Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 16:00 ure, dne 01.10.2014.

Seznam kandidatov narodnostnih in romskih skupnosti

Občina ANKARAN - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANKO ŽELEZNJAK, 1.11.1948, ANKARAN, CAHOVA ULICA 8, 6280 Ankaran - AncaranoMaja Bertok In Skupina Volivcev
2LJILJANA RAŽMAN, 18.5.1947, ANKARAN, CESTA NA PRISOJO 6, 6280 Ankaran - AncaranoEdi Ražman In Skupina Volivcev

Občina BELTINCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dušan Horvat, 19.5.1974, Beltinci, Poljska pot 9g, 9231 BeltinciHorvat Dušan In Skupina Volilcev

Občina CANKOVA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANKO FLISAR, 19.6.1977, Cankova, Cankova 88b, 9261 CankovaBaranja Milan In Skupina Volivcev
2TONI HORVAT, 12.1.1970, Cankova, Cankova 91, 9261 CankovaRomsko Društvo Narcisa

Občina ČRENŠOVCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MERI HORVAT, 6.3.1979, Črenšovci, Prekmurske čete 140, 9232 ČrenšovciŠtefan Šarkezi "in Skupina Volivcev"

Občina ČRNOMELJ - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Henček Kosec, 23.6.1972, Lokve, Lokve 45, 8340 ČrnomeljManujela Kosec In Skupina Volivcev

Občina DOBROVNIK - pripadnik slovenskega naroda

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Dominik Vogrinec, 9.5.1990, Strehovci, Strehovci 75, 9223 DobrovnikMiha Vogrinec In Skupina Volivcev
2Srečko Peceli, 19.2.1982, Dobrovnik, Dobrovnik 193b, 9223 DobrovnikMihaela Horvat In Skupina Volivcev

Občina DOBROVNIK - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Edit Varga, 3.6.1967, Dobrovnik, Dobrovnik 23, 9223 DobrovnikTeodor Varga In Skupina Volivcev

Občina DOBROVNIK - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Verona Ratko, 6.1.1949, Dobrovnik, Dobrovnik 62b, 9223 DobrovnikRomsko Društvo Veverica Na Veji

Občina HODOŠ - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ERIKA KÖNYE, 19.7.1963, HODOŠ, HODOŠ 58/A, 9205 HodošLudvik Orban
2LUDVIK NEMEC, 3.7.1963, KRPLIVNIK, KRPLIVNIK 32, 9205 HodošSanja Nemec

Občina IZOLA - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ambra Šlosar Karbič, 17.7.1980, Izola, Ulica Prekomorskih brigad 3, 6310 Izola - IsolaValter Žiža In Skupina Volivcev
2Felice Žiža, 10.9.1963, Izola, Ulica Istrskega odreda 8, 6310 Izola - IsolaValter Žiža In Skupina Volivcev
3Agnese Babič, 3.4.1976, Izola, Južna cesta 96, 6310 Izola - IsolaElvino Chicco In Skupina Volivcev
4Silvano Sau, 30.6.1942, Izola, Jagodje 29, 6310 Izola - IsolaElvino Chicco In Skupina Volivcev

Občina KOČEVJE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marjan Hudorovič, 11.3.1967, Kočevje, Trata XIV/29, 1330 KočevjeJani Bartol in skupina volivcev
2Elvis Majer, 20.9.1993, Željne, Željne 36/B, 1330 KočevjeJadranka Hudorovič in skupina volivcev

Občina KOPER - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ONDINA GREGORICH DIABATE', 27.12.1952, KOPER, GARIBALDIJEVA ULICA 4, 6000 Koper - CapodistriaClio Diabate'In Skupina Volivcev
2MARIO STEFFE', 15.8.1964, KOPER, BOŠAMARIN 54, 6000 Koper - CapodistriaAlessandro Steffe' In Skupina Volivcev
3ALESSANDRA ARGENTI TREMUL, 24.12.1971, BERTOKI, ARJOL 12/A, 6000 Koper - CapodistriaMaurizio Tremul In Skupina Volivcev
4DAMIAN FISCHER, 21.4.1975, ŠMARJE, POMJAN 1, 6274 ŠmarjeGregor Basiaco In Skupina Volivcev
5ALBERTO SCHERIANI, 12.7.1964, HRVATINI, HRVATINI 13, 6280 Ankaran - AncaranoFulvio Richter In Skupina Volivcev

Občina KRŠKO - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Moran Jurkovič - Dane, 11.1.1977, Loke, Loke 20, 8273 Leskovec pri KrškemŠtefka Kovačič in skupina volilcev
2Sarenka Hudorovac, 27.4.1986, Kerinov Grm, Kerinov Grm 27, 8273 Leskovec pri KrškemHudorovac Bojan in skupina volilcev

Občina KUZMA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Evgen Cener, 21.10.1951, Dolič, Dolič 69, 9263 KuzmaEvelina Horvat In Skupina Volivcev

Občina LENDAVA - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ALBERT HALÁSZ, 5.2.1969, GORNJI LAKOŠ, GOZDNA ULICA 18, 9220 LendavaHalász Renata In Skupina Volivcev
2FERENC HORVÁTH, 13.4.1972, GORNJI LAKOŠ, GLAVNA ULICA 9, 9220 LendavaHorváth Ferenc In Skupina Volivcev
3ROBERT POŽONEC, 25.5.1963, LENDAVA, KRANJČEVA ULICA 38, 9220 LendavaPozsonec Mária In Skupina Volivcev
4GEZA GÖMBÖŠ, 10.10.1961, PETIŠOVCI, LENDAVSKA CESTA 12A, 9220 LendavaGömböš Daniel In Skupina Volivcev
5JOŽEF KOCON, 18.10.1961, DOLGA VAS, HETEŠ 11, 9220 LendavaŠtampah Miha In Skupina Volivcev

Občina LENDAVA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JOŽEF OLAH, 19.3.1964, DOLGA VAS, SLOVENSKA ULICA 19, 9220 LendavaRegina Olah In Skupina Volivcev
2NATAŠA HORVAT, 21.8.1978, DOLGOVAŠKE GORICE, DOLGOVAŠKE GORICE 259D, 9220 LendavaRomsko Društvo Romano Jilo Občine Lendava

Občina METLIKA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ŽELJKO HUDOROVAC, 11.12.1972, ROSALNICE, ROSALNICE 84, 8330 MetlikaSašo Hudorovič in skupina volivcev

Občina MURSKA SOBOTA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Rudaš, 11.9.1958, Pušča, Bela ulica 13, 9000 Murska SobotaVesna Horvat In Skupina Volivcev

Občina NOVO MESTO - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sandi Selimčič, 23.10.1988, Novo mesto, Brezje 7, 8000 Novo mestoSandi Selimčič in skupina volivcev

Občina PIRAN - italijanska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Bruno Fonda, 12.5.1942, Dragonja, Dragonja 58a, 6333 Sečovlje - SiccioleDora Kovač
2Andrea Bartole, 18.6.1978, Portorož, Belokriška cesta 64, 6320 Portorož - PortoroseDora Kovač
3Danijela Sorgo, 21.6.1955, Lucija, Kosmačeva ulica 70, 6320 Portorož - PortoroseLara Sorgo
4Manuela Rojec, 1.6.1961, Portorož, Obala 47, 6320 Portorož - PortoroseDora Kovač
5Luciano Monica, 13.10.1946, Piran, Verdijeva ulica 24, 6330 Piran - PiranoLiliana Stipanov - C.

Občina PUCONCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mišel Martinec, 10.4.1974, Dolina, Dolina 31 d, 9201 PuconciSabina Horvat In Skupina Volivcev
2Branko Horvat, 18.6.1956, Vadarci, Vadarci 102 d, 9265 BodonciJožefa Horvat In Skupina Volivcev
3Rudolf Cener, 29.6.1953, Lemerje, Lemerje 64 a, 9201 PuconciMario Horvat In Skupina Volivcev

Občina ROGAŠOVCI - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANKO BARANJA, 13.12.1959, SERDICA, SERDICA 114, 9262 RogašovciJustina Baranja In Skupina Volivcev
2MATEJ HORVAT, 11.7.1985, SOTINA, SOTINA 119B, 9262 RogašovciCener Džango In Skupina Volivcev
3IGNAC MILUTINOVIČ, 12.5.1961, PERTOČA, PERTOČA 119, 9262 RogašovciBogičevič Zvezdan In Skupina Volivcev

Občina SEMIČ - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VALERIJA HUDOROVAC, 17.8.1979, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 17, 8333 SemičValerija Hudorovac In Skupina Volivcev

Občina ŠALOVCI - madžarska narodnostna skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Kočiš, 30.11.1967, Domanjševci, Domanjševci 56, 9206 KriževciAgnes Kočiš In Skupina Volivcev
2Dušan Orban, 13.1.1984, Domanjševci, Domanjševci 30/a, 9206 KriževciMateja Orban In Skupina Volivcev

Občina ŠENTJERNEJ - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SILVESTER JURKOVIČ, 27.10.1965, ŠENTJERNEJ, TRDINOVA CESTA 19, 8310 ŠentjernejDejan Jurkovič In Skupina Volivcev
2DARKA BRAJDIČ, 25.10.1967, ŠENTJERNEJ, TRDINOVA CESTA 19, 8310 ŠentjernejValentin Brajdič In Skupina Volivcev

Občina TIŠINA - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Slavko Cener, 29.1.1955, Vanča vas, Vanča vas 65b, 9251 TišinaSimon Baranja In Skupina Volivcev

Občina TREBNJE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MATIJA HOČEVAR, 3.7.1932, VEJAR, VEJAR 120, 8210 TrebnjeVida Hočevar in skupina volivcev

Občina TURNIŠČE - romska skupnost

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1STANISLAV ŠARKEZI, 19.3.1960, GOMILICA, GOMILICA 58B, 9224 TurniščeMirko Šarkezi In Skupina Volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.