Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA DRAVOGRAD
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Črneče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mira VAVČE, 01.04.1971, Črneče, Črneče 2, 2370 DravogradLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
2Gregor ŠTELCER, 29.10.1979, Črneče, Črneče 37, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev
3Marjan EPŠEK, 28.11.1953, Črneče, Črneče 41, 2370 DravogradLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
4Valerija SKUTNIK, 12.04.1968, Črneče, Črneče 62, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Črneče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Blanka VRHOVNIK, 29.12.1960, Črneče, Črneče 124, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev
2Nejc PREGLAU, 22.05.1985, Črneče, Črneče 122, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Črneče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Igor MARUNIČ, 10.03.1973, Črneče, Črneška gora 3, 2370 DravogradSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Andrej KAJZER, 26.02.1971, Tribej, Tribej 6c, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev
3Marjeta PODGORŠEK REK, 19.10.1971, Tribej, Tribej 5c, 2370 DravogradLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA

Krajevna skupnost - Črneče - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maksimiljana GOŠNAK, 03.10.1946, Podklanc, Podklanc 26, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev
2Marko KOGELNIK, 28.03.1962, Podklanc, Podklanc 5, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Črneče - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef KADIŠ, 21.04.1984, Dobrova pri Dravogradu, Dobrova pri Dravogradu 6, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev
2Ivana KOTNIK, 13.02.1954, Dobrova pri Dravogradu, Dobrova pri Dravogradu 2a, 2370 DravogradAndrej KOGELNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Ivana MORI, 16.12.1954, Dravograd, Viška cesta 5, 2370 DravogradSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Eva BRAČUN, 23.09.1980, Dravograd, Trg 4.julija 47, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simona POBERŽNIK, 24.10.1967, Dravograd, Mariborska cesta 11, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev
2Davorin POKERŠNIK, 13.11.1964, Dravograd, Mariborska cesta 11, 2370 DravogradSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Miran KAISER, 07.04.1962, Dravograd, Mariborska cesta 147, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev
4Metka JEROMELJ, 30.12.1976, Dravograd, Mariborska cesta 26, 2370 DravogradMARIJA RAMŠAK in skupina volilcev
5Tadeja PERUŠ, 16.04.1978, Dravograd, Mariborska cesta 110, 2370 DravogradLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Valerija VOŽIČ, 02.12.1968, Dravograd, Robindvor 69, 2370 DravogradSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Jure LADRA, 16.05.1992, Dravograd, Robindvor 104, 2370 DravogradNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
3Vinko KRAJNC, 16.09.1952, Dravograd, Robindvor 48, 2370 DravogradSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4Ferdo ABRAHAM, 03.06.1961, Dravograd, Robindvor 42, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev
5Ervin KODRUN, 31.03.1963, Dravograd, Robindvor 26, 2370 DravogradSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6mag. Dušan FERENČAK, 16.08.1962, Dravograd, Robindvor 111, 2370 DravogradSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
7Jožef HARTMAN, 15.11.1980, Dravograd, Robindvor 134, 2370 DravogradLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
8Aleksandra GANTAR, 23.09.1979, Dravograd, Robindvor 34, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rok KOTNIK, 10.07.1992, Dravograd, Meža 114, 2370 DravogradNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Rado KAREL, 01.09.1961, Dravograd, Meža 45, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev
3Tina FRANK, 19.11.1993, Dravograd, Meža 70, 2370 DravogradPAUL LUESCHER in skupina volilcev
4Branko KRENK, 27.06.1956, Dravograd, Meža 59, 2370 DravogradLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zvonko BURJA, 04.06.1965, Dravograd, Pod gradom 54, 2370 DravogradSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katja POLANER, 24.01.1980, Dravograd, Goriški vrh 56a, 2370 DravogradSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2Janja ROTOVNIK, 25.03.1978, Vič, Vič 26a, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože RAVNJAK, 12.03.1971, Ojstrica, Ojstrica 5, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Dravograd - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janko BOŽIČ, 20.06.1972, Dravograd, Vrata 16, 2370 DravogradFRANČIŠKA BOŽIČ in skupina volilcev
2Olga MEDVED, 14.01.1963, Dravograd, Vrata 24, 2370 DravogradBENJAMIN HOJNIK in skupina volilcev
3Renata KOBOLT, 12.05.1986, Dravograd, Vrata 22, 2370 DravogradFERDO ABRAHAM in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Libeliče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože PŠENIČNIK, 03.02.1971, Libeliče, Libeliče 1b, 2372 LibeličeADRIJAN ZALESNIK in skupina volilcev
2Valerija ROŽEJ, 08.06.1975, Libeliče, Libeliče 2, 2372 LibeličeADRIJAN ZALESNIK in skupina volilcev
3Saša PŠENIČNIK, 01.02.1979, Libeliče, Libeliče 11, 2372 LibeličeTOMO PŠENIČNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Libeliče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bojan KRAKER, 04.03.1982, Libeliče, Gorče 27, 2372 LibeličeADRIJAN ZALESNIK in skupina volilcev
2Aleksander GROS dr.vet.med, 17.09.1977, Libeliče, Gorče 7a, 2372 LibeličeSIMONA JERČIČ PŠENIČNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Libeliče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rajko DULER, 19.09.1973, Libeliče, Gorče 2, 2372 LibeličeADRIJAN ZALESNIK in skupina volilcev
2Marija ROŽEJ, 18.01.1957, Libeliče, Tribej 7, 2372 LibeličeADRIJAN ZALESNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Libeliče - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lea REBERNIK, 23.09.1987, Libeliče, Libeliška gora 70, 2372 LibeličeADRIJAN ZALESNIK in skupina volilcev
2Mitja GLEŠČIČ, 27.10.1981, Libeliče, Libeliška gora 14, 2372 LibeličeSIMONA JERČIČ PŠENIČNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Libeliče - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Branko PEROVNIK, 30.01.1966, Libeliče, Libeliška gora 49, 2372 LibeličeLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA

Krajevna skupnost - Šentjanž - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Irena VRHOVNIK, 10.02.1972, Šentjanž pri Dravogradu, Otiški Vrh 161, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
2Marko VIDRIH, 19.11.1975, Šentjanž pri Dravogradu, Otiški vrh 94b, 2373 Šentjanž pri DravograduANJA SREBOTNIK in skupina volilcev
3Milena DOBNIK, 12.03.1954, Šentjanž pri Dravogradu, Otiški vrh 110, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
4Petra ŠTALEKAR, 05.11.1979, Šentjanž pri Dravogradu, Otiški vrh 159, 2373 Šentjanž pri DravograduMAJDA SMODIŠ in skupina volilcev
5David SKRALOVNIK, 07.05.1984, Šentjanž pri Dravogradu, Otiški Vrh 1, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Šentjanž - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jure MORI, 10.07.1966, Šentjanž pri Dravogradu, Šentjanž pri Dravogradu 157, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
2Lidija FAJMUT, 12.11.1974, Šentjanž pri Dravogradu, Šentjanž pri Dravogradu 75, 2373 Šentjanž pri DravograduSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
3Viljem ŠTUMBERGER, 22.12.1964, Šentjanž pri Dravogradu, Šentjanž pri Dravogradu 37, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
4Metka HODNIK, 11.12.1964, Šentjanž pri Dravogradu, Šentjanž pri Dravogradu 121, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Šentjanž - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja GROBELNIK, 28.11.1979, Šentjanž pri Dravogradu, Bukovska vas 15b, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
2Tilen PODPEČAN, 29.03.1981, Šentjanž pri Dravogradu, Bukovska vas 47, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Šentjanž - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matic REK, 29.06.1993, Šentjanž pri Dravogradu, Selovec 35b, 2373 Šentjanž pri DravograduSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Harald KONEČNIK, 01.07.1976, Šentjanž pri Dravogradu, Selovec 9, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
3Jurček REK, 13.12.1966, Šentjanž pri Dravogradu, Selovec 35b, 2373 Šentjanž pri DravograduLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
4Milena KOTNIK, 08.10.1966, Šentjanž pri Dravogradu, Selovec 16a, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev
5Zoran ZAJAMŠEK, 25.08.1977, Šentjanž pri Dravogradu, Selovec 26a, 2373 Šentjanž pri DravograduVLADIMIR HODNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Trbonje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sandi PEŠL, 16.08.1997, Trbonje, Trbonje 16, 2371 TrbonjeSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Helena BREZOVNIK, 10.12.1981, Trbonje, Trbonje 24, 2371 TrbonjeLOVRO BREZOVNIK in skupina volilcev
3Bojan VAUKMAN, 20.05.1965, Trbonje, Trbonje 21, 2371 TrbonjeLOVRO BREZOVNIK in skupina volilcev
4Jože ŽVIKART, 14.09.1963, Trbonje, Trbonje 29a, 2371 TrbonjeSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Krajevna skupnost - Trbonje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Drago URŠNIK, 01.02.1959, Trbonje, Sv. Danijel 27, 2371 TrbonjeNSI - NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI
2Božo KUPLJEN, 30.09.1965, Trbonje, Sv. Danijel 81a, 2371 TrbonjeMIHAELA ROŽIČ in skupina volilcev
3Branko KAŠNIK, 19.02.1985, Trbonje, Sv. Danijel 14, 2371 TrbonjeLOVRO BREZOVNIK in skupina volilcev

Krajevna skupnost - Trbonje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Davorin RUDOLF, 03.01.1979, Trbonje, Sv. Danijel 63, 2371 TrbonjeLMŠ - LISTA MARJANA ŠARCA
2Bogdan BREZOVNIK, 01.01.1968, Trbonje, Sv.Danijel 84, 2371 TrbonjeLOVRO BREZOVNIK in skupina volilcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.