Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih, obdelanih do 14:00 ure dne 17.12.2018. Vsi podatki so neuradni.

MESTNA Občina CELJE
četrtne skupnosti, krajevne skupnosti, vaške skupnosti
(na občino CELJE) (na seznam občin)

LEGENDA: Kandidat je izvoljen O izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za četrtno skupnost - Center - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Primož GoležCELJSKA NEODVISNA LISTA25713,22 %
2.Irena AšičAndrej Dušan Pavlin in skupina volivcev24712,71 %
3.Ana CviklCELJSKA NEODVISNA LISTA22411,52 %
4.Vlasta GričarAndrej Dušan Pavlin in skupina volivcev21411,01 %
5.Valentin SteblovnikAndrej Dušan Pavlin in skupina volivcev20210,39 %
6.Ane ŠterpinAndrej Dušan Pavlin in skupina volivcev1839,41 %
7.Branko FeldinAndrej Dušan Pavlin in skupina volivcev1839,41 %
8.Sandi ŠarmanOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA1819,31 %
9.Jasmina BlažanMO SDS CELJE1517,77 %
10.Predrag KokanovićAndrej Dušan Pavlin in skupina volivcev1025,25 %

Izidi za četrtno skupnost - Dečkovo naselje - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Primož PosinekPrimož Posinek in skupina volivcev37017,69 %
2.Brigita TratnikMO SDS CELJE2069,85 %
3.Marko KužnerZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE2059,80 %
4.dr. Aljoša KošakMO SDS CELJE1919,13 %
5.Aleksandra Saša KosmatinZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE1828,70 %
6.Vlasta BerkPrimož Posinek in skupina volivcev1808,61 %
7.Verica PristovnikPrimož Posinek in skupina volivcev1637,80 %
8.Bojan SedlarPrimož Posinek in skupina volivcev1637,80 %
9.Franc HovnikPrimož Posinek in skupina volivcev1466,98 %
10.Indira ŽalacMO SDS CELJE1446,89 %
11.Aleksandra HrastarPrimož Posinek in skupina volivcev1416,74 %

Izidi za četrtno skupnost - Dolgo polje - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Aleš VrečkoAleš Vrečko in skupina volivcev36718,93 %
2.Urška MočnikAleš Vrečko in skupina volivcev30615,78 %
3.Ivan DomitrovičAleš Vrečko in skupina volivcev29215,06 %
4.Dragica PozničAleš Vrečko in skupina volivcev27013,92 %
5.Viktorija KnezAleš Vrečko in skupina volivcev26113,46 %
6.Radovan RomihAleš Vrečko in skupina volivcev24212,48 %
7.Vincenc KolarAleš Vrečko in skupina volivcev20110,37 %

Izidi za četrtno skupnost - Gaberje - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Brigita BalonVitomir Sanković in skupina volivcev30516,68 %
2.Marija GobecVitomir Sanković in skupina volivcev20911,43 %
3.Dragica ReberšakVitomir Sanković in skupina volivcev20411,15 %
4.Janko KoštomajMO SDS CELJE19710,77 %
5.Robert BlazinšekVitomir Sanković in skupina volivcev19610,72 %
6.Marjan SkočirVitomir Sanković in skupina volivcev19310,55 %
7.Silva KozmusMO SDS CELJE19110,44 %
8.Jolanda GoručanVitomir Sanković in skupina volivcev18710,22 %
9.Anton RebevšekVitomir Sanković in skupina volivcev1478,04 %

Izidi za četrtno skupnost - Hudinja - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Srečko ČaterOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA32716,33 %
2.Milan PodbregarDragica Poklšek in skupina volivcev31015,48 %
3.mag. Filip KoželnikOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA22511,23 %
4.Robert HostnikDragica Poklšek in skupina volivcev21710,83 %
5.Marjan MurkoDragica Poklšek in skupina volivcev20210,08 %
6.Barbara Dežnak VidmarDragica Poklšek in skupina volivcev1989,89 %
7.Dragana JusupovićDragica Poklšek in skupina volivcev1859,24 %
8.Martina StrnišaOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA1808,99 %
9.Rumica VeberDragica Poklšek in skupina volivcev1597,94 %

Izidi za četrtno skupnost - Kajuh - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.mag. Maša CigaleZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE27618,42 %
2.Milan KolarAngela Koštomaj in skupina volivcev19613,08 %
3.Janko CvetkoAngela Koštomaj in skupina volivcev16811,21 %
4.Marko SchmidtAngela Koštomaj in skupina volivcev16210,81 %
5.Marija PraznikAngela Koštomaj in skupina volivcev15910,61 %
6.Marjan KorošecAngela Koštomaj in skupina volivcev1499,95 %
7.Edvard JazbinšekLucija Koštomaj in skupina volivcev1489,88 %
8.Aleksandra KostanjevecAngela Koštomaj in skupina volivcev1258,34 %
9.Edeltrud TomažinAngela Koštomaj in skupina volivcev1157,68 %

Izidi za četrtno skupnost - Lava - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Harald FlisHarald Flis in skupina volivcev33819,12 %
2.Bojan LeskovšekOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA27815,72 %
3.Ida UžmahHarald Flis in skupina volivcev22412,67 %
4.mag. Mihaela TršinarHarald Flis in skupina volivcev21912,39 %
5.Anton JagerHarald Flis in skupina volivcev20111,37 %
6.Marjan TržanHarald Flis in skupina volivcev18410,41 %
7.Jožica KnezHarald Flis in skupina volivcev18010,18 %
8.Čarli GrmičHarald Flis in skupina volivcev1448,14 %

Izidi za četrtno skupnost - Nova vas - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Maksimiljan KlemenOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA39613,66 %
2.mag. Jožica TamšeAnita Brajković in skupina volivcev36312,52 %
3.Gregor GregorinZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE34411,87 %
4.Ika PlevnikMO SDS CELJE31410,83 %
5.Vida GrivičOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA2629,04 %
6.Majda RadjenovićOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA2548,76 %
7.Dragotin PrtenjakOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA2358,11 %
8.Ksenija PodpečanZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE2187,52 %
9.Slaviša GolinacSlaviša Golinac in skupina volivcev1976,80 %
10.Ludvik StepančičOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA1695,83 %
11.Vladimir ŠunjevarićZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE1475,07 %

Izidi za četrtno skupnost - Savinja - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Lidia MajeričDimitrij Černe in skupina volivcev13613,56 %
2.Andrej KarnerEva Špoljar in skupina volivcev12712,66 %
3.Terezija SlugaVesna Zorzo in skupina volivcev12712,66 %
4.Vladimir PečnikDimitrij Černe in skupina volivcev12011,96 %
5.Duško HermanVesna Zorzo in skupina volivcev10810,77 %
6.Zdenka ZdolšekDimitrij Černe in skupina volivcev10710,67 %
7.Branko PilkoDimitrij Černe in skupina volivcev10210,17 %
8.Rihard MlekužDimitrij Černe in skupina volivcev969,57 %
9.Vojko VelenšekMO SDS CELJE807,98 %

Izidi za četrtno skupnost - Slavko Šlander - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Mihael ZverCELJSKA NEODVISNA LISTA2308,98 %
2.Matevž JugZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE2178,47 %
3.dr. Marta Križnar ŠkapinViktorija Pajnič in skupina volivcev2148,35 %
4.Alojz MelavcViktorija Pajnič in skupina volivcev1967,65 %
5.Matej MaligojViktorija Pajnič in skupina volivcev1857,22 %
6.Majda KološaCELJSKA NEODVISNA LISTA1786,95 %
7.Matej VerdnikMO SDS CELJE1676,52 %
8.Robi ŠpanCELJSKA NEODVISNA LISTA1646,40 %
9.Rok CokanCELJSKA NEODVISNA LISTA1515,89 %
10.mag. Metka ČobecZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE1465,70 %
11.Svetlana StojanovičCELJSKA NEODVISNA LISTA1455,66 %
12.Romana SatlerViktorija Pajnič in skupina volivcev1435,58 %
13.Marjan VižinViktorija Pajnič in skupina volivcev1315,11 %
14.Jožef PrevolšekViktorija Pajnič in skupina volivcev1064,14 %
15.Svetozar - Cveto MiljevićOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA983,83 %
16.Marija PrevolšekViktorija Pajnič in skupina volivcev913,55 %

Izidi za krajevno skupnost - Aljažev hrib - VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Stanko PompeStanko Pompe in skupina volivcev23815,11 %
2.Silvo DobrajcSilvo Dobrajc in skupina volivcev21913,90 %
3.Daša Gregorin ŠtifterZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE17711,24 %
4.Zdravko LogarMO SDS CELJE16310,35 %
5.Sonja KosaberStanko Pompe in skupina volivcev16210,29 %
6.Robert KvarStanko Pompe in skupina volivcev1398,83 %
7.Alena MulejStanko Pompe in skupina volivcev1308,25 %
8.Amalija JoštStanko Pompe in skupina volivcev1268,00 %
9.Franc OžekStanko Pompe in skupina volivcev1237,81 %
10.Cvetozar VidenšekStanko Pompe in skupina volivcev986,22 %

Izidi za krajevno skupnost - Ljubečna - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Jure NagličMarjan Kukovič in skupina volivcev26715,07 %
2.Gorazd ŽeleznikFranc Gutenberger in skupina volivcev24113,60 %
3.Aljoša NagličFranc Gutenberger in skupina volivcev23313,15 %
4.Dejan BreclFranc Gutenberger in skupina volivcev18610,50 %
5.Lidija GornjakMO SDS CELJE1729,71 %
6.Ignac TrobišMarjan Kukovič in skupina volivcev1568,80 %
7.Stanislava MirnikFranc Gutenberger in skupina volivcev1136,38 %
8.Petra KristanMarjan Kukovič in skupina volivcev1005,64 %
9.Tomaž LenartFranc Gutenberger in skupina volivcev1005,64 %
10.Diana Lipičnik LauraFranc Gutenberger in skupina volivcev744,18 %
11.Simona HorvatFranc Gutenberger in skupina volivcev703,95 %
12.Anton PantnerMO SDS CELJE603,39 %

Izidi za krajevno skupnost - Medlog - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Andrej PišekAndrej Pišek in skupina volivcev29322,70 %
2.Karel MirnikAndrej Pišek in skupina volivcev21616,73 %
3.Jože StrenčanAndrej Pišek in skupina volivcev20115,57 %
4.Romana JurharAndrej Pišek in skupina volivcev17013,17 %
5.Anita PesanAndrej Pišek in skupina volivcev14511,23 %
6.Andrej ŠelihAndrej Pišek in skupina volivcev13410,38 %
7.Karmen FreceAndrej Pišek in skupina volivcev13210,22 %

Izidi za krajevno skupnost - Ostrožno - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Maja VašCELJSKA ŽUPANOVA LISTA SLOVENIJE4189,12 %
2.Peter PišekPeter Pišek in skupina volivcev3928,55 %
3.mag. Marjan FerjancMO SDS CELJE3066,67 %
4.Drago KnezAndrej Turnšek in skupina volivcev2896,30 %
5.Rebeka RatajcAndrej Turnšek in skupina volivcev2896,30 %
6.Andrej KnezAndrej Turnšek in skupina volivcev2876,26 %
7.Milan KrofličErnest Rojc in skupina volivcev2395,21 %
8.Marjeta MargučAndrej Turnšek in skupina volivcev2375,17 %
9.Pavel StermeckiPeter Pišek in skupina volivcev2234,86 %
10.Aleksander VelenšekAndrej Turnšek in skupina volivcev2224,84 %
11.Vanda FricPeter Pišek in skupina volivcev2154,69 %
12.Daša VerbovšekAndrej Turnšek in skupina volivcev2134,65 %
13.Živa ErženPeter Pišek in skupina volivcev2074,51 %
14.Jožef ZaložnikAndrej Turnšek in skupina volivcev1864,06 %
15.Ines DeželakPeter Pišek in skupina volivcev1673,64 %
16.Dejan ŽoharZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE1533,34 %
17.Ivan BrežnikPeter Pišek in skupina volivcev1483,23 %
18.mag. Jelena KondaMO SDS CELJE1473,21 %
19.Dejan KorenakBoris Pesan in skupina volivcev1352,94 %
20.Simona PompeZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE1122,44 %

Izidi za krajevno skupnost - Pod gradom - VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Vladimir LjubekTerezija Jazbec in skupina volivcev46014,98 %
2.Sašo FarčnikTerezija Jazbec in skupina volivcev45914,95 %
3.Janez SivkaTerezija Jazbec in skupina volivcev3069,96 %
4.Suzi KvasZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE2498,11 %
5.Irma JurkovšekTerezija Jazbec in skupina volivcev2468,01 %
6.Rikard MajcenOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA2197,13 %
7.Maks VrečerTerezija Jazbec in skupina volivcev2177,07 %
8.Karl BorlakMO SDS CELJE2146,97 %
9.Sonja JazbecTerezija Jazbec in skupina volivcev1956,35 %
10.Darja KaučičMO SDS CELJE1896,15 %
11.Katja KunstičTerezija Jazbec in skupina volivcev1755,70 %
12.Ivan KaučičMO SDS CELJE1424,62 %

Izidi za krajevno skupnost - Škofja vas - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Metka Hojnik VerdevJanez Budja in skupina volivcev28318,06 %
2.Tatjana DremeljZBOR ČLANIC IN ČLANOV LOKALNEGA ODBORA SMC - CELJE23615,06 %
3.Jure GradJanez Budja in skupina volivcev23214,81 %
4.Andrej BelinaAndrej Belina in skupina volivcev20513,08 %
5.Tatjana BudjaJanez Budja in skupina volivcev16610,59 %
6.Karolina VrhovšekJanez Budja in skupina volivcev16110,27 %
7.Tomaž GorenšekJanez Budja in skupina volivcev16010,21 %
8.Željko PavlovićJanez Budja in skupina volivcev1247,91 %

Izidi za krajevno skupnost - Šmartno v Rožni dolini - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Nataša DimecMonika Strenčan in skupina volivcev30512,59 %
2.Matej KosMonika Strenčan in skupina volivcev25410,48 %
3.Andrej ApotekarMonika Strenčan in skupina volivcev25110,36 %
4.mag. Darja BrežnikSimona Anderluh in skupina volivcev1827,51 %
5.Barbara RamšakSimona Anderluh in skupina volivcev1787,35 %
6.mag. Katja PlesnikCELJSKA NEODVISNA LISTA1747,18 %
7.Stanislav TurnšekZdenko Klenovšek in skupina volivcev1686,93 %
8.Jože KresnikSimona Anderluh in skupina volivcev1666,85 %
9.Srečko RazgoršekSimona Anderluh in skupina volivcev1646,77 %
10.Martina CigelšekZdenko Klenovšek in skupina volivcev1646,77 %
11.Jelka ČukSimona Anderluh in skupina volivcev1496,15 %
12.Mihec RibičSimona Anderluh in skupina volivcev883,63 %
13.Drago WeberSebastjan Weber in skupina volivcev833,43 %
14.Sebastjan DomadenikCELJSKA NEODVISNA LISTA692,85 %
15.Ilija KelavićZdenko Klenovšek in skupina volivcev281,16 %

Izidi za krajevno skupnost - Teharje - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.Martin KopitarKsenija Kresnik in skupina volivcev15923,14 %
2.David DolencKsenija Kresnik in skupina volivcev13219,21 %
3.Cvetka RezarKsenija Kresnik in skupina volivcev13018,92 %
4.Jožef OcvirkVladimir Gaberšek in skupina volivcev10114,70 %
5.Karmen KrofličKarmen Kroflič in skupina volivcev9914,41 %
6.Sergeja MaršičMO SDS CELJE669,61 %

Izidi za krajevno skupnost - Trnovlje - VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasov Odstotek glasov
1.mag. Anja RamšakAnja Ramšak in skupina volivcev20913,59 %
2.Dejan GorjakAnja Ramšak in skupina volivcev18211,83 %
3.Silvester ŠolarAlenka Golež in skupina volivcev18211,83 %
4.Alenka GoležAlenka Golež in skupina volivcev1509,75 %
5.Tjaša KrofličAnja Ramšak in skupina volivcev1399,04 %
6.Ivan GolecMO SDS CELJE1187,67 %
7.Tanja HrastnikAnja Ramšak in skupina volivcev1046,76 %
8.Anton SoršakAlenka Golež in skupina volivcev1026,63 %
9.Franci VokOBČINSKA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV CELJE - KONVENCIJA865,59 %
10.Janez GolecAnja Ramšak in skupina volivcev795,14 %
11.Dušan KončanAnja Ramšak in skupina volivcev785,07 %
12.Denis PircMO SDS CELJE603,90 %
13.Ivana GajšekMO SDS CELJE493,19 %
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.