Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA ČRNOMELJ
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Adlešiči - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Peter Veselič, 30.12.1977, Gorenjci pri Adlešičih, Gorenjci pri Adlešičih 6, 8341 AdlešičiAndrej Klepec in skupina volivcev
2Marjan Miketič, 09.02.1972, Mala sela, Mala sela 4, 8341 AdlešičiPeter Veselič in skupina volivcev
3Nikolaj Vrlinič, 20.07.1956, Paunoviči, Paunoviči 2a, 8341 AdlešičiAndrej Klepec in skupina volivcev
4Barbra Slak Čadonič, 29.08.1979, Dragoši, Dragoši 7, 8341 AdlešičiAndrej Klepec in skupina volivcev
5Sanja Selakovič, 18.09.1994, Marindol, Marindol 30, 8341 AdlešičiPeter Veselič in skupina volivcev
6Miroslav Rožman, 28.09.1952, Adlešiči, Adlešiči 36, 8341 AdlešičiPeter Veselič in skupina volivcev
7Ines Jakljevič, 30.12.1989, Adlešiči, Adlešiči 17a, 8341 AdlešičiPeter Veselič in skupina volivcev
8Andrej Klepec, 12.04.1979, Jankoviči, Jankoviči 9, 8341 AdlešičiPeter Veselič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Butoraj - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Barbara Pezdirc, 27.12.1981, Butoraj, Butoraj 2, 8340 ČrnomeljMarijan Kobetič in skupina volivcev
2Vida Butala, 10.04.1965, Butoraj, Butoraj 30, 8340 ČrnomeljMarijan Kobetič in skupina volivcev
3Robert Bahor, 29.04.1969, Zorenci, Zorenci 4a, 8340 ČrnomeljMarijan Kobetič in skupina volivcev
4Janez Perušič, 17.12.1965, Butoraj, Butoraj 24, 8340 ČrnomeljMarijan Kobetič in skupina volivcev
5Dušan Koklič, 07.07.1963, Velika Lahinja, Velika Lahinja 19, 8340 ČrnomeljMarijan Kobetič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Črnomelj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Rozalija Hudelja, 16.05.1962, Črnomelj, Nova Loka 1, 8340 ČrnomeljObčinska organizacija Socialnih demokratov Črnomelj
2Jure Kuhar, 21.05.1992, Črnomelj, Ulica bratov Klemenc 6, 8340 ČrnomeljObčinska organizacija Socialnih demokratov Črnomelj
3Lidija Malešič, 16.03.1957, Črnomelj, Cankarjeva ulica 12, 8340 ČrnomeljObčinska organizacija Socialnih demokratov Črnomelj
4Tatjana Zupančič, 08.08.1960, Črnomelj, Kolodvorska cesta 51, 8340 ČrnomeljZdenka Birkelbach in skupina volivcev
5Jani Strugar, 16.05.1985, Črnomelj, Ločka cesta 15, 8340 ČrnomeljZdenka Birkelbach in skupina volivcev
6Janez Stepan, 09.05.1979, Črnomelj, Ulica Marjana Kozine 4, 8340 ČrnomeljZdenka Birkelbach in skupina volivcev
7Jaka Birkelbach, 08.05.1985, Črnomelj, Cankarjeva ulica 4, 8340 ČrnomeljObčinska organizacija Socialnih demokratov Črnomelj
8Anica Želježnjak, 29.04.1970, Črnomelj, Kidričeva ulica 23, 8340 ČrnomeljObčinska organizacija Socialnih demokratov Črnomelj

Krajevna skupnost - Dobliče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Simon Žagar, 07.01.1955, Doblička Gora, Doblička Gora 19, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev
2Martin Vrtin, 31.10.1952, Dobliče, Dobliče 35, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev
3Marjanca Panjan, 22.01.1964, Jerneja vas, Jerneja vas 14, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev
4Jožef Butala, 16.12.1955, Grič pri Dobličah, Grič pri Dobličah 8a, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev
5Janez Banovec, 02.06.1966, Dobliče, Dobliče 49, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev
6Andreja Verderber, 04.02.1986, Jelševnik, Jelševnik 1, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev
7Alenka Banovec, 30.08.1974, Dobliče, Dobliče 17, 8340 ČrnomeljMartin Vrtin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Dragatuš - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Robert Babič, 07.12.1985, Mala Lahinja, Mala Lahinja 10, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
2Robert Vranič, 19.09.1977, Belčji Vrh, Belčji Vrh 14, 8344 VinicaIvan Štajdohar in skupina volivcev
3Gregor Flek, 20.12.1973, Tanča Gora, Tanča Gora 16, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
4Urška Klobučar, 20.01.1988, Veliki Nerajec, Veliki Nerajec 15, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
5Aleš Kuretič, 24.05.1977, Tanča Gora, Tanča Gora 28b, 8343 DragatušObčinska organizacija Socialnih demokratov Črnomelj
6Ana Flajnik, 05.11.1993, Mala Lahinja, Mala Lahinja 6a, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
7Špela Prijanovič, 10.06.1996, Dolenji Suhor pri Vinici, Dolenji Suhor pri Vinici 10, 8343 DragatušIvan Štajdohar in skupina volivcev
8Tadej Fink, 06.10.1978, Dragatuš, Dragatuš 12c, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
9Leopold Perko, 17.08.1970, Dragatuš, Dragatuš 5a, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
10Anja Frankovič, 13.12.1983, Mali Nerajec, Mali Nerajec 7a, 8343 DragatušAlojz Puhek in skupina volivcev
11Alojz Puhek, 04.12.1956, Gorenji Suhor pri Vinici, Gorenji Suhor pri Vinici 15, 8343 DragatušIvan Štajdohar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Griblje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milena Stubljar Dragoš, 08.07.1956, Cerkvišče, Cerkvišče 7, 8332 GradacMaja Brinc in skupina volivcev
2Boris Brodarič, 11.06.1980, Griblje, Griblje 84b, 8332 GradacMaja Brinc in skupina volivcev
3Jože Husič, 31.01.1965, Griblje, Griblje 93, 8332 GradacTanja Husič in skupina volivcev
4Marjan Starašinič, 06.02.1969, Cerkvišče, Cerkvišče 25, 8332 GradacMaja Brinc in skupina volivcev
5Majda Pezdirc, 21.05.1980, Griblje, Griblje 70, 8332 GradacTanja Husič in skupina volivcev
6Toni Brinc, 25.04.1977, Griblje, Griblje 49, 8332 GradacMaja Brinc in skupina volivcev
7Tatjana Kralj, 17.12.1962, Griblje, Griblje 60, 8332 GradacMaja Brinc in skupina volivcev
8Romana Husič, 16.04.1972, Griblje, Griblje 93, 8332 GradacTanja Husič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Petrova vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Plut, 16.07.1979, Ručetna vas, Ručetna vas 11, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev
2Janja Lozar, 17.10.1994, Rožanec, Rožanec 17, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev
3Irena Lozar, 15.09.1974, Lokve, Lokve 18b, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev
4Renata Lozar, 18.02.1974, Petrova vas, Petrova vas 11, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev
5Branko Šuštarič, 25.06.1966, Gornja Paka, Gornja Paka 3, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev
6Marko Absec, 03.09.1978, Mihelja vas, Mihelja vas 12a, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev
7Anton Plut, 02.05.1961, Lokve, Lokve 8a, 8340 ČrnomeljPlut Anton in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sinji vrh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirjana Lakner, 20.11.1966, Špeharji, Špeharji 2, 8344 VinicaAmadeja Kump in skupina volivcev
2Ivan Žalec, 29.05.1956, Sinji Vrh, Sinji Vrh 34a, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev
3Darko Horvat, 13.11.1964, Kot pri Damlju, Kot pri Damlju 3, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev
4Marija Madronič, 17.03.1960, Draga pri Sinjem Vrhu, Draga pri Sinjem Vrhu 5, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev
5Alenka Simčič, 21.09.1984, Hrib, Hrib 14, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev
6Boris Fortun, 03.07.1961, Damelj, Damelj 2, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev
7Amadeja Kump, 19.01.1995, Sinji Vrh, Sinji Vrh 4, 8344 VinicaAmadeja Kump in skupina volivcev
8Damjana Kump, 28.03.1993, Sinji Vrh, Sinji Vrh 4, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev
9Borut Vrbanac, 07.03.1984, Daljnje Njive, Daljnje Njive 5, 8344 VinicaAmadeja Kump in skupina volivcev
10Anita Vlašič, 12.02.1977, Sinji Vrh, Sinji Vrh 4, 8344 VinicaBoris Fortun in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stari trg ob Kolpi - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Luka Šterk, 27.05.1982, Kovača vas, Kovača vas 6, 8342 Stari trg ob KolpiJurij Kuretič in skupina volivcev
2Mira Madronič, 01.07.1961, Stari trg ob Kolpi, Stari trg ob Kolpi 39, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
3Rudi Šterk, 31.05.1965, Stari trg ob Kolpi, Sodevci 2, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
4Andreja Rade, 20.03.1975, Srednji Radenci, Srednji Radenci 2, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
5Gregor Kobe, 22.11.1973, Stari trg ob Kolpi, Stari trg ob Kolpi 15, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
6Andrej Rade, 23.04.1958, Sodevci, Sodevci 8, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
7Renata Butala, 29.03.1967, Srednji Radenci, Srednji Radenci 20, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
8Pavel Šterk, 23.11.1959, Kovača vas, Kovača vas 6, 8342 Stari trg ob KolpiRenata Butala in skupina volivcev
9Matjaž Kastelec, 17.04.1981, Gorenja Podgora, Gorenja Podgora 3b, 8342 Stari trg ob KolpiMartin Lindič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Talčji vrh - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matej Petric, 11.09.1985, Tušev dol, Tušev dol 15, 8340 ČrnomeljMatej Petric in skupina volivcev
2Jože Vrščaj, 17.10.1974, Otovec, Otovec 16, 8340 ČrnomeljBoštjan Blažič in skupina volivcev
3Tomaž Adlešič, 14.08.1968, Sela pri Otovcu, Sela pri Otovcu 10, 8340 ČrnomeljSonja Fazlić in skupina volivcev
4Sonja Fazlić, 18.06.1956, Stražnji Vrh, Stražnji Vrh 29c, 8340 ČrnomeljSonja Fazlić in skupina volivcev
5Tomaž Hiti, 08.04.1974, Sela pri Otovcu, Sela pri Otovcu 20a, 8340 ČrnomeljTomaž Hiti in skupina volivcev
6Ladislav Zajc, 13.11.1954, Dolnja Paka, Dolnja Paka 7, 8340 ČrnomeljJože Grabrijan in skupina volivcev
7Aleš Jerman, 28.09.1974, Naklo, Naklo 7, 8340 ČrnomeljSonja Fazlić in skupina volivcev
8Damjan Volf, 15.04.1986, Stražnji Vrh, Stražnji Vrh 27e, 8340 ČrnomeljDamjan Volf in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Tribuče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jelena Šikonja, 15.06.1980, Tribuče, Tribuče 40, 8340 ČrnomeljMaja Božič Pezdirc in skupina volivcev
2Jože Sedlar, 19.03.1974, Desinec, Desinec 1, 8340 ČrnomeljMaja Božič Pezdirc in skupina volivcev
3Sonja Žagar, 28.08.1984, Tribuče, Tribuče 11d, 8340 ČrnomeljMaja Božič Pezdirc in skupina volivcev
4Primož Kozan, 05.05.1983, Tribuče, Tribuče 49, 8340 ČrnomeljMaja Božič Pezdirc in skupina volivcev
5Tomaž Kozan, 03.05.1972, Tribuče, Tribuče 41, 8340 ČrnomeljMaja Božič Pezdirc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vinica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjana Peršič, 29.05.1972, Balkovci, Balkovci 6b, 8344 VinicaBojan Vrlinič in skupina volivcev
2Bojan Vrlinič, 28.01.1973, Bojanci, Bojanci 19, 8344 VinicaBojan Vrlinič in skupina volivcev
3Viktor Čadonič, 15.12.1970, Balkovci, Balkovci 2, 8344 VinicaJože Mravinec in skupina volivcev
4Anja Luznar, 16.01.1974, Učakovci, Učakovci 22, 8344 VinicaJože Mravinec in skupina volivcev
5Dušan Balkovec, 10.12.1975, Drenovec, Drenovec 20, 8344 VinicaJože Mravinec in skupina volivcev
6Franc Ivanušič, 22.01.1962, Preloka, Preloka 49, 8344 VinicaJože Mravinec in skupina volivcev
7Damjana Flajnik, 18.02.1987, Perudina, Perudina 6, 8344 VinicaJože Mravinec in skupina volivcev
8Marko Mravinec, 25.09.1990, Nova Lipa, Nova Lipa 27, 8344 VinicaBojan Vrlinič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Kanižarica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janja Kemperle, 19.06.1975, Blatnik pri Črnomlju, Blatnik pri Črnomlju 11, 8340 ČrnomeljIvan Špehar in skupina volivcev
2Martin Žohar, 07.09.1975, Kanižarica, Kanižarica 15, 8340 ČrnomeljIvan Špehar in skupina volivcev
3Gregor Jesih, 06.01.1981, Blatnik pri Črnomlju, Blatnik pri Črnomlju 2a, 8340 ČrnomeljIvan Špehar in skupina volivcev
4Ana Šavor, 19.10.1988, Kanižarica, Kanižarica 39, 8340 ČrnomeljIvan Špehar in skupina volivcev
5Matej Špec, 21.01.1979, Kanižarica, Kanižarica 8b, 8340 ČrnomeljIvan Špehar in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.