Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 07:30 ure, dne 16.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

OBČINA AJDOVŠČINA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ajdovščina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Valentin Krtelj, 12.12.1964, Ajdovščina, Šibeniška ulica 20, 5270 AjdovščinaZora Gregorc in skupina volivcev
2Marta Koruza, 15.04.1962, Ajdovščina, Župančičeva ulica 1/a, 5270 AjdovščinaZora Gregorc in skupina volivcev
3Miran Gregorc, 23.03.1984, Ajdovščina, Vilharjeva ulica 24, 5270 AjdovščinaZora Gregorc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ajdovščina - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Kete, 02.06.1984, Ajdovščina, Goriška cesta 5, 5270 AjdovščinaStanislav Božič in skupina volivcev
2Bernard Bratina, 10.04.1957, Ajdovščina, Grivče 7, 5270 AjdovščinaStanislav Božič in skupina volivcev
3Petra Žgavc, 08.04.1979, Ajdovščina, Na Brajdi 7, 5270 AjdovščinaStanislav Božič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ajdovščina - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boris Šapla, 30.11.1957, Ajdovščina, Slomškova ulica 8, 5270 AjdovščinaBogomil Marc in skupina volivcev
2Bojana Curk, 06.08.1965, Ajdovščina, Polževa ulica 4, 5270 AjdovščinaBogomil Marc in skupina volivcev
3Bojan Kodelja, 19.11.1952, Ajdovščina, Lavričeva cesta 43/a, 5270 AjdovščinaBogomil Marc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ajdovščina - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tadej Marc, 10.07.1987, Ajdovščina, Ulica Ivana Kosovela 30, 5270 AjdovščinaSonja Žgavc in skupina volivcev
2Matija Repič, 18.02.1938, Ajdovščina, Vipavska cesta 5/a, 5270 AjdovščinaSonja Žgavc in skupina volivcev
3Nadja Ušaj Pregeljc, 01.03.1968, Ajdovščina, Slejkoti 5, 5270 AjdovščinaSonja Žgavc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Batuje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lucija Plahuta, 13.09.1967, Batuje, Batuje 73/b, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev
2Miha Kralj, 20.12.1977, Batuje, Batuje 64, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev
3Nežica Černigoj, 28.07.1964, Batuje, Batuje 19, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev
4Đulijano Jukić, 25.01.1977, Batuje, Batuje 47, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev
5Polona Koradin, 30.07.1975, Batuje, Batuje 4/a, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev
6Simon Koron, 25.04.1978, Batuje, Batuje 59/a, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev
7Dimitrij Gleščič, 09.07.1972, Batuje, Batuje 88, 5262 ČrničeMarko Vetrih in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Brje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alenka Rozman, 17.12.1968, Brje, Brje 99/a, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev
2Helena Furlan, 20.01.1967, Brje, Brje 107, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev
3Ana Trebovc, 08.09.1983, Brje, Brje 107/a, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev
4Boštjan Makovec, 02.06.1980, Brje, Brje 79, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev
5Matej Furlan, 31.05.1977, Brje, Brje 65/e, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev
6Egon Marc, 16.11.1963, Brje, Brje 41, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev
7Boris Stegovec, 04.01.1954, Brje, Brje 121, 5263 DobravljeEgon Marc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Budanje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Borut Peljhan, 20.06.1987, Budanje, Budanje 6/h, 5271 VipavaSlavka Ferjančič in skupina volivcev
2Franc Ferjančič, 26.11.1966, Budanje, Budanje 6/a, 5271 VipavaAleš Fabjan in skupina volivcev
3Jordan Kodele, 10.03.1980, Budanje, Budanje 131/a, 5271 VipavaAlenka Kodele in skupina volivcev
4Matej Kodele, 17.02.1983, Budanje, Budanje 86, 5271 VipavaAvrelija Curk in skupina volivcev
5Aleš Ferjančič, 25.02.1991, Budanje, Budanje 6/c, 5271 VipavaNikolaj Trošt in skupina volivcev
6Demis Inamo, 22.08.1984, Budanje, Budanje 65, 5271 VipavaFranc Krašna in skupina volivcev
7Franc Krašna, 17.11.1948, Budanje, Budanje 5/e, 5271 VipavaAleš Gulič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Cesta - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Erik Štrukelj, 08.07.1966, Cesta, Cesta 21/a, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev
2Dominik Pizzoni, 29.08.1981, Cesta, Cesta 15/a, 5270 AjdovščinaBogdan Bone in skupina volivcev
3Alojzij Pipan, 21.06.1968, Cesta, Cesta 33/b, 5270 AjdovščinaBogomir Tomažič in skupina volivcev
4Rok Vidic, 09.11.1987, Cesta, Cesta 79/a, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev
5Nataša Soban, 26.12.1972, Cesta, Cesta 23/a, 5270 AjdovščinaBogomir Tomažič in skupina volivcev
6Dolores Dietz, 15.02.1966, Cesta, Cesta 80, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev
7Katja Krapež, 15.04.1956, Cesta, Cesta 35/c, 5270 AjdovščinaBogomir Tomažič in skupina volivcev
8Erna Kalin, 14.07.1973, Cesta, Cesta 5/a, 5270 AjdovščinaBogomir Tomažič in skupina volivcev
9Matej Štokelj, 21.08.1986, Cesta, Cesta 83, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev
10Borut Stopar, 14.04.1973, Cesta, Cesta 93/a, 5270 AjdovščinaBogomir Tomažič in skupina volivcev
11Samo Valič, 25.09.1959, Cesta, Cesta 34/a, 5270 AjdovščinaBogomir Tomažič in skupina volivcev
12Andreja Štor, 28.07.1975, Cesta, Cesta 63, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev
13Boris Štor, 23.05.1961, Cesta, Cesta 84, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev
14Jana Furlan, 26.03.1979, Cesta, Cesta 70, 5270 AjdovščinaAlenka Štor in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Col - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Koren, 23.07.1986, Col, Col 92/c, 5273 ColBarbara Koren in skupina volivcev
2Branko Tratnik Ambrožič, 23.09.1982, Col, Col 91/a, 5273 ColŽan Tratnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Col - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanislav Krapež, 06.12.1950, Col, Col 57, 5273 ColPeter Pregelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Col - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Hubert Pregelj, 14.11.1967, Malo Polje, Malo Polje 12, 5273 ColMitja Kobal in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Col - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1David Rušt, 04.01.1982, Gozd, Gozd 1b, 5273 ColBožo Nusdorfer in skupina volivcev
2Nejc Božič, 07.08.1992, Gozd, Gozd 29, 5273 ColMarko Peljhan in skupina volivcev
3Maja Mikuž, 13.11.1992, Gozd, Gozd 4/a, 5273 ColMarko Peljhan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Col - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Kristjan Bizjak, 09.03.1980, Žagolič, Žagolič 31, 5273 ColJanko Škvarč in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Col - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Bajec, 23.10.1979, Col, Col 3/b, 5273 ColMelita Lemut Bajec in skupina volivcev
2Milan Pregelj, 03.04.1964, Col, Col 16, 5273 ColRobert Leban in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Črniče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anja Mavrič, 27.02.1993, Ravne, Ravne 13/a, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev
2Silva Cigoj, 30.08.1962, Črniče, Črniče 91, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev
3Marko Česnik, 28.08.1974, Črniče, Črniče 67/a, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev
4Tomaž Koron, 07.02.1986, Črniče, Črniče 4, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev
5Branko Mikuž, 07.04.1975, Ravne, Ravne 26, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev
6Klemen Ušaj, 30.05.1976, Črniče, Črniče 56/a, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev
7Suzana Vidmar Kovšca, 03.05.1979, Ravne, Ravne 14, 5262 ČrničeAleš Kosovel in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dobravlje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nataša Gorup Čefarin, 29.03.1963, Dobravlje, Dobravlje 40, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
2Rafael Vidmar, 05.08.1949, Dobravlje, Dobravlje 9/f, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev
3Božidar Bajc, 25.12.1960, Dobravlje, Dobravlje 28, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
4Maja Lulik, 20.11.1977, Dobravlje, Dobravlje 50/a, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev
5Miha Kapelj, 02.01.1980, Dobravlje, Dobravlje 100, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev
6Tina Markočič Sikora, 08.10.1988, Dobravlje, Dobravlje 31, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
7Blaž Vrčon, 24.12.1987, Dobravlje, Dobravlje 53, 5263 DobravljeDanijel Vončina in skupina volivcev
8Miran Vrčon, 07.04.1951, Dobravlje, Dobravlje 10/d, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
9Ivana Dornik, 28.01.1986, Dobravlje, Dobravlje 38, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
10Tibor Doles, 13.04.1985, Dobravlje, Dobravlje 60/b, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev
11Boris Kalin, 24.04.1963, Dobravlje, Dobravlje 34/c, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev
12Tanja Bizjak, 29.05.1976, Dobravlje, Dobravlje 56, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev
13Aljoša Šinigoj, 11.07.1975, Dobravlje, Dobravlje 23/a, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
14Martina Čučilovič, 08.09.1973, Dobravlje, Dobravlje 85, 5263 DobravljeDušan Marc in skupina volivcev
15Simona Završnik Vrčon, 30.07.1980, Dobravlje, Dobravlje 35/a, 5263 DobravljeFranc Žgavec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Dolga Poljana - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Valter Rustja, 14.06.1978, Dolga Poljana, Dolga Poljana 19, 5271 VipavaDavid Rustja in skupina volivcev
2Karel Lemut, 03.11.1948, Dolga Poljana, Dolga Poljana 56, 5271 VipavaKarel Lemut in skupina volivcev
3Jure Krašna, 01.05.1993, Dolga Poljana, Dolga Poljana 31/a, 5271 VipavaKarel Lemut in skupina volivcev
4Ljubica Koren, 21.08.1975, Dolga Poljana, Dolga Poljana 12, 5271 VipavaDavid Rustja in skupina volivcev
5Špela Peršič, 28.01.1994, Dolga Poljana, Dolga Poljana 41, 5271 VipavaKarel Lemut in skupina volivcev
6Ana Kalin, 27.07.1979, Dolga Poljana, Dolga Poljana 32/b, 5271 VipavaKarel Lemut in skupina volivcev
7Aleš Praček, 17.07.1972, Dolga Poljana, Dolga Poljana 11, 5271 VipavaDavid Rustja in skupina volivcev
8Matej Petrovčič, 31.10.1982, Dolga Poljana, Dolga Poljana 4/e, 5271 VipavaKarel Lemut in skupina volivcev
9Janja Raspor, 07.03.1993, Dolga Poljana, Dolga Poljana 1/g, 5271 VipavaDavid Rustja in skupina volivcev
10Marjan Curk, 19.08.1962, Dolga Poljana, Dolga Poljana 2/a, 5271 VipavaDavid Rustja in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gaberje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janja Kobal, 12.09.1990, Gaberje, Gaberje 85, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev
2Jernej Kobal, 14.06.1988, Gaberje, Gaberje 85, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev
3Jožef Nusdorfer, 08.09.1955, Gaberje, Gaberje 5, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev
4Lea Prezelj, 25.03.1982, Gaberje, Gaberje 71, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev
5Klemen Čehovin, 10.12.1991, Gaberje, Gaberje 92, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev
6Danijel Zavnik, 30.09.1983, Gaberje, Gaberje 82, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev
7Tjaša Kos, 20.05.1993, Gaberje, Gaberje 72, 6222 ŠtanjelMarko Kobal in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gojače - Malovše - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tamara Komac, 25.08.1972, Gojače, Gojače 3/c, 5262 ČrničeBranka Ličen in skupina volivcev
2Jernej Štrancar, 10.12.1988, Gojače, Gojače 3/a, 5262 ČrničeBranka Ličen in skupina volivcev
3Aleksandra Pirjevec, 15.03.1968, Gojače, Gojače 17/a, 5262 ČrničeBojan Štrancar in skupina volivcev
4Tanja Pišot, 08.07.1976, Gojače, Gojače 39/a, 5262 ČrničeJanko Pišot in skupina volivcev
5Radivoj Komel, 06.04.1958, Gojače, Gojače 36/b, 5262 ČrničeJanko Pišot in skupina volivcev
6Martin Šinigoj, 14.07.1970, Gojače, Gojače 3/g, 5262 ČrničeJanko Pišot in skupina volivcev
7Tomaž Ušaj, 24.10.1981, Gojače, Gojače 3/č, 5262 ČrničeBranka Ličen in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Gojače - Malovše - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Cigoj, 24.06.1969, Malovše, Malovše 39/a, 5262 ČrničeLivija Krkoč in skupina volivcev
2Bogdan Cigoj, 27.04.1980, Malovše, Malovše 20, 5262 ČrničeLivija Krkoč in skupina volivcev
3Mark Cigoj, 21.01.1991, Malovše, Malovše 19, 5262 ČrničeRok Rojko in skupina volivcev
4Renata Cigoj, 17.04.1979, Malovše, Malovše 20, 5262 ČrničeRok Rojko in skupina volivcev
5Bojan Grljevič, 10.12.1952, Malovše, Malovše 40, 5262 ČrničeRok Rojko in skupina volivcev
6David Cigoj, 01.10.1993, Malovše, Malovše 37, 5262 ČrničeLivija Krkoč in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Kamnje - Potoče - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Krkoč, 20.09.1975, Potoče, Potoče 21/b, 5263 DobravljeLidija Podgornik in skupina volivcev
2Denis Vrtovec, 09.08.1981, Potoče, Potoče 38, 5263 DobravljeLidija Podgornik in skupina volivcev
3Uroš Vodopivec, 19.08.1985, Kamnje, Kamnje 10/b, 5263 DobravljePeter Vodopivec in skupina volivcev
4Borut Bratina, 18.01.1979, Kamnje, Kamnje 33/a, 5263 DobravljePeter Vodopivec in skupina volivcev
5Suzana Batagelj, 22.01.1972, Kamnje, Kamnje 56, 5263 DobravljePeter Vodopivec in skupina volivcev
6Anita Rijavec, 14.03.1989, Kamnje, Kamnje 5/a, 5263 DobravljePeter Vodopivec in skupina volivcev
7Marko Rijavec, 03.11.1967, Potoče, Potoče 46, 5263 DobravljePeter Vodopivec in skupina volivcev
8Helena Velikajne, 20.04.1959, Potoče, Potoče 65, 5263 DobravljeLidija Podgornik in skupina volivcev
9Lidija Podgornik, 02.01.1954, Potoče, Potoče 27, 5263 DobravljeLidija Podgornik in skupina volivcev
10Boštjan Podgornik, 04.03.1974, Potoče, Potoče 27, 5263 DobravljeLidija Podgornik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Otlica - Kovk - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Alojzij Bizjak, 02.05.1963, Otlica, Otlica 26/a, 5270 AjdovščinaAlojz Likar in skupina volivcev
2Andrej Krapež, 24.11.1975, Otlica, Otlica 24, 5270 AjdovščinaAlojz Likar in skupina volivcev
3Tamara Likar, 24.10.1995, Otlica, Otlica 49, 5270 AjdovščinaAlojz Likar in skupina volivcev
4David Krapež, 16.07.1981, Otlica, Otlica 53, 5270 AjdovščinaAlojz Likar in skupina volivcev
5Tadeja Podgornik, 10.03.1983, Otlica, Otlica 47, 5270 AjdovščinaMiran Krapež in skupina volivcev
6Janja Krapež, 15.05.1994, Otlica, Otlica 60, 5270 AjdovščinaAlojz Likar in skupina volivcev
7Julijana Vidmar, 18.09.1971, Otlica, Otlica 71/a, 5270 AjdovščinaAlojz Likar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Otlica - Kovk - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katarina Vidmar, 22.03.1978, Kovk, Kovk 1/c, 5273 ColKatarina Vidmar in skupina volivcev
2Kristijan Vidmar, 31.07.1984, Kovk, Kovk 19/a, 5273 ColKatarina Vidmar in skupina volivcev
3Božidar Škvarč, 04.01.1977, Kovk, Kovk 4, 5273 ColKatarina Vidmar in skupina volivcev
4Klavdij Likar, 15.02.1973, Kovk, Kovk 39/a, 5273 ColPavel Vidmar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Planina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Terezija Terbižan Kobal, 03.08.1980, Planina, Planina 39/a, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev
2Igor Kobal, 13.05.1962, Planina, Planina 113, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev
3Tilen Petrič, 03.03.1993, Planina, Planina 21/a, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev
4Nataša Škrlj, 01.06.1978, Planina, Planina 76/b, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev
5Darko Koren, 01.10.1983, Tevče, Tevče 18/a, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev
6Viktor Petrič, 28.09.1959, Planina, Planina 91/a, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev
7Špela Štokelj, 08.05.1988, Planina, Planina 9, 5270 AjdovščinaErik Curk in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Podkraj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Aleš Mikuž, 12.10.1973, Podkraj, Podkraj 34, 5273 ColTatjana Mikuž in skupina volivcev
2Metod Bizjak, 12.08.1976, Podkraj, Podkraj 70, 5273 ColAlijana Trošt Rupnik in skupina volivcev
3Erik Bajc, 15.07.1976, Višnje, Višnje 27, 5273 ColMartina Bajc in skupina volivcev
4Marko Rupnik, 14.05.1977, Podkraj, Podkraj 71/a, 5273 ColAlijana Trošt Rupnik in skupina volivcev
5Marko Plesničar, 03.08.1972, Podkraj, Podkraj 50, 5273 ColDušan Plesničar in skupina volivcev
6Boštjan Žejn, 02.08.1981, Podkraj, Podkraj 60, 5273 ColJasmina Žejn in skupina volivcev
7Suzana Ipavec, 30.03.1971, Podkraj, Podkraj 92, 5273 ColAlijana Trošt Rupnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Predmeja - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Neva Dostičić, 23.01.1980, Predmeja, Predmeja 120, 5270 AjdovščinaIgor Polanc in skupina volivcev
2Radislava Velikonja, 06.01.1976, Predmeja, Predmeja 34/a, 5270 AjdovščinaIgor Polanc in skupina volivcev
3Marko Likar, 07.01.1976, Predmeja, Predmeja 83, 5270 AjdovščinaIgor Polanc in skupina volivcev
4Peter Brecelj, 14.06.1971, Predmeja, Predmeja 109, 5270 AjdovščinaIgor Polanc in skupina volivcev
5Mojca Polanc Govekar, 19.04.1971, Predmeja, Predmeja 56/a, 5270 AjdovščinaIgor Polanc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Selo - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijel Jekše, 02.07.1987, Selo, Selo 42, 5262 ČrničeAron Mrmolja in skupina volivcev
2Erik Beltram, 18.01.1979, Selo, Selo 33/g, 5262 ČrničeDejan Pišot in skupina volivcev
3Tomaž Furlan, 18.10.1966, Selo, Selo 30/c, 5262 ČrničeDejan Pišot in skupina volivcev
4Robert Simović, 17.09.1968, Selo, Selo 64/a, 5262 ČrničeAron Mrmolja in skupina volivcev
5Tatjana Harej, 01.03.1981, Selo, Selo 28/a, 5262 ČrničeAron Mrmolja in skupina volivcev
6Matejka Cigoj, 24.08.1971, Selo, Selo 30/a, 5262 ČrničeDejan Pišot in skupina volivcev
7Verena Maiti, 09.08.1975, Selo, Selo 33/a, 5262 ČrničeDejan Pišot in skupina volivcev
8Sebastjan Pirjevec, 24.06.1974, Selo, Selo 28/d, 5262 ČrničeDejan Pišot in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Skrilje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Benjamin Lozar, 28.05.1963, Skrilje, Skrilje 52, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev
2Tomi Zgonik, 23.08.1982, Skrilje, Skrilje 26, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev
3Špela Podgornik, 24.08.1976, Skrilje, Skrilje 71/d, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev
4Aleksej Dolinšek, 10.11.1985, Skrilje, Skrilje 36/a, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev
5Uroš Rustja, 31.05.1990, Skrilje, Skrilje 72/a, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev
6Dragana Keber, 25.04.1982, Skrilje, Skrilje 22, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev
7Brigita Habjan Štolfa, 23.02.1984, Skrilje, Skrilje 91/b, 5263 DobravljeBrigita Habjan Štolfa in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Stomaž - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damijan Bole, 21.03.1967, Stomaž, Stomaž 6/b, 5263 DobravljeSaša Bole in skupina volivcev
2Klavdija Šantak, 29.03.1978, Stomaž, Stomaž 11/b, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev
3Sandi Bratina, 21.11.1972, Stomaž, Stomaž 80, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev
4Evgen Bratina, 26.09.1972, Stomaž, Stomaž 12/a, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev
5Metka Kompara, 16.10.1969, Stomaž, Stomaž 48, 5263 DobravljeSaša Bole in skupina volivcev
6Jožef Žigon, 11.08.1948, Stomaž, Stomaž 74, 5263 DobravljeMarija Bratina in skupina volivcev
7Petra Praček, 02.04.1981, Stomaž, Stomaž 25, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev
8Nina Bizjak Bajec, 27.08.1975, Stomaž, Stomaž 11/f, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev
9Borut Črnigoj, 07.04.1983, Stomaž, Stomaž 42, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev
10Žan Premrl, 22.07.1995, Stomaž, Stomaž 6/a, 5263 DobravljeSaša Bole in skupina volivcev
11Primož Rovtar, 14.05.1980, Stomaž, Stomaž 52, 5263 DobravljeBoštjan Bratina in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Šmarje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franko Kante, 14.10.1967, Šmarje, Šmarje 44/a, 5295 BranikRobert Simončič in skupina volivcev
2Ladislav Jejčič, 11.09.1957, Šmarje, Šmarje 58, 5295 BranikMitja Jejčič in skupina volivcev
3Primož Saksida, 10.11.1982, Šmarje, Šmarje 5, 5295 BranikHelena Blagonja in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Šmarje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andreja Poljšak, 28.08.1984, Vrtovče, Vrtovče 4/b, 5295 BranikKsenija Trobec in skupina volivcev
2Andrej Rijavec, 22.05.1981, Vrtovče, Vrtovče 29/a, 5295 BranikKsenija Trobec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Šmarje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zmaga Lisjak, 09.08.1965, Zavino, Zavino 24/a, 5295 BranikTjaša Furlan in skupina volivcev
2Vladimir Blagonja, 19.07.1961, Zavino, Zavino 25/a, 5295 BranikTjaša Furlan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ustje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danjela Juran, 27.07.1980, Ustje, Ustje 3, 5270 AjdovščinaAnica Juran in skupina volivcev
2Simon Štrancar, 01.11.1978, Ustje, Ustje 36/a, 5270 AjdovščinaPrimož Bačar in skupina volivcev
3Marko Stibilj, 08.11.1968, Ustje, Ustje 37/b, 5270 AjdovščinaPrimož Bačar in skupina volivcev
4Andrej Petrič, 22.12.1996, Ustje, Ustje 10, 5270 AjdovščinaAnica Juran in skupina volivcev
5Vida Ipavec, 14.07.1966, Ustje, Ustje 6/a, 5270 AjdovščinaPrimož Bačar in skupina volivcev
6Urška Milač, 01.10.1975, Ustje, Ustje 15, 5270 AjdovščinaAnica Juran in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ustje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Stibilj, 11.07.1977, Ustje, Ustje 69, 5270 AjdovščinaBarbara Marušič Bačar in skupina volivcev
2Marija Stibilj, 23.01.1954, Ustje, Ustje 69, 5270 AjdovščinaSimon Stibilj in skupina volivcev
3Mateja Žvokelj, 30.06.1992, Ustje, Ustje 65, 5270 AjdovščinaBarbara Marušič Bačar in skupina volivcev
4David Vovk, 30.08.1974, Ustje, Ustje 39/d, 5270 AjdovščinaSimon Stibilj in skupina volivcev
5Drago Gul, 23.05.1963, Ustje, Ustje 72/b, 5270 AjdovščinaSimon Stibilj in skupina volivcev
6Jurko Bačar, 08.04.1963, Ustje, Ustje 85, 5270 AjdovščinaBarbara Marušič Bačar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Ustje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bogdana Bačer, 30.06.1969, Dolenje, Dolenje 6, 5270 AjdovščinaŠpela Rustja in skupina volivcev
2Anton Štrancar, 09.12.1955, Dolenje, Dolenje 9, 5270 AjdovščinaŠpela Rustja in skupina volivcev
3Ivo Marc, 04.01.1953, Dolenje, Dolenje 1, 5270 AjdovščinaMartin Marc in skupina volivcev
4Anja Pipan, 26.01.1989, Dolenje, Dolenje 13, 5270 AjdovščinaMartin Marc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Velike Žablje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sonja Slejko, 23.03.1957, Velike Žablje, Velike Žablje 1, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev
2Dragotin Štokelj, 12.03.1961, Velike Žablje, Velike Žablje 37/c, 5263 DobravljeJaka Bat in skupina volivcev
3Gregor Ergaver, 28.11.1987, Velike Žablje, Velike Žablje 82/b, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
4Radovan Štor, 26.10.1961, Velike Žablje, Velike Žablje 45, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
5Ana Merkelj, 11.07.1955, Velike Žablje, Velike Žablje 76, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
6Klemen Troha, 05.01.1974, Velike Žablje, Velike Žablje 92, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev
7Anja Jamšek Furlan, 30.07.1978, Velike Žablje, Velike Žablje 35/a, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
8Irena Troha, 28.02.1984, Velike Žablje, Velike Žablje 57/a, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev
9Anže Samec, 18.04.1991, Velike Žablje, Velike Žablje 37/a, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
10Rok Bizjak, 24.03.1985, Velike Žablje, Velike Žablje 74, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev
11Tanja Črv, 09.06.1977, Velike Žablje, Velike Žablje 46, 5263 DobravljeJaka Bat in skupina volivcev
12Rajko Troha, 23.09.1940, Velike Žablje, Velike Žablje 74/a, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
13Jožko Bat, 27.03.1963, Velike Žablje, Velike Žablje 23, 5263 DobravljeJaka Bat in skupina volivcev
14Zdenka Valič, 07.05.1947, Velike Žablje, Velike Žablje 83, 5263 DobravljeValentin Cigoj in skupina volivcev
15Tjaša Ivanič, 27.05.1986, Velike Žablje, Velike Žablje 80, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev
16Marina Peric, 07.06.1990, Velike Žablje, Velike Žablje 32, 5263 DobravljeJaka Bat in skupina volivcev
17Martin Slejko, 05.11.1954, Velike Žablje, Velike Žablje 1, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev
18Iztok Furlan, 24.11.1977, Velike Žablje, Velike Žablje 35/a, 5263 DobravljeMatej Stibilj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Vipavski Križ - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mitja Kočevar, 06.05.1971, Vipavski Križ, Vipavski Križ 16, 5270 AjdovščinaIva Bandelj in skupina volivcev
2Nejc Bandelj, 08.01.1986, Vipavski Križ, Vipavski Križ 56, 5270 AjdovščinaIva Bandelj in skupina volivcev
3Lucija Rupnik Mrevlje, 13.08.1992, Vipavski Križ, Vipavski Križ 1/c, 5270 AjdovščinaIva Bandelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Vipavski Križ - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matjaž Lacković, 01.02.1971, Male Žablje, Male Žablje 74, 5263 DobravljeAnita Simonič in skupina volivcev
2Miha Ergaver, 10.04.1976, Male Žablje, Male Žablje 5, 5263 DobravljeAnita Simonič in skupina volivcev
3Goran Kravos, 18.04.1964, Male Žablje, Male Žablje 10/b, 5263 DobravljeNeža Bolčina in skupina volivcev
4Matjaž Brataševec, 21.10.1976, Male Žablje, Male Žablje 37, 5263 DobravljeNeža Bolčina in skupina volivcev
5Erik Ilc, 25.04.1981, Male Žablje, Male Žablje 33, 5263 DobravljeErik Ilc in skupina volivcev
6Monika Brecelj Zakrajšek, 01.06.1978, Male Žablje, Male Žablje 83, 5263 DobravljeAnita Simonič in skupina volivcev
7Petra Babnik, 16.06.1988, Male Žablje, Male Žablje 78, 5263 DobravljeNeža Bolčina in skupina volivcev
8Suzana Samec, 29.03.1974, Male Žablje, Male Žablje 15/b, 5263 DobravljeErik Ilc in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Vrtovin - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Copič, 26.10.1951, Vrtovin, Vrtovin 127/a, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev
2Dominik Kobol, 27.11.1989, Vrtovin, Vrtovin 73, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev
3Nina Kandus, 14.12.1990, Vrtovin, Vrtovin 71/d, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev
4Vilko Brus, 12.12.1957, Vrtovin, Vrtovin 76, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev
5Kaja Leban, 29.11.1987, Vrtovin, Vrtovin 86, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev
6Jernej Lozar, 04.12.1999, Vrtovin, Vrtovin 107, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev
7Janja Valič, 08.10.1994, Vrtovin, Vrtovin 7, 5262 ČrničeVilko Brus in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Žapuže - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marijan Božič, 03.08.1955, Žapuže, Žapuže 4, 5270 AjdovščinaMarijan Božič in skupina volivcev
2Elizabeta Čoha, 10.04.1965, Žapuže, Žapuže 2/a, 5270 AjdovščinaMarijan Božič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Žapuže - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Repič, 29.01.1951, Žapuže, Žapuže 42/b, 5270 AjdovščinaJožef Brecelj in skupina volivcev
2Martin Repič, 26.08.1960, Žapuže, Žapuže 21, 5270 AjdovščinaJožef Brecelj in skupina volivcev
3Jožef Brecelj, 27.08.1965, Žapuže, Žapuže 33/b, 5270 AjdovščinaJožef Brecelj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Žapuže - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Zvonko Vidmar, 16.07.1950, Žapuže, Žapuže 102, 5270 AjdovščinaZvonko Vidmar in skupina volivcev
2Matej Likar, 19.11.1980, Žapuže, Žapuže 82, 5270 AjdovščinaZvonko Vidmar in skupina volivcev
3Tamara Mozetič, 29.02.1972, Žapuže, Žapuže 88, 5270 AjdovščinaZvonko Vidmar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Žapuže - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anita Pasutto, 06.10.1978, Kožmani, Kožmani 11, 5270 AjdovščinaJan Gortnar in skupina volivcev
2Jan Gortnar, 21.06.1984, Kožmani, Kožmani 25, 5270 AjdovščinaJan Gortnar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokavec - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Katja Zagorc, 02.10.1976, Lokavec, Lokavec 64/b, 5270 AjdovščinaDanilo Nemec in skupina volivcev
2Boris Kovač, 28.09.1964, Lokavec, Lokavec 67, 5270 AjdovščinaDanilo Nemec in skupina volivcev
3Miran Lokar, 24.07.1964, Lokavec, Lokavec 1/c, 5270 AjdovščinaDanilo Nemec in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokavec - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klavdija Mikuš, 14.07.1990, Lokavec, Lokavec 97/a, 5270 AjdovščinaDragica Černigoj in skupina volivcev
2Jože Černigoj, 30.03.1967, Lokavec, Lokavec 76/b, 5270 AjdovščinaDragica Černigoj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokavec - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko Blažko, 20.04.1982, Lokavec, Lokavec 124/d, 5270 AjdovščinaEdvard Blažko in skupina volivcev
2Judita Trošt, 09.06.1962, Lokavec, Lokavec 34/a, 5270 AjdovščinaEdvard Blažko in skupina volivcev
3Zdenko Bolko, 18.09.1957, Lokavec, Lokavec 41/c, 5270 AjdovščinaEdvard Blažko in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokavec - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bernarda Velikonja, 09.10.1961, Lokavec, Lokavec 130/f, 5270 AjdovščinaNevenka Vidmar in skupina volivcev
2Angel Vidmar, 15.05.1956, Lokavec, Lokavec 135/d, 5270 AjdovščinaNevenka Vidmar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokavec - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Nada Blažko, 25.12.1958, Lokavec, Lokavec 151, 5270 AjdovščinaEtbin Bras in skupina volivcev
2Nejc Pižent, 21.07.1983, Lokavec, Lokavec 172, 5270 AjdovščinaEtbin Bras in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Lokavec - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Lokar, 04.01.1971, Lokavec, Lokavec 211, 5270 AjdovščinaStojan Stopar in skupina volivcev
2Bojana Pižent Kompara, 02.06.1968, Lokavec, Lokavec 190/a, 5270 AjdovščinaStojan Stopar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Krajevna skupnost Plače - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez Groznik, 05.02.1985, Plače, Plače 39/a, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
2Alojzij Lemut, 18.04.1951, Plače, Plače 25, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
3Irma Krečič Slejko, 07.10.1966, Plače, Plače 24, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
4Rajko Ipavec, 18.01.1962, Plače, Plače 36, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
5Vanda Lulik, 30.12.1970, Plače, Plače 43, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
6Ervin Stopar, 23.05.1975, Plače, Plače 24/b, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
7Dorica Česnik, 06.05.1964, Plače, Plače 24/a, 5270 AjdovščinaErvin Stopar in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.