Lokalne volitve 201818.11.2018 in 02.12.2018
Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 15:00 ure, dne 12.11.2018. Objavljene so vložene in nezavrnjene kandidature.

Seznam kandidatov narodnostnih in romskih skupnosti

Občina ANKARAN - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Martina Angelini, 24.09.1974, Ankaran, Razgledna pot 20, 6280 Ankaran - AncaranoLinda Rotter in skupina volivcev

Občina CANKOVA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef HORVAT, 12.01.1970, Cankova, Cankova 91, 9261 CankovaRomsko društvo Narcisa
2Danijel BARANJA, 03.02.1986, Krašči, Krašči 77, 9261 CankovaMihael Horvat in skupina volivcev

Občina ČRENŠOVCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUDVIK HORVAT, 24.09.1984, Črenšovci, Prekmurske čete 140, 9232 ČrenšovciLudvik Levačič in skupina volivcev
2MERI HORVAT, 06.03.1979, Črenšovci, Prekmurske čete 140, 9232 ČrenšovciMateja Levačič in skupina volivcev

Občina ČRNOMELJ - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Henček Kosec, 23.06.1972, Črnomelj, Lokve 46, 8340 ČrnomeljManujela Kosec in skupina volivcev
2Zvonko Golobič, 03.08.1978, Črnomelj, Lokve 55, 8340 ČrnomeljLiljana Tudija in skupina volivcev
3Branko Rozman, 07.11.1958, Črnomelj, Kanižarica 60, 8340 ČrnomeljAnton Hudorovac in skupina volivcev

Občina DOBROVNIK - pripadnik slovenskega naroda

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dominik Vogrinec, 09.05.1990, Žitkovci, Žitkovci 29A, 9223 DobrovnikBoštjan Varga in skupina volivcev
2Jure Jurinić, 27.02.1991, Strehovci, Strehovci 47, 9223 DobrovnikPavlina Horvat in skupina volivcev
3Miran Lovrin, 25.01.1957, Dobrovnik, Dobrovnik 265A, 9223 DobrovnikIgor Šetinc in skupina volivcev

Občina DOBROVNIK - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Brigita Klujber Varga, 10.10.1981, Dobrovnik, Dobrovnik 310 A, 9223 DobrovnikDejan Varga in skupina volivcev
2mag.dr. Stefán Koren, 19.06.1964, Dobrovnik, Dobrovnik 25 B, 9223 DobrovnikIstván Kovács in skupina volivcev

Občina DOBROVNIK - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Blanka Horvat, 20.07.1988, Dobrovnik, Dobrovnik 308, 9223 DobrovnikRomsko društvo Dobrovnik
2Verona Ratko, 06.01.1949, Dobrovnik, Dobrovnik 62 B, 9223 DobrovnikRomsko društvo Dobrovnik

Občina GROSUPLJE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRUNO BRAJDIČ, 18.04.1966, VELIKO MLAČEVO, VELIKO MLAČEVO 1 A, 1290 GrosupljeJASMIN HUDOROVAC IN SKUPINA VOLILCEV

Občina HODOŠ - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1LUDVIK NEMEC ML., 03.07.1963, KRPLIVNIK, KRPLIVNIK 32, 9205 HodošELLA BOČKOREC

Občina IZOLA - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ENZO SCOTTO DI MINICO, 16.05.1962, IZOLA, AŠKERČEVA ULICA 1, 6310 Izola - IsolaFELICE ŽIŽA - UNITI PER ISOLA
2AGNESE BABIČ, 03.04.1976, IZOLA, JUŽNA CESTA 96, 6310 Izola - IsolaCRISTIAN PUGLIESE IN SKUPINA VOLIVCEV
3AMBRA ŠLOSAR KARBIČ, 17.07.1980, IZOLA, ULICA PREKOMORSKIH BRIGAD 3, 6310 Izola - IsolaFELICE ŽIŽA - UNITI PER ISOLA

Občina KOČEVJE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN HUDOROVIČ, 11.03.1967, KOČEVJE, TRATA XIV 29, 1330 KočevjeJANI BARTOL IN SKUPINA VOLIVCEV

Občina KOPER - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALBERTO SCHERIANI, 12.07.1964, HRVATINI / CREVATINI, HRVATINI / CREVATINI 13, 6280 Ankaran - AncaranoALFRED ŠTOK IN SKUPINA VOLIVCEV / ALFRED ŠTOK E GRUPPO DI ELETTORI
2MARIELLA ZANCO TAVERNISE, 29.08.1959, KOPER-CAPODISTRIA, ČEVLJARSKA-CALLEGARIA 26, 6000 Koper - CapodistriaMARIELLA ZANCO TAVERNISE IN SKUPINA VOLIVCEV / MARIELLA ZANCO TAVERNISE E GRUPPO DI ELETTORI
3MARIO STEFFE, 15.08.1964, BOŠAMARIN-BOSSAMARIN, BOŠAMARIN-BOSSAMARIN 54, 6000 Koper - CapodistriaALESSANDRO STEFFE IN SKUPINA VOLIVCEV / ALESSANDRO STEFFE E GRUPPO DI ELETTORI
4DAMIAN FISCHER, 21.04.1975, POMJAN, POMJAN 1, 6274 ŠmarjeLAURA CERGOL IN SKUPINA VOLIVCEV / LAURA CERGOL E GRUPPO DI ELETTORI
5ONDINA GREGORICH DIABATE, 27.12.1952, KOPER-CAPODISTRIA, GARIBALDIJEVA-GARIBALDI 4, 6000 Koper - CapodistriaMARIELLA ZANCO TAVERNISE IN SKUPINA VOLIVCEV / MARIELLA ZANCO TAVERNISE E GRUPPO DI ELETTORI
6BRUNO ORLANDO, 01.12.1955, KOPER-CAPODISTRIA, ULICA GENERALA LEVIČNIKA 62C, 6000 Koper - CapodistriaMARIELLA ZANCO TAVERNISE IN SKUPINA VOLIVCEV / MARIELLA ZANCO TAVERNISE E GRUPPO DI ELETTORI

Občina KRŠKO - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Moran Jurkovič - Dane, 11.01.1977, Loke, Loke 20, 8273 Leskovec pri KrškemŠtefka Kovačič in skupina volivcev

Občina KUZMA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Emil HORVAT, 31.12.1955, Kuzma, Kuzma 66, 9263 KuzmaROMSKO DRUŠTVO ISKRIVE ZLATE ISKRICE OBČINE KUZMA

Občina LENDAVA - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ROBERT POŽONEC, 25.05.1963, LENDAVA, KRANJČEVA ULICA 38, 9220 LendavaVERONIKA POŽONEC IN SKUPINA VOLIVCEV
2ROBERT HORVAT, 13.08.1987, LENDAVA, GLAVNA ULICA 56, 9220 LendavaMAG. SUZANA KRAMBERGER HORVAT IN SKUPINA VOLIVCEV
3FRANC LAJ, 18.07.1962, DOLNJI LAKOŠ, GLAVNA ULICA 11, 9220 LendavaBRIGITA LAJ IN SKUPINA VOLIVCEV
4DR. ALBERT HALÁSZ, 05.02.1969, GORNJI LAKOŠ, GOZDNA ULICA 18, 9220 LendavaRENATA HALÁSZ IN SKUPINA VOLIVCEV
5FERENC HORVÁTH, 13.04.1972, GORNJI LAKOŠ, GLAVNA ULICA 9, 9220 LendavaIZABEL HORVÁTH IN SKUPINA VOLIVCEV

Občina LENDAVA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NATAŠA HORVAT, 21.08.1978, DOLGOVAŠKE GORICE, DOLGOVAŠKE GORICE 259 D, 9220 LendavaROBERT HORVAT IN SKUPINA VOLIVCEV

Občina METLIKA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JASMIN HUDOROVAC, 02.06.1990, SVRŽAKI, SVRŽAKI 13, 8330 MetlikaJASMINA TUDIJA IN SKUPINA VOLIVCEV

Občina MORAVSKE TOPLICE - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOJAN ŠUŠLEK, 25.01.1981, PORDAŠINCI, PORDAŠINCI 2, 9207 ProsenjakovciIRENA ŠUŠLEK IN SKUPINA VOLILCEV
2ŠTEFAN ŽOHAR, 22.05.1980, MOTVARJEVCI, MOTVARJEVCI 31a, 9207 ProsenjakovciŠtefan Žohar st. in skupina volilcev
3ZSUZSI VUGRINEC, 17.08.1971, SREDIŠČE, SREDIŠČE 43, 9207 ProsenjakovciZOLTAN PAP IN SKUPINA VOLILCEV

Občina MURSKA SOBOTA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko RUDAŠ, 11.09.1958, Pušča, Bela ulica 13, 9000 Murska SobotaAleš Müller in skupina volivcev

Občina NOVO MESTO - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Duško Smajek, 03.12.1957, Novo mesto, Poganška ulica 11, 8000 Novo mestoDejan Robek in skupina volivcev

Občina PIRAN - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrea Bartole, 18.06.1978, Portorož, Belokriška ulica 64, 6320 Portorož - PortoroseEva Barbari
2Mara Škoti Bončina, 15.04.1980, Piran, Župančičeva ulica 3, 6330 Piran - PiranoVinicio Bernetič
3Manuela Rojec, 01.06.1961, Portorož, Obala 47, 6320 Portorož - PortoroseEva Barbari
4Danijela Sorgo, 21.06.1955, Lucija, Kosmačeva ulica 70, 6320 Portorož - PortoroseLara Sorgo
5Christian Poletti, 27.05.1991, Portorož, Seča 25, 6320 Portorož - PortoroseMarjela Lovrič Petrič
6Nadia Zigante, 26.09.1960, Portorož, Senčna pot 7, 6320 Portorož - PortoroseEva Barbari
7Giorgio Rosso, 11.03.1970, Portorož, Vojkova ulica 10, 6320 Portorož - PortoroseVinicio Bernetič
8Sara Del Giusto, 26.07.1975, Portorož, Čokova ulica 1, 6320 Portorož - PortoroseVinicio Bernetič
9Bruno Fonda, 12.05.1942, Sečovlje, Dragonja 58a, 6333 Sečovlje - SiccioleValda Zottich

Občina PUCONCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MIŠEL MARTINEC, 21.11.1978, DOLINA, DOLINA 31D, 9201 PuconciSTANKO KOLOMPAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2BRANKO HORVAT, 18.04.1956, VADARCI, VADARCI 102D, 9265 BodonciROMSKO KULTURNO IN ŠPORTNO DRUŠTVO RASTIKA

Občina ROGAŠOVCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanko Baranja, 13.12.1959, Serdica, Serdica 114, 9262 RogašovciJustina Baranja in skupina volivcev
2Štefan Nemec, 09.10.1957, Pertoča, Pertoča 138a, 9262 RogašovciŠtefan Bajič in skupina volivcev

Občina SEMIČ - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALERIJA HUDOROVAC, 17.08.1979, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 17, 8333 SemičVALERIJA HUDOROVAC IN SKUPINA VOLIVCEV

Občina ŠALOVCI - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan ORBAN, 13.01.1984, Domanjševci, Domanjševci 30 A, 9206 KriževciIrma Kerčmar in skupina volivcev

Občina TIŠINA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Danijel Kovač, 17.06.1976, Vanča vas, Vanča vas 57, 9251 TišinaIvan Cener in skupina volivcev
2Branko Glažar, 17.02.1973, Vanča vas, Vanča vas 58b, 9251 TišinaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Občina TREBNJE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Matija Hočevar, 03.07.1932, Vejar, Vejar 120, 8210 TrebnjeVida Hočevar in skupina volivcev

Občina TURNIŠČE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirko Šarkezi, 29.07.1984, Gomilica, Gomilica 58b, 9224 TurniščeAndrej Šarkezi in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.