Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA BOHINJ
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PAVEL OGRIN, 23.04.1946, BOHINJSKA BISTRICA, AJDOVSKA CESTA 8, 4264 Bohinjska BistricaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1SLAVKO OGRIN, 22.06.1955, BOHINJSKA BISTRICA, MENCINGERJEVA ULICA 9 A, 4264 Bohinjska BistricaMilena Cesar in skupina volivcev
1JERNEJA POTOČNIK, 20.08.1977, BOHINJSKA BISTRICA, LETOVIŠKA ULICA 4, 4264 Bohinjska BistricaBoštjan Potočnik in skupina volivcev
1NADA TROŠT, 01.03.1954, BOHINJSKA BISTRICA, TRIGLAVSKA CESTA 28, 4264 Bohinjska BistricaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2DARJA LAZAR, 31.07.1960, BOHINJSKA BISTRICA, TRIGLAVSKA CESTA 33, 4264 Bohinjska BistricaMilena Cesar in skupina volivcev
2STANISLAV GORENC, 28.08.1949, BOHINJSKA BISTRICA, ROŽNA ULICA 2, 4264 Bohinjska BistricaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3ALOJZIJ KOBLAR, 15.10.1945, BOHINJSKA BISTRICA, POD RODICO 6, 4264 Bohinjska BistricaMilena Cesar in skupina volivcev
4DORIS SODJA, 16.01.1980, BOHINJSKA BISTRICA, ZOISOVA ULICA 21, 4264 Bohinjska BistricaMilena Cesar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARIJA ŽVAN, 22.07.1961, BITNJE, BITNJE 14 A, 4264 Bohinjska BistricaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1JANA PEKOLJ, 05.10.1970, BITNJE, BITNJE 5, 4264 Bohinjska BistricaMarko Kovačič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIHA KALAN, 09.02.1996, NOMENJ, NOMENJ 16, 4264 Bohinjska BistricaFrančiška Zupan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NADA URBANC, 02.04.1949, RIBČEV LAZ, RIBČEV LAZ 41, 4265 Bohinjsko jezeroDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1MARTIN GORIŠEK, 28.08.1957, POLJE, POLJE 11 A, 4264 Bohinjska BistricaStanislav Pekovec in skupina volicvev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DUŠAN ČOP, 30.06.1955, BROD, BROD 24, 4264 Bohinjska BistricaJana Čop in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALOJZ MENCINGER, 21.01.1956, KAMNJE, KAMNJE 51, 4264 Bohinjska BistricaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1JOŽEF KOŠNIK, 19.08.1957, KAMNJE, KAMNJE 19 A, 4264 Bohinjska BistricaMatevž Repinc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BLAŽ PFEIFER, 19.06.1981, NEMŠKI ROVT, NEMŠKI ROVT 15, 4264 Bohinjska BistricaJakob Rozman in skupina volicvev

Krajevna skupnost - Bohinjska Bistrica - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDRAVKO RAVNIK, 17.02.1963, RAVNE, RAVNE 13, 4264 Bohinjska BistricaBoštjan Pikon in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Koprivnik - Gorjuše - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDENKA JEKLAR, 07.10.1982, GORJUŠE, GORJUŠE 3, 4264 Bohinjska BistricaSrečko Beznik in skupina volivcev
1METKA HRIBAR, 17.05.1962, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 34, 4264 Bohinjska BistricaDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1FRANC BENEDIK, 27.10.1962, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 19, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev
2KARMEN ZUPAN, 22.05.1962, GORJUŠE, GORJUŠE 4, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev
2FRANČIŠEK KOBAL, 19.11.1950, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 49, 4264 Bohinjska BistricaSrečko Beznik in skupina volivcev
3JANA LONČAR, 29.07.1982, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 15 A, 4264 Bohinjska BistricaSrečko Beznik in skupina volivcev
3DAMIJAN KOROŠEC, 10.06.1978, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 59, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev
4ANITA ZUPANC, 05.08.1984, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 37 A, 4264 Bohinjska BistricaSrečko Beznik in skupina volivcev
4MARTINA STARE, 15.05.1979, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 53, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev
5DOMEN ZALOKAR, 17.02.1985, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 3, 4264 Bohinjska BistricaSrečko Beznik in skupina volivcev
5IVO MIKELJ, 09.09.1963, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 34, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev
6ALEŠ POLANC, 01.03.1973, GORJUŠE, GORJUŠE 66, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev
7MARJETA SODJA, 25.04.1963, KOPRIVNIK, KOPRIVNIK 76, 4264 Bohinjska BistricaCiril Strgar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Srednja vas v Bohinju - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT CVETEK, 28.08.1972, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 29, 4267 Srednja vas v BohinjuBernarda Cvetek in skupina volivcev
1VERA URH, 25.01.1956, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 66, 4267 Srednja vas v BohinjuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1JURE REBOLJ, 30.07.1981, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 109 A, 4267 Srednja vas v BohinjuAlojz Kemperle in skupina volivcev
2EMIL ŠUBELJ, 19.08.1955, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 25 A, 4267 Srednja vas v BohinjuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2HELENA ODAR, 01.06.1973, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 89, 4267 Srednja vas v BohinjuBernarda Cvetek in skupina volivcev
2MARIJA ZUPANC, 19.03.1956, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 23, 4267 Srednja vas v BohinjuAlojz Kemperle in skupina volivcev
3SREČKO PEKOVEC, 26.06.1971, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 24, 4267 Srednja vas v BohinjuBernarda Cvetek in skupina volivcev
3JANA ŠUBELJ, 01.03.1969, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 25 A, 4267 Srednja vas v BohinjuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3MIHA KEMPERLE, 07.11.1989, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 125, 4267 Srednja vas v BohinjuAlojz Kemperle in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Srednja vas v Bohinju - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATEJ MIŠMAŠ, 23.10.1957, BOHINJSKA ČEŠNJICA, BOHINJSKA ČEŠNJICA 80, 4267 Srednja vas v BohinjuMarjeta Mikelj in skupina volivcev
2MIHAELA ODAR, 25.09.1960, BOHINJSKA ČEŠNJICA, BOHINJSKA ČEŠNJICA 11, 4267 Srednja vas v BohinjuMarjeta Mikelj in skupina volivcev
3ANTON MIKELJ, 30.05.1953, BOHINJSKA ČEŠNJICA, BOHINJSKA ČEŠNJICA 96, 4267 Srednja vas v BohinjuMarjeta Mikelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Srednja vas v Bohinju - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ZDRAVKO DOBRAVEC, 26.04.1969, JEREKA, JEREKA 24 A, 4264 Bohinjska BistricaPolonca Odar in skupina volivcev
2PETRA PREŠEREN, 08.03.1981, JEREKA, JEREKA 2, 4264 Bohinjska BistricaPolonca Odar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Srednja vas v Bohinju - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1IZTOK SOKLIČ, 02.03.1988, PODJELJE, PODJELJE 9, 4267 Srednja vas v BohinjuDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1IGOR KOROŠEC, 29.06.1975, PODJELJE, PODJELJE 6, 4267 Srednja vas v BohinjuAlojzij Stare in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara Fužina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN ŽMITEK, 15.04.1994, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 9, 4265 Bohinjsko jezeroMatej Rutar in skupina volivcev
1SIMON KRANJC, 18.11.1975, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 202, 4265 Bohinjsko jezeroBoris Arzenšek in skupina volivcev
1VALENTIN ZALOKAR, 09.09.1978, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 192, 4265 Bohinjsko jezeroRok Koželj in skupina volivcev
1BOJAN TRAVEN, 03.02.1974, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 53, 4265 Bohinjsko jezeroVId Ceklin in skupina volivcev
1FRANCI ŠTROS, 13.08.1966, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 168, 4265 Bohinjsko jezeroDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
2TANJA SODJA, 11.08.1980, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 145, 4265 Bohinjsko jezeroVId Ceklin in skupina volivcev
2MARIJA URH, 17.11.1950, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 56, 4265 Bohinjsko jezeroDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3ANTON RAŽEN, 17.01.1941, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 188, 4265 Bohinjsko jezeroDESUS - DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
3TADEJ KOVAČIČ, 07.12.1967, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 17, 4265 Bohinjsko jezeroVId Ceklin in skupina volivcev
4DARINKA KOVAČIČ, 14.04.1975, STARA FUŽINA, STARA FUŽINA 183, 4265 Bohinjsko jezeroVId Ceklin in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara Fužina - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANKO URH, 24.12.1949, STUDOR, STUDOR 10 B, 4267 Srednja vas v BohinjuLucija Gartner in skupina volivcev
2IVANA LOGAR, 06.03.1952, STUDOR, STUDOR 31, 4267 Srednja vas v BohinjuLucija Gartner in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara Fužina - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JAKA ŽVAN, 29.11.1976, UKANC, UKANC 85, 4264 Bohinjska BistricaMarija Cvetek in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.