Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA DOMŽALE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Dob - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Feliks Lampret, 18.05.1953, Dob, Ljubljanska cesta 30, 1233 DobRobert Hrovat in skupina volivcev
2Mateja Starbek Zorko, 28.09.1974, Dob, Aškerčeva ulica 11, 1233 DobMarjan Grčar in skupina volivcev
3Marija Ravnikar, 17.11.1971, Sv. Trojica, Sv. Trojica 8A, 1233 DobMateja Koderman in skupina volivcev
4Marjan Koderman, 27.08.1953, Gorjuša, Gorjuša 25, 1233 DobMateja Koderman in skupina volivcev
5Žiga Štiftar, 16.11.1996, Žeje, Žeje 16A, 1233 DobSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Pavel Cerar, 29.06.1942, Dob, Gubčeva ulica 14, 1233 DobSTRANKA ALENKE BRATUŠEK
7Boštjan Novak, 09.11.1972, Sv. Trojica, Sv. Trojica 89, 1233 DobFrančiška Rožič in skupina volivcev
8Polona Gaberšek, 22.01.1987, Češenik, Češenik 7, 1233 DobMarijan Smolnikar in skupina volivcev
9Jakob Smolnikar, 22.09.1968, Gorjuša, Gorjuša 9A, 1233 DobMarijan Smolnikar in skupina volivcev
10Lidija Jović, 21.06.1953, Dob, Finžgarjeva ulica 12, 1233 DobVera Vojska in skupina volivcev
11Lenart Zajc, 10.10.1967, Žeje, Žeje 31B, 1233 DobSD - SOCIALNI DEMOKRATI
12Ana Markič, 14.07.1962, Češenik, Češenik 13, 1230 DomžaleLISTA REZA

Krajevna skupnost - Dragomelj - Pšata - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Kralj, 25.10.1974, Pšata, Pšata 45, 1262 Dol pri LjubljaniLuka Mivšek in skupina volivcev
2Katja Nemec, 08.10.1985, Dragomelj, Dragomelj 67, 1230 DomžaleLuka Mivšek in skupina volivcev
3Marjetka Mayr, 13.12.1952, Pšata, Pšata 12A, 1262 Dol pri LjubljaniRenata Močnik in skupina volivcev
4Roman Lazar, 23.10.1963, Dragomelj, Dragomelj 4, 1230 DomžaleDanijel Selčan in skupina volivcev
5Jure Nemec, 18.10.1984, Dragomelj, Dragomelj 69, 1230 DomžaleJože Rožman in skupina volivcev
6Gregor Hafner, 21.11.1984, Pšata, Pšata 74, 1262 Dol pri LjubljaniDragomir Hafner in skupina volivcev
7Janez Mivšek, 09.03.1968, Pšata, Pšata 36, 1262 Dol pri LjubljaniJanez Mivšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Homec - Nožice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marta Trček, 19.06.1977, Homec, Bolkova ulica 8E, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
2Matjaž Zajc, 20.03.1967, Nožice, Pionirska ulica 18, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
3Lucija Šarc, 19.04.1991, Homec, VIII. ulica 9A, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
4Stanislav Skrbinšek, 11.11.1962, Nožice, Grašičeva ulica 2, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
5Marjeta Rode, 19.01.1977, Homec, Gostičeva cesta 19, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
6Matjaž Sporiš, 19.07.1973, Homec, Bolkova ulica 57, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
7Dejan Bašić, 12.01.1989, Homec, Gostičeva cesta 10, 1235 RadomljeAndrej Repanšek in skupina volivcev
8Katarina Grašič, 07.12.1986, Nožice, Gostičeva cesta 81, 1235 RadomljeSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Ihan - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jaka Parkelj, 31.08.1998, Prelog, Prečna pot 10, 1230 DomžaleNeža Kolar in skupina volivcev
2Primož Orešek, 12.05.1975, Goričica pri Ihanu, Goričica pri Ihanu 38, 1230 DomžaleVeronika Cerar in skupina volivcev
3Sabina Hribar, 05.11.1980, Goričica pri Ihanu, Goričica pri Ihanu 19, 1230 DomžaleVeronika Cerar in skupina volivcev
4Branko Sojer, 01.10.1974, Ihan, Lipova ulica 11, 1230 DomžaleDušan Sojer in skupina volivcev
5Marko Cerar, 04.04.1962, Mala Loka, Mala Loka 13A, 1230 DomžaleFrece Marko in skupina volivcev
6Irena Kokalj, 30.01.1967, Selo pri Ihanu, Selo pri Ihanu 38, 1230 DomžaleSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
7Ignac Hribar, 12.11.1968, Prelog, Ulica Slavka Pengova 7, 1230 DomžaleŽan Kržan in skupina volivcev
8Klemen Ložar, 16.01.1991, Selo pri Ihanu, Selo pri Ihanu 30, 1230 DomžaleMatic Krabonja in skupina volivcev
9Sašo Žaljec, 15.11.1970, Ihan, Lipova ulica 5, 1230 DomžaleAleš Lenček in skupina volivcev
10Janez Zemljak, 27.10.1984, Brdo, Brdo 26, 1230 DomžaleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
11Sabina Pirš, 11.10.1972, Ihan, Bistriška cesta 2, 1230 DomžaleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
12Anica Povirk, 25.03.1961, Prelog, Prečna pot 2, 1230 DomžaleVinko Povirk in skupina volivcev
13Miroslav Naglič, 23.10.1960, Goričica pri Ihanu, Goričica pri Ihanu 44, 1230 DomžaleVinko Povirk in skupina volivcev
14Nejc Povirk, 25.05.1995, Prelog, Prečna pot 2, 1230 DomžaleVinko Povirk in skupina volivcev
15Irena Zajc, 24.09.1967, Mala Loka, Mala Loka 22, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
16Samo Svetlin, 31.05.1952, Prelog, Krožna pot 5, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
17Tadej Gabrovšek, 28.02.1981, Brdo, Brdo 3B, 1230 DomžaleKatrin Llinos Majhenič in skupina volivcev
18Janez Gregorič, 12.02.1955, Prelog, Preloška cesta 3, 1230 DomžaleBožidar Zajc in skupina volivcev
19Ivanka Poljanšek, 28.03.1958, Brdo, Brdo 13, 1230 DomžaleBožidar Zajc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Jarše - Rodica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Pirnat, 28.04.1970, Spodnje Jarše, Jarška cesta 4, 1230 DomžaleIvana Košenina in skupina volivcev
2Špela Černivec, 15.09.1992, Zgornje Jarše, Gregorčičeva ulica 4, 1235 RadomljeIvana Košenina in skupina volivcev
3Robert Žibert, 01.06.1971, Rodica, Fajfarjeva ulica 11A, 1230 DomžaleIvana Košenina in skupina volivcev
4Petra Žibert, 07.08.1980, Rodica, Fajfarjeva ulica 11A, 1230 DomžaleIvana Košenina in skupina volivcev
5Timotej Čižek, 24.03.1990, Srednje Jarše, Rudniška ulica 11, 1230 DomžaleIvana Košenina in skupina volivcev
6Ana Lamberšek, 18.07.1997, Spodnje Jarše, Jelovškova ulica 13A, 1230 DomžaleIvana Košenina in skupina volivcev
7Anton Košenina, 07.10.1952, Zgornje Jarše, Gregorčičeva ulica 9, 1235 RadomljeIvana Košenina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krtina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Avsec, 26.09.1968, Studenec pri Krtini, Studenec pri Krtini 7, 1233 DobFranci Rahne in skupina volivcev
2Sabina Cerar, 16.01.1983, Studenec pri Krtini, Studenec pri Krtini 3, 1233 DobFranci Rahne in skupina volivcev
3Dušan Ravnikar, 09.09.1962, Krtina, Krtina 95A, 1233 DobFranci Rahne in skupina volivcev
4Tanja Cerar, 06.01.1971, Zalog pod Sv. Trojico, Zalog pod Sv. Trojico 15, 1233 DobFranci Rahne in skupina volivcev
5Štefan Rožič, 24.12.1949, Račni Vrh, Račni Vrh 7, 1233 DobFranci Rahne in skupina volivcev
6Florjan Zabret, 24.04.1955, Krtina, Krtina 28b, 1233 DobLMM - LISTA METODA MARČUNA ZA DOMŽALE
7Stanislav Žibert, 05.09.1955, Račni Vrh, Račni Vrh 19, 1233 DobJanez Avsec in skupina volivcev
8Lidija Jasenc, 21.06.1969, Krtina, Krtina 31A, 1233 DobJanez Avsec in skupina volivcev
9Jurij Pipan, 04.05.1950, Kokošnje, Kokošnje 15, 1233 DobJanez Avsec in skupina volivcev
10Roman Kolar, 11.12.1961, Krtina, Krtina 140, 1233 DobSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
11Rok Kovač, 16.05.1985, Krtina, Krtina 11, 1233 DobDušan Ravnikar in skupina volivcev
12Anica Lajevec, 30.07.1960, Krtina, Krtina 30, 1233 DobDušan Ravnikar in skupina volivcev
13Robert Cerar, 04.04.1968, Zalog pod Sv. Trojico, Zalog pod Sv. Trojico 17, 1233 DobDušan Ravnikar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Preserje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Viktor Marinšek, 01.01.1955, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 32A, 1235 RadomljeHribar Sašo in skupina volivcev
2Sabina Zupan, 25.04.1973, Preserje pri Radomljah, Vaška pot 9, 1235 RadomljeHribar Sašo in skupina volivcev
3Boštjan Sitar, 24.05.1967, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 58, 1235 RadomljeHribar Sašo in skupina volivcev
4Janez Hribar, 26.01.1963, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 27, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev
5Beba Prošić, 27.06.1967, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 19, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev
6Marjan Jakoš, 20.01.1961, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 27B, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev
7Tanja Vesel, 06.06.1974, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 21, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev
8Janko Zupan, 05.12.1964, Preserje pri Radomljah, Vaška pot 16, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev
9Lidija Bizjan, 05.03.1978, Preserje pri Radomljah, Kamniška cesta 30, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev
10Matevž Zupan, 19.11.1995, Preserje pri Radomljah, Vaška pot 9, 1235 RadomljeMiha Repanšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Radomlje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sonja Jerman, 03.04.1961, Radomlje, Prešernova cesta 24A, 1235 RadomljeIgor Kuzmič in skupina volivcev
2Ivo Jereb, 28.02.1969, Radomlje, Prešernova cesta 46B, 1235 RadomljeIgor Kuzmič in skupina volivcev
3Tomaž Borštnar, 19.10.1973, Škrjančevo, Škrjančevo 23, 1235 RadomljeLISTA REZA
4Uršula Jašovec, 05.12.1986, Radomlje, Gregorčičeva ulica 2A, 1235 RadomljeLMM - LISTA METODA MARČUNA ZA DOMŽALE
5Peter Zvonc, 05.04.1975, Radomlje, Cesta borcev 6, 1235 RadomljeLMM - LISTA METODA MARČUNA ZA DOMŽALE
6Klemen Urbanija, 31.10.1993, Radomlje, Gregorčičeva ulica 9, 1235 RadomljeLMM - LISTA METODA MARČUNA ZA DOMŽALE

Krajevna skupnost - Rova - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Emil Rems, 27.01.1964, Žiče, Žiče 8, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev
2Erna Žabjek, 30.08.1951, Rova, Kolovška cesta 2, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev
3Boris Golob, 22.06.1982, Rova, Rovska cesta 19, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev
4Marinka Kosmatin, 05.08.1960, Dolenje, Dolenje 1, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev
5Robert Vodlan, 24.10.1977, Dolenje, Dolenje 6, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev
6Tatjana Kastelic, 26.09.1960, Kolovec, Kolovec 12, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev
7Marjan Matej Sušnik, 27.09.1972, Jasen, Jasen 1, 1235 RadomljeBrigita Rode in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Toma Brejca Vir - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1mag. Lovro Lončar, 07.09.1968, Vir, Čufarjeva ulica 10, 1230 Domžalemag. Lovro Lončar in skupina volivcev
2Tatjana Podbevšek, 08.02.1970, Vir, Parmova ulica 9, 1230 Domžalemag. Lovro Lončar in skupina volivcev
3Matjaž Vodlan, 08.02.1980, Vir, Finžgarjeva ulica 8, 1230 Domžalemag. Lovro Lončar in skupina volivcev
4Simona Hrovat, 08.08.1969, Vir, Aljaževa ulica 4, 1230 Domžalemag. Lovro Lončar in skupina volivcev
5Janez Razboršek, 30.10.1958, Vir, Koliška ulica 1A, 1230 Domžalemag. Lovro Lončar in skupina volivcev
6Tomaž Hren, 15.11.1974, Podrečje, Podrečje 2a, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
7Maksimiljan Karba, 04.09.1947, Podrečje, Podrečje 22, 1230 DomžaleBajec Rajko in skupina volivcev
8Tadeja Savnik, 05.12.1968, Vir, Zoisova ulica 61, 1230 DomžaleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
9Bojan Vodlan, 09.08.1953, Vir, Osojna ulica 2, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev
10Martina Jurjevec, 27.11.1962, Vir, Bukovčeva ulica 26, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev
11Aleš Tekavc, 07.07.1963, Vir, Aljaževa ulica 10, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev
12Metka Rebov Lavrič, 29.12.1977, Vir, Papirniška cesta 14, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev
13Boštjan Grošelj, 05.06.1971, Vir, Papirniška cesta 16, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev
14Tina Razboršek, 21.08.1983, Vir, Koliška ulica 1A, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev
15Marko Bergant, 02.03.1959, Vir, Aljaževa ulica 14, 1230 DomžaleBojan Vodlan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Slavka Šlandra - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dragica Sušnik, 19.05.1972, Zaboršt, Šumberška cesta 1, 1230 DomžaleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
2Haris Begić, 16.04.1988, Zaboršt, Krumperška ulica 36, 1230 DomžaleLISTA REZA
3Nataša Belle, 07.07.1947, Domžale, Ulica Ivana Pengova 10, 1230 DomžaleDr. Miroslav Stiplovšek in skupina volivcev
4Pavel Pevec, 16.06.1952, Domžale, Staretova ulica 6, 1230 DomžaleDr. Miroslav Stiplovšek in skupina volivcev
5Martina Loncnar, 11.09.1948, Zaboršt, Pot za Bistrico 36, 1230 DomžaleDr. Miroslav Stiplovšek in skupina volivcev
6Grega Cotman, 19.10.1996, Domžale, Ulica Ivana Pengova 7, 1230 DomžaleDr. Miroslav Stiplovšek in skupina volivcev
7Marjan Ravnikar, 11.07.1956, Zaboršt, Pot za Bistrico 28, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
8dr. Brigita Skela Savič, 27.04.1966, Domžale, Adamičeva ulica 11, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
9dr. Franc Habe, 16.11.1943, Domžale, Rojska cesta 31, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
10Janja Kegel, 22.11.1964, Domžale, Miklošičeva ulica 15, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
11Aleš Sazonov, 29.08.1970, Domžale, Miklošičeva ulica 2B, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI

Krajevna skupnost - Simona Jenka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Urška Kovačič, 19.03.1985, Domžale, Študljanska cesta 4, 1230 DomžaleErika Kos in skupina volivcev
2Janez Banko, 04.04.1957, Domžale, Študljanska cesta 2A, 1230 DomžaleErika Kos in skupina volivcev
3Aleksander Kovačič, 24.01.1968, Domžale, Aškerčeva ulica 32A, 1230 DomžaleJože Narobe in skupina volivcev
4Anton Jančigaj, 18.09.1950, Domžale, Brejčeva ulica 13, 1230 DomžaleHelena Jančigaj in skupina volivcev
5Roman Kos, 17.07.1955, Domžale, Študljanska cesta 12, 1230 DomžaleBarbara Briški in skupina volivcev
6Veronika Banko, 04.01.1945, Domžale, Aškerčeva ulica 1, 1230 DomžaleSonja Preskar in skupina volivcev
7Anton Preskar, 19.06.1950, Domžale, Mačkovci 49, 1230 DomžaleSonja Preskar in skupina volivcev
8Marija Doroteja Grmek, 11.04.1946, Domžale, Savska cesta 31, 1230 DomžaleSonja Preskar in skupina volivcev
9Peter Pavli, 30.07.1954, Domžale, Savska cesta 30, 1230 DomžaleSonja Preskar in skupina volivcev
10Rok Bratovž, 17.07.1979, Domžale, Karantanska cesta 4, 1230 DomžaleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
11Borut Ernestl, 24.05.1986, Domžale, Študljanska cesta 87, 1230 DomžalePolonca Narobe in skupina volivcev
12Tomaž Likar, 02.12.1953, Domžale, Savska cesta 38B, 1230 DomžaleAnica Likar in skupina volivcev
13Iztok Poljanšek, 26.11.1981, Domžale, Savska cesta 47A, 1230 DomžaleVinko Okršlar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Venclja Perka - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja Pogačnik Jarc, 24.03.1947, Domžale, Prešernova cesta 43, 1230 DomžaleFranc Gerbec in skupina volivcev
2Boštjan Kralj, 11.02.1976, Domžale, Vodovodna cesta 9, 1230 DomžaleFranc Gerbec in skupina volivcev
3Neža Mežan, 01.05.1990, Domžale, Stobovska cesta 7B, 1230 DomžaleFranc Gerbec in skupina volivcev
4Uroš Breznik, 02.04.1971, Domžale, Vodovodna cesta 21, 1230 DomžaleFranc Gerbec in skupina volivcev
5Anton Dimc, 05.01.1948, Depala vas, Depala vas 66, 1230 DomžaleDušan Cerar in skupina volivcev
6Alenka Resinovič Reza, 29.09.1962, Domžale, Ljubljanska cesta 24, 1230 DomžaleLISTA REZA
7Miha Ulčar, 18.02.1976, Domžale, Partizanska ulica 3, 1230 DomžaleKristjan Ocepek in skupina volivcev
8Marko Bogataj, 29.04.1954, Domžale, Kersnikova ulica 13, 1230 DomžaleSandra Bogataj in skupina volivcev
9Peter Brlec, 19.04.1937, Domžale, Obrtniška ulica 5, 1230 DomžaleDejana Ulčar in skupina volivcev
10Jože Petarka, 25.02.1957, Domžale, Na Zavrteh 14, 1230 DomžaleSD - SOCIALNI DEMOKRATI
11Ivan Tavčar, 23.10.1945, Domžale, Stobovska cesta 13A, 1230 DomžaleIvana Tavčar in skupina volivcev
12mag. Primož Škofic, 11.04.1969, Domžale, Vodovodna cesta 2, 1230 DomžaleSMC - STRANKA MODERNEGA CENTRA
13Kaja Čokan, 15.11.1992, Domžale, Prečna ulica 6, 1230 DomžaleLMM - LISTA METODA MARČUNA ZA DOMŽALE
14Janez Ulčar, 30.05.1961, Domžale, Prešernova cesta 39, 1230 DomžaleMarija Brlec in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.