Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA BREŽICE
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JERNEJ ANDREJAŠ, 26.09.1974, Artiče, Artiče 59 A, 8253 ArtičeJANA KOVAČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC GORIŠEK, 03.04.1952, Artiče, Arnovo selo 34 B, 8253 ArtičeANICA LAPUH IN SKUPINA VOLIVCEV
2FRANC ZORKO, 20.10.1957, Artiče, Arnovo selo 11, 8253 ArtičeSUZANA BOGOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEŠ KUKOVICA, 18.11.1972, Artiče, Dečno selo 36, 8253 ArtičeMARIJA PINTERIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2DUŠAN LUBŠINA, 01.03.1963, Dečno selo, Dečno selo 46 A, 8253 ArtičeCVETKA OMERZU IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1KSENIJA SATLER, 24.11.1978, Artiče, Dolenja vas pri Artičah 29, 8253 ArtičeMAŠA LILEG SENICA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARJA GERMŠEK PREDANIČ, 04.09.1978, Artiče, Glogov Brod 15, 8253 ArtičeIVAN UREK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BERNARDKA OGOREVC, 13.06.1965, Spodnja Pohanca, Spodnja Pohanca 14, 8253 ArtičeNADA BAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2ROBERT ŽERJAV, 20.11.1975, Artiče, Spodnja Pohanca 15 A, 8253 ArtičeSONJA BAŠKOVČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NATAŠA SAGERNIK, 29.11.1970, Artiče, Trebež 32, 8253 ArtičeRENATA SLAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Artiče - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1UROŠ PREDANIČ, 14.07.1984, Artiče, Zgornji Obrež 19, 8253 ArtičeRENATA PREDANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MILKO VERŠEC, 06.06.1965, Bizeljsko, Bizeljska cesta 89a, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARIJA KRIVEC, 17.08.1993, Bizeljsko, Vidova pot 11, 8259 BizeljskoANDREJ PODGORŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3ROK KELHER, 20.08.1995, Bizeljsko, Drameljšek 32, 8259 BizeljskoBLAŽ ZAGMAJSTER IN SKUPINA VOLIVCEV
4IVAN ZAGMAJSTER, 24.06.1980, Bizeljsko, Gradišče 45, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
5MATEJ ŠEKORANJA, 07.09.1986, Bizeljsko, Pot na Žalce 15, 8259 BizeljskoMATEJ GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BLAŽ ZAGMAJSTER, 30.10.1970, Bizeljsko, Orešje na Bizeljskem 76, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2SANDI MEDVED, 04.07.1985, Bizeljsko, Orešje na Bizeljskem 25, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV
3MATEJ BABIČ, 12.03.1982, Bizeljsko, Orešje na Bizeljskem 82, 8259 BizeljskoANDREJ PODGORŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARKO BRKIĆ, 30.10.1991, Bizeljsko, Stara vas 24, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV
2DARKO BALON, 18.08.1982, Bizeljsko, Stara vas - Bizeljsko 33/a, 8259 BizeljskoANDREJ PODGORŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3DENIS KMETIČ, 07.01.1992, Bizeljsko, Stara vas 78, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROLAND MARTINI, 24.08.1974, Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju 37, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARTIN BALON, 30.10.1991, Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju 55, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALJOŠKA NAJGER RUNTAS, 17.10.1974, Bizeljsko, Brezovica na Bizeljskem 32, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANDREJ RAJTERIČ, 28.08.1985, Bizeljsko, Brezovica na Bizeljskem 5, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽEF GERŠAK, 11.02.1945, Bizeljsko, Bračna vas 3, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOŽEF ILJAŽ, 13.10.1951, Bizeljsko, Nova vas ob Sotli 12, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MITJA TOMŠE, 04.08.1979, Bizeljsko, Dramlja 9, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV
2MATEJKA KMETIČ, 24.03.1979, Bizeljsko, Dramlja 24, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON STERMECKI, 17.01.1957, Bizeljsko, Gregovce 9, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJETA SLATNER GERJEVIČ, 05.07.1967, Bizeljsko, Bukovje 8, 8259 BizeljskoANDREJ PODGORŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Bizeljsko - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC KELHER, 25.04.1972, Bizeljsko, Vitna vas 21, 8259 BizeljskoANGELA GREGL IN SKUPINA VOLIVCEV
2SIMONA ŠEKORANJA, 27.12.1991, Bizeljsko, Vitna vas 9, 8259 BizeljskoVESNA KUNEJ IN SKUPINA VOLIVCEV
3ROBERT UMEK BABIČ, 22.05.1969, Bizeljsko, Vitna vas 23, 8259 BizeljskoPATRICIJA UMEK BABIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Brežice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NEJC POZVEK, 23.07.1986, Brežice, Župančičeva ulica 18, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2PETRA JUREČIČ, 10.07.1983, Brežice, Trdinova ulica 4, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
3BOŠTJAN LUKEŽ, 07.12.1964, Brežice, Prešernova ulica 15, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
4PETRA GRAJŽL, 18.10.1978, Brežice, Cankarjeva ulica 17, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
5BOJAN UREK, 24.04.1965, Brežice, Kopitarjeva ulica 3, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
6LUDVIKA ČERNELIČ, 29.01.1961, Brežice, Šolska ulica 1, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
7ALENKA ČERNELIČ KROŠELJ, 28.07.1972, Brežice, Stiplovškova ulica 18A, 8250 BrežiceALENKA ČERNELIČ KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
8NATAŠA MIHAJLOVIĆ GRUBIŠA, 01.07.1976, Brežice, Šolska ulica 1, 8250 BrežiceSTANKO TOMŠE IN SKUPINA VOLIVCEV
9IGOR LAZANSKI, 11.09.1982, Brežice, Maistrova ulica 4, 8250 BrežiceSTANKO TOMŠE IN SKUPINA VOLIVCEV
10UROŠ ŠKOF, 22.09.1972, Brežice, Gubčeva ulica 8, 8250 BrežiceSTANKO TOMŠE IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SERGEJA BIZJAK, 19.02.1974, Boršt, Boršt 10, 8263 Cerklje ob KrkiANDREJ HORŽEN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRA HORŽEN, 12.09.1966, Cerklje ob Krki, Cerklje ob Krki 53, 8263 Cerklje ob KrkiRENATA BAŠKOVČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2DRAGO BUTARA, 12.01.1968, Cerklje ob Krki, Cerklje ob Krki 25 A, 8263 Cerklje ob KrkiALJAŽ BUTARA IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ LAJKOVIČ, 16.10.1977, Cerklje ob Krki, Črešnjice pri Cerkljah 30, 8263 Cerklje ob KrkiSLAVICA ŠKOFLJANEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2PATRICIJA HALER, 28.12.1977, Črešnjice pri Cerkljah, Črešnjice pri Cerkljah 60 E, 8263 Cerklje ob KrkiMARJAN ŽERJAV IN SKUPINA VOLIVCEV
3MIROSLAV RAČIČ, 22.06.1973, Cerklje ob Krki, Črešnjice pri Cerkljah 29, 8263 Cerklje ob KrkiVERICA LAJKOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALFONZ DUHANIČ, 11.05.1951, Gazice, Gazice 7, 8263 Cerklje ob KrkiVINKO ZLOBKO IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MONIKA FERENČAK, 17.05.1974, Dolenja Pirošica, Dolenja Pirošica 15, 8263 Cerklje ob KrkiMARJAN LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2TONI SENICA, 22.06.1983, Dolenja Pirošica, Dolenja Pirošica 2 a, 8263 Cerklje ob KrkiKARL KOŽAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALOJZ DIMIČ, 13.08.1951, Gorenja Pirošica, Gorenja Pirošica 20, 8263 Cerklje ob KrkiMIHAEL BAZNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT PEČAR, 11.06.1972, Stojanski Vrh, Stojanski Vrh 4, 8263 Cerklje ob KrkiMIHAEL KUHAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAMJAN KODRIČ, 11.05.1980, Vrhovska vas, Vrhovska vas 8, 8263 Cerklje ob KrkiMIRAN PISANSKI IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Cerklje ob Krki - VOLILNA ENOTA 11

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JERNEJ PAVLOVIČ, 15.11.1987, Cerklje ob Krki, Bušeča vas 3, 8263 Cerklje ob KrkiDAMJAN PAVLOVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOJAN BOGOVIČ, 15.10.1971, Čatež ob Savi, Topliška cesta 11 a, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2KATARINA SLAKONJA, 23.06.1972, Čatež ob Savi, Čateška ulica 13, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3LADO KRIŽMAN, 26.09.1963, Čatež ob Savi, Topliška cesta 19, 8250 BrežiceROMAN DUCMAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4ALOJZ ŠKRABL, 24.05.1963, Čatež ob Savi, RImska cesta 34, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
5DUŠAN AGREŽ, 04.08.1957, Čatež ob Savi, Rimska cesta 45, 8250 BrežiceMILAN STOJAKOVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEKSANDER BRATANIČ, 25.05.1977, Cerina, Cerina 8, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ TOMŠE, 31.01.1979, Dobeno, Dobeno 1 C, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT BUDIČ, 31.08.1976, Dvorce, Dvorce 1 A, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN HRIBAR, 05.06.1990, Prilipe, Prilipe 22, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTON BERIBAK, 07.01.1957, Sobenja vas, Sobenja vas 3, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Čatež ob Savi - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JURE OŠTRBENK, 20.06.1987, Žejno, Žejno 16, 8250 BrežiceMILAN JAMNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARTIN BAŠKOVČ, 05.11.1989, Žejno, Žejno 9, 8262 Krška vasMELITA OŠTRBENK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE KELHAR, 30.03.1972, Dobova, Gabrje pri Dobovi 33, 8257 DobovaDENIS KUNŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARTIN KEŽMAN, 01.09.1951, Dobova, Loče 48, 8257 DobovaIVAN KOVAČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽEF ŠAVRIČ, 12.08.1951, Mali Obrež, Mali Obrež 15, 8257 DobovaZVONIMIR RAČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER HERAKOVIČ, 09.05.1971, Dobova, Mihalovec 15, 8257 DobovaKATARINA GERJEVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKO KRULC, 11.03.1963, Dobova, Mostec 47, 8257 DobovaPETRA SAVNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN POLOVIČ, 29.09.1957, Rigonce, Rigonce 9b, 8257 DobovaZVONKO PAVLIN IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANKA VUČAJNK, 07.11.1982, Rigonce, Rigonce 39, 8257 DobovaMARJETKA ILJAŠ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDENKA PETELINC, 07.12.1954, Dobova, Sela pri Dobovi 92, 8257 DobovaFRANC MAJCEN IN SKUPINA VOLIVCEV
2BRANKA STERGAR, 22.11.1965, Dobova, Sela pri Dobovi 40A, 8257 DobovaIVAN MOLAN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Dobova - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ PINTERIČ, 30.01.1953, Veliki Obrež, Veliki Obrež 69, 8257 DobovaJOŽEF OGORELC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Globoko - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUŠAN HARAPIN, 30.01.1978, Globoko, Bojsno 24, 8254 GlobokoMARTIN KRŽAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2BARBARA KMETIČ, 06.02.1996, Globoko, Bojsno 5 A, 8254 GlobokoMARTIN KRŽAN IN SKUPINA VOLIVCEV
3MATJAŽ ŽMAVC, 16.08.1983, Bojsno, Bojsno 53, 8254 GlobokoALEKSANDER DOVJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
4ROBERT VRSTOVŠEK, 04.09.1975, Bojsno, Bojsno 24 A, 8254 GlobokoANTON ŽGALIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Globoko - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN BRATANIČ, 02.10.1988, Globoko, Brezje pri Bojsnem 25, 8254 GlobokoMARTIN KRŽAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2IVAN ŠKOF, 04.05.1957, Globoko, Brezje pri Bojsnem 23 B, 8254 GlobokoSLAVKA ŠČRBAČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
3SEBASTIJAN SEVNIK, 30.09.1977, Globoko, Brezje pri Bojsnem 11, 8254 GlobokoALEKSANDER DOVJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Globoko - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NATAŠA ČIŽMEK, 14.08.1972, Globoko, Globoko 63 A, 8254 GlobokoSLAVKA ŠČRBAČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
2BOJAN HOTKO, 28.01.1975, Globoko, Globoko 8 A, 8254 GlobokoANTON ŽGALIN IN SKUPINA VOLIVCEV
3FRANC KENE, 03.12.1947, Globoko, Globoko 10 C, 8254 GlobokoSLAVKA ŠČRBAČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
4JANEZ LIPAR, 05.09.1973, Globoko, Globoko 64 A, 8254 GlobokoALEKSANDER DOVJAK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Globoko - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR KOSTEVC, 07.11.1970, Globoko, Mali Vrh 17, 8254 GlobokoALEKSANDER DOVJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOŽE RADIČ, 03.03.1968, Globoko, Mali Vrh 29, 8254 GlobokoANTON ŽGALIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Globoko - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SLAVKO BIBIČ, 26.11.1959, Globoko, Piršenbreg 65, 8254 GlobokoSLAVKA ŠČRBAČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MIHAELA OGOREVC, 15.01.1974, Globoko, Piršenbreg 17, 8254 GlobokoSLAVKA ŠČRBAČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MIHAEL PETANČIČ, 18.05.1973, Globoko, Piršenbreg 33, 8254 GlobokoALEKSANDER DOVJAK IN SKUPINA VOLIVCEV
4RADO NOVAK, 12.12.1960, Globoko, Piršenbreg 10, 8254 GlobokoANTON ŽGALIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Jesenice na Dolenjskem - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SLAVKO BIZJAK, 28.12.1955, Jesenice, Jesenice 8 a, 8261 Jesenice na DolenjskemMLADEN STRNIŠA IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEŠ BURJA, 10.01.1975, Jesenice, Jesenice 1, 8261 Jesenice na DolenjskemBOGDAN PALOVŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV
3JOŽE SUBAN, 02.12.1955, Jesenice, Jesenice 37 B, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Jesenice na Dolenjskem - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GREGOR BAJS, 14.11.1969, Nova vas pri Mokricah, Nova vas pri Mokricah 7, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2DAMJANA OBRANIĆ, 12.02.1965, Nova vas pri Mokricah, Nova vas pri Mokricah 13, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV
3VERA ŠTAMPEK, 13.10.1961, Nova vas pri Mokricah, Nova vas pri Mokricah 14 a, 8261 Jesenice na DolenjskemBOGDAN PALOVŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Jesenice na Dolenjskem - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SONJA POVH, 10.11.1973, Obrežje, Obrežje 36 a, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2ERVIN FRIGELJ, 26.01.1965, Obrežje, Obrežje 9 a, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV
3SANJIN ČERNOŠ, 16.09.1979, Obrežje, Obrežje 14, 8261 Jesenice na DolenjskemBOGDAN PALOVŠNIK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Jesenice na Dolenjskem - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN FRANKO, 01.11.1970, Podgračeno, Podgračeno 6, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Jesenice na Dolenjskem - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MILAN BAJS, 18.04.1973, Ribnica, Ribnica 4, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Jesenice na Dolenjskem - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOGDAN PALOVŠNIK, 28.08.1972, Slovenska vas, Slovenska vas 48 m, 8261 Jesenice na DolenjskemRAJKA KRIŽANAC IN SKUPINA VOLIVCEV
2FRANC GOLOBIČ, 24.05.1961, Slovenska vas, Slovenska vas 9, 8261 Jesenice na DolenjskemBORIS ŠTEFANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SABINA ROŽMAN, 07.08.1977, Jereslavec, Jereslavec 1 a, 8258 KapeleLJUDMILA KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN UREK, 11.01.1956, Kapele, Kapele 25 B, 8258 KapeleALOJZIJA UREK IN SKUPINA VOLIVCEV
2PETER PINTERIČ, 27.12.1978, Kapele, Kapele 36 c, 8258 KapeleANDREJA PINTERIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MIHAELA BLAŽEVIČ, 03.08.1967, Kapele, Kapele 49, 8258 KapeleANDREJA PINTERIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4BORIS UREK, 27.04.1952, Kapele, Kapele 33, 8258 KapeleLJUDMILA KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1RUDOLF BOSINA, 06.04.1971, Podvinje, Podvinje 12, 8258 KapeleALOJZIJA UREK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JURE STANIČ, 11.02.1985, Rakovec, Rakovec 11, 8258 KapeleLJUDMILA KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IGOR ILJAŠ, 18.03.1968, Slogonsko, Slogonsko 14 a, 8258 KapeleLJUDMILA KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2SLAVKO KEBER, 02.06.1956, Slogonsko, Slogonsko 38 a, 8258 KapeleALOJZIJA UREK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN KROŠELJ, 11.01.1953, Vrhje, Vrhje 51 b, 8258 KapeleLJUDMILA KROŠELJ IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANDREJ ŽITNIK, 29.11.1977, Vrhje, Vrhje 75, 8258 KapeleALOJZIJA UREK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Kapele - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IVAN BOROŠAK, 07.12.1960, Župelevec, Župelevec 24 a, 8258 KapeleALOJZIJA UREK IN SKUPINA VOLIVCEV
2MIRA ŠULER, 30.11.1957, Župelevec, Župelevec 29 a, 8258 KapeleALOJZIJA UREK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Krška vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJ OBLAK, 23.03.1985, Krška vas, Krška vas 44 A, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MAJDA CVETKOVIČ, 18.12.1981, Krška vas, Krška vas 13a, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
3URŠKA PAVLOVIČ, 03.07.1992, Krška vas, Krška vas 43 B, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4DUŠAN PRAH, 22.02.1963, Krška vas, Krška vas 40a, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
5STANKO BUDIČ, 25.05.1955, Krška vas, Krška vas 41 A, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6UROŠ ZAKOVŠEK, 13.09.1986, Krška vas, Krška vas 81, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
7DARJA CERJAK LOPATIČ, 14.09.1978, Krška vas, Krška vas 21, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8TINA ŽVEGLIČ, 06.02.1985, Krška vas, Krška vas 10, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
9STANKA RADANOVIČ, 26.06.1961, Krška vas, Krška vas 85, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
10FRANC JUREČIČ, 17.03.1947, Krška vas, Krška vas 25, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
11DUŠAN BERIBAK, 28.06.1959, Krška vas, Krška vas 66a, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
12JOŽEF PILTAVER, 10.03.1957, Krška vas, Krška vas 48j, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
13KLAVDIJA IVANČIČ, 21.05.1989, Krška vas, Krška vas 35, 8262 Krška vasMARJAN ZAGORC IN SKUPINA VOLIVCEV
14ZVONKO GORIŠEK, 14.09.1959, Krška vas, Krška vas 110 A, 8262 Krška vasZVONIMIR LOPATIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Mrzlava vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORIS GRAMC, 21.02.1983, Čedem, Čedem 2, 8263 Cerklje ob KrkiBORUT LIPIČAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Mrzlava vas - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VLADO FUMIĆ, 28.07.1966, Globočice, Globočice 1 a, 8262 Krška vasMIHAEL TOMŠE IN SKUPINA VOLIVCEV
2GREGOR MIRT, 23.07.1982, Globočice, Globočice 4 e, 8262 Krška vasVLADIMIR DIMČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Mrzlava vas - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŠKO OŠTIR, 17.01.1957, Krška vas, Krška vas 4, 8262 Krška vasBORUT LIPIČAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Mrzlava vas - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN GREGORIČ, 12.04.1972, Mrzlava vas, Mrzlava vas 38, 8262 Krška vasVLADIMIR DIMČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
2EMA IVANŠEK, 11.11.1977, Mrzlava vas, Mrzlava vas 75 m, 8262 Krška vasVLADIMIR DIMČIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Mrzlava vas - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE GRAMC, 17.03.1958, Stankovo, Stankovo 2, 8262 Krška vasBORUT LIPIČAR IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pišece - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC DENŽIČ, 28.11.1952, Pišece, Blatno 17, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
2ROBERT DUŠIČ, 11.09.1980, Blatno, Blatno 16, 8255 PišeceDOMEN BALON IN SKUPINA VOLIVCEV
3BRANKO KOSTREVC, 14.09.1971, Pišece, Blatno 19A, 8255 PišeceNEVENKA ŠKOF IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pišece - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽE JAGRIČ, 24.10.1965, Pišece, Dednja vas 8, 8255 PišeceBOJAN HORVATUŠ IN SKUPINA VOLIVCEV
2VINCENC LESINŠEK, 06.03.1953, Pišece, Dednja vas 13, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
3IVICA SOTELŠEK, 08.07.1967, Pišece, Dednja vas 12, 8255 PišeceNEVENKA ŠKOF IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pišece - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORIS ŽIBERT, 08.03.1982, Pišece, Pišece 111, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
2VLADO PLEVNIK, 12.08.1977, Pišece, Pišece 110, 8255 PišeceNEVENKA ŠKOF IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pišece - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIRAN PRESKAR, 07.02.1974, Pišece, Pavlova vas 12, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
2TADEJ ŠKOF, 17.07.1977, Pišece, Pavlova vas 5, 8255 PišeceNEVENKA ŠKOF IN SKUPINA VOLIVCEV
3BOJAN TIČAR, 16.05.1960, Pavlova vas, Pavlova vas 78a, 8255 PišeceMARJAN TOMAZIN IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pišece - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER SKRIVALNIK, 27.01.1954, Pišece, Pišece 12a, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
2ANA BUTKOVIČ, 21.06.1958, Pišece, Pišece 27, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
3PRIMOŽ HRIBŠEK, 04.05.1986, Pišece, Pišece 30, 8255 PišeceDOMEN BALON IN SKUPINA VOLIVCEV
4DANIJEL STARC, 04.08.1981, Pišece, Pišece 46D, 8255 PišeceNEVENKA ŠKOF IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pišece - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NUŠKA OGOREVC, 27.07.1975, Pišece, Podgorje pri Pišecah 30a, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOŽE DENŽIČ, 07.07.1973, Pišece, Podgorje pri Pišecah 77a, 8255 PišeceJANEZ ŠELER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Skopice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDRAVKO VEGELJ, 19.01.1960, Krška vas, Dolenje Skopice 32, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV
2BARBARA ŠURBEK VOGLAR, 27.12.1984, Krška vas, Dolenje Skopice 60, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV
3MARTINA ZLOBKO, 07.09.1989, Krška vas, Dolenje Skopice 10, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV
4DAVOR KALIN, 28.01.1988, Krška vas, Dolenje Skopice 55, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV
5JOŽE VOGLAR, 25.01.1978, Krška vas, Dolenje Skopice 60, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV
6JERNEJ VEGELJ, 07.10.1984, Krška vas, Dolenje Skopice 18a, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV
7ALENKA POTOKAR, 03.02.1977, Krška vas, Gorenje Skopice 45a, 8262 Krška vasFRANC ŽIBERT ML. IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sromlje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIHAEL SOTLER, 09.06.1974, Sromlje, Curnovec 11, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2ALEŠ SLOVENC, 12.01.1979, Crunovec, Curnovec 42, 8256 SromljeJOŽICA VERSTOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3IVANKA PETERKOVIČ, 12.09.1954, Sromlje, Curnovec 10, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sromlje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJAN PAVOŠEV, 18.09.1957, Sromlje, Oklukova Gora 11, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2TEREZIJA PETAN, 11.03.1951, Sromlje, Oklukova Gora 13, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sromlje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VLADO MOLAN, 31.07.1968, Sromlje, Silovec 5, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sromlje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LJUDMILA BAN, 06.11.1958, Sromlje, Sromlje 58, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2FERDO PINTERIČ, 15.05.1960, Sromlje, Sromlje 11, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sromlje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JASMINA JURATOVEC, 21.01.1982, Volčje, Volčje 10, 8256 SromljeJOŽICA VERSTOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2JOŽICA KOLMAN, 31.03.1961, Sromlje, Volčje 32 B, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV
3STANISLAV PETAN, 04.05.1947, Sromlje, Volčje 26, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Sromlje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANTONIJA PINTERIČ, 15.01.1950, Sromlje, Zgornja Pohanca 8, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2BOJAN VOLČANJŠEK, 29.08.1953, Sromlje, Zgornja Pohanca 39 B, 8256 SromljeMARIJA AVSEC IN SKUPINA VOLIVCEV
3ALEN KROŠELJ, 12.11.1991, Zgornja Pohanca, Zgornja Pohanca 4 B, 8256 SromljeJOŽICA VERSTOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šentlenart - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LARISA POLOVIČ, 14.05.2000, Brezina, Brezina 15, 8250 BrežiceTATJANA FLORJANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MOJCA SENICA, 02.06.1978, Brezina, Brezina 39, 8250 BrežiceKRISTINA HERVOL IN SKUPINA VOLIVCEV
3BRANKO HERVOL, 06.05.1950, Brezina, Brezina 40, 8250 BrežiceKRISTINA HERVOL IN SKUPINA VOLIVCEV
4FRANC ČERNELČ, 19.07.1956, Brezina, Brezina 53, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOLIVCEV
5BOŠTJAN POLOVIČ, 04.03.1971, Brezina, Brezina 15, 8250 BrežiceTATJANA FLORJANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6JOHANNES OŠTIR, 05.03.1969, Brezina, Brezina 28, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
7MARIJA SUŠIN, 23.04.1965, Brezina, Brezina 56, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOLIVCEV
8BARBARA ŠKALER, 21.02.1969, Brezina, Brezina 66 B, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šentlenart - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ ŠMAJGL, 13.07.1969, Cundrovec, Cundrovec 5 b, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
2PATRICIJA KELHAR, 11.04.1998, Cundrovec, Cundrovec 23 A, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šentlenart - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARJA JAMNIK, 20.09.1971, Šentlenart, Šentlenart 79, 8250 BrežiceTATJANA FLORJANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2MARTIN PREDANIČ, 10.02.1969, Gornji Lenart, Gornji Lenart 39 b, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
3STANKO RADANOVIČ, 07.04.1955, Gornji Lenart, Gornji Lenart 18, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Šentlenart - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TOMISLAV KOMPLET, 01.02.1969, Šentlenart, Lenartova pot 37, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOILIVCEV
2LEONIDA ZAGMAJSTER JOVANOVIĆ, 19.06.1971, Šentlenart, Čolnarska pot 20, 8250 BrežiceTATJANA FLORJANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
3MATIJA VIMPOLŠEK, 14.02.1985, Brežice, Lenartova pot 22, 8250 BrežiceTATJANA FLORJANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
4MITJA KOSTANJŠEK, 07.11.1972, Brežice, Dalmatinova ulica 21, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
5MOJCA FLORJANIČ, 29.01.1971, Brežice, Cesta bratov Cerjakov 22, 8250 BrežiceTATJANA FLORJANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6CHRISTIAN KOCJAN, 25.03.1991, Šentlenart, Ul. kozjanskih borcev 40, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOILIVCEV
7JANEZ REDENŠEK, 03.04.1963, Brežice, Linhartova ulica 11, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV
8URŠKA GRAMC, 02.05.1988, Šentlenart, Cesta bratov Milavcev 95 A, 8250 BrežiceIVAN POLAJŽER IN SKUPINA VOILIVCEV
9mag. VESNA SMREKAR, 05.09.1971, Brežice, Valvasorjeva ulica 36, 8250 BrežiceIGOR POČEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PRIMOŽ ČUDIČ, 26.11.1986, Brezje pri Veliki Dolini, Brezje pri Veliki Dolini 29, 8261 Jesenice na DolenjskemBOŽIDAR BAJS IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DEJAN ZOFIČ, 07.05.1987, Cirnik, Cirnik 25, 8261 Jesenice na DolenjskemJAKA IVAN BUDIČ IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJAN ŽIBERT, 10.06.1940, Gaj, Gaj 2, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIHAEL PRAH, 20.07.1964, Koritno, Koritno 16, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALEKSANDER ŠINKO, 13.05.1976, Laze, Laze 3 A, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FREDI ŽIBERT, 28.08.1964, Mala Dolina, Mala Dolina 3, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MAJA BOHTE, 14.12.1978, Jesenica na Dolenjskem, Perišče 6 A, 8261 Jesenice na DolenjskemKARMEN GLOGOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ PRIŠEL, 17.03.1965, Ponikve, Ponikve 10, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON IVANŠEK, 04.06.1982, Rajec, Rajec 16, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velika Dolina - VOLILNA ENOTA 10

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANKO FAKIN, 14.07.1977, Velika Dolina, Velika Dolina 14, 8261 Jesenice na DolenjskemFANIKA ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Zakot-Bukošek-Trnje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IZIDORA BERGANT, 17.07.1977, Brežice, Marof 16, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV
2NUŠKA HERVOL, 28.04.1973, Brežice, Bukošek 67, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV
3JURIJ PEZDIRC, 06.08.1976, Brežice, Bizeljska cesta 49 e, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV
4ROK CAPL, 30.09.1987, Brežice, Ulica Stanka Škalerja 27, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV
5dr. TOMAŽ TEROPŠIČ, 22.12.1958, Brežice, Ipavčeva ulica 6, 8250 BrežiceSAMO STANIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
6MATJAŽ BRATANIČ, 07.11.1974, Brežice, Bukošek 9/a, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV
7STANISLAVA MOLAN, 06.05.1948, Brežice, Bukošek 43, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV
8ALEŠ VAHČIČ, 29.04.1979, Brežice, Trnje 11, 8250 BrežiceJURIJ PEZDIRC IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Velike Malence - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT VELIČEVIČ, 19.02.1978, Velike Malence, Velike Malence 32, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV
2KATARINA VOGRIN, 19.12.1982, Velike Malence, Velike Malence 33, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV
3PETER MAJZELJ, 07.11.1980, Velike Malence, Velike Malence 6, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV
4NATAŠA VREČAR ZORČIČ, 12.06.1976, Velike Malence, Velike Malence 49C, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV
5SUZANA VELIČEVIČ, 29.06.1981, Velike Malence, Velike Malence 22, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV
6ANĐELKO BOGNER, 24.09.1965, Velike Malence, Velike Malence 31, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV
7JERNEJ MAJZELJ, 17.12.1985, Velike Malence, Velike Malence 6, 8262 Krška vasMATEJ PRAH IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Križe - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TADEJA BRATANIČ, 19.02.1990, Križe, Križe 29A, 8282 KoprivnicaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
2DARKO UMEK, 05.03.1969, Križe, Križe 25, 8282 KoprivnicaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
3SIMON ZUPAN, 19.09.1980, Križe, Križe 2, 3257 PodsredaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
4TANJA SIKOŠEK, 24.04.1985, Križe, Križe 41, 8282 KoprivnicaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
5MAJDA BAN, 04.04.1966, Križe, Križe 21, 8282 KoprivnicaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
6ELIZABETA PROSENIK, 19.09.1995, Križe, Križe 3, 3257 PodsredaSREČKO SIKOŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV
7JOŽE OMRZEL, 08.02.1957, Križe, Križe 8, 3257 PodsredaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
8SILVO BRAČUN, 23.09.1974, Križe, Križe 12D, 8282 KoprivnicaIVAN ZUPAN IN SKUPINA VOLIVCEV
9IVAN GRMŠEK, 15.09.1963, Križe, Križe 10, 8282 KoprivnicaSREČKO SIKOŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV

Krajevna skupnost - Pečice - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARINKA GODLER, 17.01.1962, Pečice, Pečice 31b, 3257 PodsredaJANEZ PETROVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
2IVANKA GERMŠEK, 28.07.1963, Pečice, Pečice 20, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
3MANI GODLER, 18.09.1960, Pečice, Pečice 31 b, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
4PETRA ZAGODE, 30.05.1979, Pečice, Pečice 40, 3257 PodsredaJANEZ PETROVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
5KRISTINA ŠKOF, 13.07.1970, Pečice, Pečice 25a, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
6MARIJA ZUPAN, 01.04.1956, Pečice, Pečice 40, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
7MATJAŽ GRMŠEK, 12.08.1979, Pečice, Pečice 24, 3257 PodsredaJANEZ PETROVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
8MIHA MOČNIK, 02.10.1985, Pečice, Pečice 35, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
9IVAN OMERZEL, 16.08.1972, Pečice, Pečice 38, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
10JANEZ PETROVIČ, 26.06.1952, Pečice, Pečice 8, 3257 PodsredaJANEZ PETROVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
11DUŠAN GERMŠEK, 19.02.1963, Pečice, Pečice 20, 3257 PodsredaIVAN OMERZEL IN SKUPINA VOLIVCEV
12JOŽE ZUPAN, 01.02.1946, Pečice, Pečice 27, 3257 PodsredaJANEZ PETROVIČ IN SKUPINA VOLIVCEV
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.