Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 16:00 ure, dne 01.10.2014.

OBČINA HRPELJE-KOZINA
(na seznam občin)

Seznam kandidatov za župana

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Predlagatelj
1BREDA FILIPOVIĆ, 4.2.1966, Kozina, Obrtniška 12, 6240 KozinaSDS - SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
2VILJAN SLUGA, 20.7.1953, Rodik, Rodik 4, 6240 KozinaVanja Sluga
3SAŠA LIKAVEC SVETELŠEK, 9.3.1965, Kozina, Vodovodna 13, 6240 KozinaSD - SOCIALNI DEMOKRATI
4JADRAN IVANČIČ, 14.11.1958, Gradišica, Gradišica 1a, 6242 MaterijaBranko Dujmovič
5PETER BORŠIĆ, 4.1.1973, Hrpelje, Slavniška cesta 5, 6240 KozinaLoredana Matkovič
6ZVONKO BENČIČ MIDRE, 1.4.1948, Hrpelje, Ulica DBB 11, 6240 KozinaDarij Boris Novak
7VASJA IVANČIČ, 4.11.1985, Kozina, Dolinska 4, 6240 KozinaMatej Skočaj

Seznam kandidatov za člane občinskih/mestnih svetov - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1NEODVISNA LISTA NAPREDEK - VILJAN SLUGA
1VILJAN SLUGA, 20.7.1953, Rodik, Rodik 4, 6240 Kozina
2ANJA GRADIČ, 8.11.1983, Hrpelje, Reška cesta 8, 6240 Kozina
3ANDREJ OPARA, 9.1.1976, Slope, Slope 15, 6240 Kozina
4MIRELLA POLES MIKLAVČIČ, 9.12.1978, Hrpelje, Slavniška cesta 8, 6240 Kozina
5MARTIN ČEPAR, 6.11.1980, Rodik, Rodik 105a, 6240 Kozina
6JANA JURIČ, 11.10.1986, Ocizla, Ocizla 1c, 6240 Kozina
7VLADIMIR GERDEVIČ, 28.6.1974, Obrov, Obrov 62, 6243 Obrov
8KATJA ČEH, 31.12.1985, Hrpelje, Industrijska ulica 6, 6240 Kozina
9ALEŠ PEČAR, 10.10.1979, Hrpelje, Tumova ulica 4, 6240 Kozina
10PETER SMOGAVEC, 24.11.1981, Kozina, Brkinska ulica 4, 6240 Kozina
11VESNA BAK, 9.6.1974, Vrhpolje, Vrhpolje 19, 6240 Kozina
2SOLIDARNOST, ZA PRAVIČNO DRUŽBO
1ALENKA ŠKAPIN, 10.12.1952, Rodik, Rodik 13a, 6240 Kozina
2Dr. ANDREJ STARC, 4.2.1974, Ocizla, Ocizla 1, 6240 Kozina
3JOŠKO MAGLICA, 28.1.1958, Slivje, Slivje 12, 6242 Materija
3SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA SDS
1BREDA FILIPOVIĆ, 4.2.1966, Kozina, Obrtniška ulica 12, 6240 Kozina
2PETER VALENČIČ, 30.6.1965, Javorje, Javorje 51c, 6243 Obrov
3BRANKA DEKLEVA, 31.12.1949, Hrpelje, Sončna ulica 8, 6240 Kozina
4GABRIJEL CIZL, 24.11.1966, Rodik, Rodik 7a, 6240 Kozina
5DRAGO GRLICA, 22.1.1965, Markovščina, Markovščina 6, 6242 Materija
4NEODVISNA LISTA BRKINI
1PETER FILIPČIČ, 15.3.1979, Tatre, Tatre 16, 6243 Obrov
2JANJA KONESTABO, 9.9.1974, Artviže, Artviže 11, 6242 Materija
3VLADIMIR ZADNIK, 17.8.1954, Gradišica, Gradišica 5, 6242 Materija
4ANDREJA TOMAŽIČ HRVATIN, 18.11.1985, Tublje pri Hrpeljah, Tublje pri Hrpeljah 2a, 6240 Kozina
5JOŽKO GAJŠAK, 26.5.1984, Tatre, Tatre 7, 6243 Obrov
6ERIKA POLES, 9.10.1990, Ritomeče, Ritomeče 12, 6243 Obrov
7STOJAN VIŠNJEVEC, 8.10.1966, Nasirec, Nasirec 9a, 6240 Kozina
8IDA CETIN, 1.4.1980, Mrše, Mrše 1, 6242 Materija
9LEON ŠTAVAR, 3.12.1959, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 7b, 6243 Obrov
10JASNA BUBNIČ, 21.4.1955, Markovščina, Markovščina 5a, 6242 Materija
11KLEMEN FILIPOVIĆ, 21.10.1991, Kozina, Obrtniška ulica 15, 6240 Kozina
12MARTINA IVANČIČ, 9.10.1978, Hotična, Hotična 2, 6242 Materija
13MARKO SEGULIN, 1.12.1961, Rodik, Rodik 5b, 6240 Kozina
5NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI NSi
1MATEJ ZUPANČIČ, 8.5.1971, Prešnica, Prešnica 82, 6240 Kozina
6SD SOCIALNI DEMOKRATI
1SAŠA LIKAVEC SVETELŠEK, 9.3.1965, Kozina, Vodovodna ulica 13, 6240 Kozina
2DENIS ČERMELJ, 5.11.1973, Hrpelje, Reška cesta 15, 6240 Kozina
3IRENA STROPNIK, 31.3.1959, Kozina, Rodiška cesta 13, 6240 Kozina
4MATEJ DODIČ, 5.2.1986, Ritomeče, Ritomeče 9, 6243 Obrov
5KRISTINA FURLAN, 20.5.1985, Hrpelje, Ulica DBB 48, 6240 Kozina
6JADRAN ŠTURM, 30.9.1956, Hrpelje, Borova ulica 6, 6240 Kozina
7SILVANA SKOČAJ, 25.12.1947, Hotična, Hotična 3, 6242 Materija
8DAMJAN CETIN, 25.1.1974, Mrše, Mrše 1, 6242 Materija
9NINA FURLAN, 6.2.1982, Hrpelje, Ulica DBB 48, 6240 Kozina
10TAMARA SILIČ GROPAJC, 15.10.1944, Slivje, Slivje 24, 6242 Materija
11ZDENKO RESINOVIČ, 16.4.1946, Kozina, Vodovodna ulica 2, 6240 Kozina
12JANJA BABIČ, 12.5.1954, Kozina, Vodovodna 7, 6240 Kozina
13ALEN LILIĆ, 13.1.1967, Hrpelje, Jagodna ulica 8, 6240 Kozina
7DESUS - DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1STOJAN GERK, 4.1.1942, Brezovica, Brezovica 48, 6242 Materija
2VIDA POŽAR, 21.5.1940, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 16, 6243 Obrov
3ANTON MAHNE, 28.4.1940, Slivje, Slivje 31, 6242 Materija
4MAGDA CETIN, 19.10.1949, Mrše, Mrše 5, 6242 Materija
5MATEVŽ BLOKAR, 22.1.1937, Brezovica, Brezovica 52, 6242 Materija
6DORA KLUN, 3.9.1956, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 46, 6243 Obrov
7JOŽE PROSEN, 17.3.1940, Obrov, Obrov 51a, 6243 Obrov
8ANICA PROSEN, 24.7.1943, Obrov, Obrov 51a, 6243 Obrov
9STOJAN FRANC STANČIČ, 2.4.1945, Artviže, Artviže 21, 6242 Materija
10IVAN MARJAN BENČIČ, 24.2.1942, Petrinje, Petrinje 16, 6240 Kozina
8SMC - STRANKA MIRA CERARJA
1VLASTA POČKAJ, 6.12.1950, Kozina, Bazoviška cesta 10, 6240 Kozina
2ANTON MATIJEVIĆ, 28.2.1961, Hrpelje, Nova Pot 17, 6240 Kozina
3MILENA PRIMC, 12.9.1950, Kozina, Istrska ulica 16, 6240 Kozina
4MOJMIR SUHAR, 16.2.1953, Hrpelje, Nova Pot 16a, 6240 Kozina
9ŽUPANOVA LISTA
1ZVONKO BENČIČ MIDRE, 1.4.1948, Hrpelje, Ulica DBB 11, 6240 Kozina
2SUZANA GODINA JELUŠIČ, 17.2.1960, Hrpelje, Ulica DBB 17, 6240 Kozina
3VOJKO LAZAR, 2.6.1954, Hrpelje, Nova pot 10, 6240 Kozina
4KARMEN GRK ČESNIK, 17.1.1974, Slivje, Slivje 7, 6242 Materija
5FRANKO ŠTURM, 20.3.1969, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 21, 6243 Obrov
6JASMINA RACE, 26.8.1987, Rodik, Rodik 40, 6240 Kozina
7BRANKO MAHNE, 29.3.1952, Slivje, Slivje 1a, 6242 Materija
8VESNA KLUN, 27.6.1981, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 46, 6243 Obrov
9RADO BOLČIČ, 4.12.1959, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 39, 6240 Kozina
10SABRINA VATOVEC, 21.2.1994, Brezovica, Brezovica 10a, 6242 Materija
11IGOR POŽAR, 4.2.1954, Rodik, Rodik 99, 6240 Kozina
12KSENIJA MAHNIČ, 20.9.1974, Hrpelje, Borova ulica 4, 6240 Kozina
13RADO HRVATIN, 17.2.1957, Obrov, Obrov 55e, 6243 Obrov
10ZA LJUDI
1PETER BORŠIĆ, 4.1.1973, Hrpelje, Slavniška cesta 5, 6240 Kozina
2NEVENKA RAŽMAN, 1.1.1967, Hrpelje, Rožna ulica 27, 6240 Kozina
3VALTER POČKAJ, 15.4.1969, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 17b, 6240 Kozina
4VLASTA VATOVEC, 30.8.1966, Rožice, Rožice 8, 6242 Materija
5ANDREJ FISTER, 7.8.1973, Tatre, Tatre 3a, 6243 Obrov
6TANJA PETOHLEB, 3.9.1967, Hrpelje, Slavniška cesta 8, 6240 Kozina
7PRIMOŽ BREZOVEC, 10.6.1977, Hrpelje, Slavniška cesta 5, 6240 Kozina
8MARTINA KNEZ, 31.5.1981, Obrov, Obrov 49, 6243 Obrov
9KRISTIJAN BIRO, 31.8.1983, Kozina, Vodovodna ulica 13, 6240 Kozina
10POLONA PROSEN, 25.4.1992, Hrpelje, Jagodna ulica 5, 6240 Kozina
11HARIS JUŠIĆ, 6.2.1987, Hrpelje, Nova Pot 15b, 6240 Kozina
12LARA MAGLICA, 7.8.1995, Slivje, Slivje 12, 6242 Materija
13FRANC RESINOVIČ, 1.1.1951, Ostrovica, Ostrovica 9, 6217 Vremski Britof
11LISTA PEČAR
1ROBERT GRK, 22.2.1967, Ocizla, Ocizla 13a, 6240 Kozina
2IRIS PEČAR, 10.9.1984, Prešnica, Prešnica 11, 6240 Kozina
3DAMIJAN SEGULIN, 11.5.1958, Markovščina, Markovščina 7a, 6242 Materija
4VLASTA ŽETKO JUGOVEC, 16.11.1957, Slivje, Slivje 33, 6242 Materija
5ŽARKO FABJANČIČ, 18.4.1959, Povžane, Povžane 2e, 6242 Materija
6IRENA TOMAŽIČ, 1.2.1975, Hrpelje,, Nova Pot 4, 6240 Kozina
7RADO OKRETIČ, 26.5.1961, Brezovica, Brezovica 44, 6242 Materija
8MONIKA BUBNIČ, 22.5.1977, Obrov, Obrov 60, 6243 Obrov
9ANDREJ RESINOVIČ, 17.9.1970, Kozina, Vodovodna ulica 2, 6240 Kozina
10KARLO ŠTURM, 1.9.1961, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 21a, 6243 Obrov
12PRETRESI
1VASJA IVANČIČ, 4.11.1985, Kozina, Dolinska 4, 6240 Kozina
2TINA ANDREJAŠIČ, 28.12.1979, Kozina, Rodiška cesta 13, 6240 Kozina
3Dr. MATEJ SKOČAJ, 6.8.1984, Hotična, Hotična 1b, 6242 Materija
4NATAŠA GORENJC, 17.11.1970, Hrpelje, Sončna pot 17, 6240 Kozina
5DANIJEL PETRIČEVIĆ, 18.9.1986, Hrpelje, Slavniška cesta 4, 6240 Kozina
6TANJA ZONTA, 26.1.1981, Nasirec, Nasirec 16, 6240 Kozina
7IGOR RACE, 15.9.1982, Kozina, Jamska 6, 6240 Kozina
8NIKA KRIŽMAN, 20.5.1987, Tublje pri Hrpeljah, Tublje pri Hrpeljah 14b, 6240 Kozina
9URŠKA BABUDER, 13.7.1984, Markovščina, Markovščina 28a, 6242 Materija
10VESNA MIHALIČ, 20.10.1992, Hrpelje, Slavniška cesta 28a, 6240 Kozina
13NEODVISNA LISTA IZVIR
1VALTER FABJANČIČ, 27.6.1973, Povžane, Povžane 3c, 6242 Materija
2MARTINA BABUDER, 13.1.1966, Slivje, Slivje 1b, 6242 Materija
3IGOR ŠIŠKOVIČ, 6.8.1973, Povžane, Povžane 1b, 6242 Materija
4ALENKA LUKAČ SEGULIN, 1.8.1981, Velike Loče, Velike Loče 2, 6242 Materija
5SIMON MAKUC, 15.6.1974, Rodik, Rodik 109, 6240 Kozina
6MIRJANA MIHALIČ, 9.8.1971, Krvavi Potok, Krvavi Potok 2, 6240 Kozina
7DEJAN MEZGEC, 13.7.1973, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 3, 6242 Materija
8DRAGICA VATOVEC, 13.3.1951, Brezovica, Brezovica 23, 6242 Materija
9DARKO ŠKERJANC, 18.1.1957, Artviže, Artviže 6, 6242 Materija
10KATJA MEZGEC, 8.1.1976, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 23, 6243 Obrov
11SONJA URBANČIČ ZEC, 17.6.1968, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 16, 6242 Materija
12PETER IVANČIČ, 8.6.1976, Hotična, Hotična 2, 6242 Materija
13MITJA ŠKERJANC, 1.4.1971, Povžane, Povžane 1a, 6242 Materija
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.