8Aleš Zupančič, 03.11.1979, Zgornja Korena, Zgornja Korena 82, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
9Stanko Kurnik, 28.10.1954, Žikarce, Žikarce 36, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
10Anja Potrč Šauperl, 29.08.1991, Žikarce, Žikarce 23a, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
11Kornelija Poharič, 02.05.1998, Žikarce, Žikarce 33, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
12Tadeja Šauperl, 26.08.1983, Žikarce, Žikarce 23a, 2242 Zgornja KorenaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
13Franc Škofič, 21.12.1968, Žikarce, Žikarce 41, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
14Marjan Kamler, 04.09.1961, Spodnja Korena, Spodnja Korena 43, 2242 Zgornja KorenaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
15Miro Čeh, 25.04.1966, Zgornja Korena, Zgornja Korena 53a, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
16Alen Lešnik, 03.03.1990, Zgornja Korena, Zgornja Korena 49f, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
17Vinko Lešnik, 27.02.1959, Žikarce, Žikarce 5, 2242 Zgornja KorenaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
18Gregor Bezjak, 25.07.1990, Zgornja Korena, Zgornja Korena 24b, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev

Vaška skupnost - Spodnji Duplek

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Primož Krajnc, 08.05.1994, Spodnji Duplek, Dupleški vrh 45, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
2Karmen Kocpek, 25.06.1991, Spodnji Duplek, Mlinska pot 15, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
3Ksenija Peklar, 25.09.1965, Spodnji Duplek, Ulica 19. septembra 21, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
4Tamara Vandur, 09.10.1994, Spodnji Duplek, Dupleški vrh 37, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
5Lidija Polanec, 13.05.1978, Spodnji Duplek, Kot 14, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
6Mitja Tement, 11.11.1993, Spodnji Duplek, Trg slovenske osamosvojitve 3, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
7Martin Majerič, 17.04.1956, Ciglence, Ciglence 2, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
8Boris Poštrak, 26.09.1981, Spodnji Duplek, Korenska c. 33, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
9Melita Berlič, 04.08.1992, Spodnji Duplek, Cesta 4. julija 94, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
10Boris Kocbek, 23.09.1969, Spodnji Duplek, Cesta k Dravi 6c, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
11Izidor Kajbič, 26.11.1973, Spodnji Duplek, Korenska c. 17, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
12Primož Drozg, 30.03.1990, Ciglence, Ciglence 21, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
13Boris Klep, 23.05.1970, Spodnji Duplek, Mlinska pot 15, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
14Mojca Potočnik, 21.05.1976, Spodnji Duplek, Poljska cesta 10, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
15Kristjan Mulec, 09.08.1991, Spodnji Duplek, Cesta k Dravi 3, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
16Danijel Novak, 16.02.1960, Spodnji Duplek, Dupleški vrh 80, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
17Barbara Trep, 14.07.1986, Spodnji Duplek, Cesta k Dravi 8a, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev

Vaška skupnost - Vurberk

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko Kaučič, 04.06.1964, Vurberk, Vurberk 66b, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
2Miran Minih, 09.09.1973, Vurberk, Vurberk 31, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
3Klavdija Meininger, 21.01.1975, Vurberk, Vurberk 73a, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
4Andrejka Skok, 29.03.1964, Vurberk, Vurberk 57, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
5Iztok Kristanič, 11.08.1976, Vurberk, Vurberk 72a, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
6Irena Kunkič Korelc, 28.07.1965, Vurberk, Vurberk 69, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
7Tatjana Zabavnik, 17.12.1961, Vurberk, Vurberk 81, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
8Davorin Urbanija, 04.09.1969, Vurberk, Vurberk 41, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
9Ivan Kovačič, 29.08.1953, Vurberk, Vurberk 53, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
10Vida Brunčič, 13.06.1953, Vurberk, Vurberk 54, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
11Branimir Brumen, 02.02.1976, Vurberk, Vurberk 85a, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev

Vaška skupnost - Zgornji Duplek

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogomir Golob, 27.07.1977, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 60a, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Marija Predan, 03.12.1961, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 79a, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
3Dušanka Lorenčič, 01.11.1958, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 117l, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
4Ivan Zadravec, 24.06.1966, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 159a, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
5Irena Vohar, 26.01.1951, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 24a, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
6Zinka Dokl, 03.08.1960, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 117, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
7Darko Dornik, 24.03.1960, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 142a, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
8Jure Laure, 18.11.1981, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 124d, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
9Alojzija Berlič, 10.04.1967, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 170, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
10Natalija Pečar, 02.01.1980, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 56b, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
11Marko Rems, 09.08.1970, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 43d, 2241 Spodnji DuplekSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
12Nataša Vrbnjak Šteflič, 02.02.1975, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 104/a, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
13Zoran Pečar, 23.10.1974, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 94, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
14Emil Pintarič, 13.11.1953, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 90e, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
15Barbara Lešnik, 24.08.1991, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 110, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev
16Marjetka Pečar, 12.07.1973, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 94b, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
17Ivan Pušnik, 11.12.1954, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 71a, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
18Dejan Breznik, 09.01.1991, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 10, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
19Stanislav Germauc, 09.04.1959, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 107d, 2241 Spodnji DuplekMitja Horvat in skupina volivcev
20Bine Štrucl, 22.01.1968, Zgornji Duplek, Zgornji Duplek 107, 2241 Spodnji DuplekStanko Grajfoner in skupina volivcev

Vaška skupnost - Zimica

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nina Bezjak, 28.10.1995, Zimica, Zimica 95e, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
2Nina Kopič, 21.09.1997, Zimica, Zimica 96, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
3Andrej Šterlek, 11.05.1993, Zimica, Zimica 91, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
4Botšjan Vohl, 23.11.1985, Zimica, Zimica 43d, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
5Saša Ruis, 26.07.1990, Zimica, Zimica 3c, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
6Jože Korošec, 11.04.1969, Zimica, Zimica 68, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
7Tim Lešnik, 09.04.1991, Zimica, Zimica 44, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
8Slavko Gorjanc, 18.03.1957, Zimica, Zimica 95, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
9Andreja Ditrih, 25.02.1991, Zimica, Zimica 94, 2242 Zgornja KorenaStanko Grajfoner in skupina volivcev
10Zlatko Zupančič, 11.03.1978, Zimica, Zimica 54, 2242 Zgornja KorenaMitja Horvat in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.