Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 16:00 ure, dne 01.10.2014.

OBČINA VRHNIKA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Bevke - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Hermina SKODLAR, 19.12.1969, Bevke, Bevke 78, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
2Branko GOLOMBOŠ, 29.12.1977, Bevke, Bevke 82, 1358 Log pri BrezoviciSkupina volivcev in Marta Marija Lenarčič
3Ivan ŠEBENIK, 15.5.1963, Bevke, Bevke 118, 1358 Log pri BrezoviciBoštjan Tešar in skupina volivcev
4Primož JEREB, 9.2.1984, Bevke, Bevke 76, 1358 Log pri BrezoviciMitja Vehar in skupina volivcev
5Jernej LENARČIČ, 9.12.1974, Bevke, Bevke 37, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
6Marjan LENARČIČ, 3.8.1963, Bevke, Bevke 106a, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
7David SUHOVERŠNIK, 1.2.1980, Bevke, Bevke 79, 1358 Log pri BrezoviciJurij Bograf in skupina volivcev
8Alberta MAROLT, 22.9.1965, Bevke, Bevke 147, 1358 Log pri BrezoviciJurij Bograf in skupina volivcev
9Robert AJLEC, 11.4.1969, Bevke, Bevke 116, 1358 Log pri BrezoviciJurij Bograf in skupina volivcev
10Nataša TEŠAR, 16.3.1973, Bevke, Bevke 61d, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev
11Peter BRUS, 24.7.1982, Bevke, Bevke 74, 1358 Log pri BrezoviciNataša Tešar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Blatna Brezovica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marko TOMINC, 19.11.1970, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 39a, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica
2Bojan VRHOVEC, 4.4.1956, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 22, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica
3Branko SKUBIC, 7.5.1963, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 44, 1360 VrhnikaBojan Vrhovec in skupina volivcev
4Stanislava JEVŠEK, 24.2.1955, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 77, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica
5Janez GOSTIŠA, 3.10.1966, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 2, 1360 VrhnikaBojan Vrhovec in skupina volivcev
6Tina SVETE, 24.8.1990, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 17, 1360 VrhnikaBojan Vrhovec in skupina volivcev
7Branko VRHOVC, 24.3.1950, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 1, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica
8Sandi KOPRIVEC, 8.10.1965, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 53, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica
9Slavka ZAGOŽEN, 3.9.1958, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 23, 1360 VrhnikaBojan Vrhovec in skupina volivcev
10Mojca KIKELJ, 1.8.1970, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 39b, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica
11Veronika ŠVIGELJ, 12.11.1962, Blatna Brezovica, Blatna Brezovica 50a, 1360 VrhnikaBranko Skubic v imenu Sveta krajevne skupnosti Blatna Brezovica

Krajevna skupnost - Drenov Grič-Lesno Brdo - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Iztok GRUDEN, 31.1.1975, Drenov Grič, Drenov Grič 154, 1360 VrhnikaKarmen Koprivec in skupina volivcev
2Boštjan OSREDKAR, 14.7.1968, Drenov Grič, Drenov Grič 41, 1360 VrhnikaKarmen Koprivec in skupina volivcev
3Mateja BARTOL, 11.5.1975, Drenov Grič, Drenov Grič 143, 1360 VrhnikaFranci Marolt in skupina volivcev
4Urška ZDEŠAR, 22.9.1978, Lesno Brdo, Lesno Brdo 31a, 1360 VrhnikaMojca Osredkar In Skupina Volivcev
5Lidija ZALAZNIK, 3.8.1954, Drenov Grič, Drenov Grič 49, 1360 VrhnikaKarmen Koprivec in skupina volivcev
6Damjana SOTLAR, 26.9.1975, Drenov Grič, Drenov Grič 154, 1360 VrhnikaKarmen Koprivec in skupina volivcev
7Janez PODBOJ, 23.6.1963, Lesno Brdo, Lesno Brdo 30, 1360 VrhnikaFranci Marolt in skupina volivcev
8Roman JESENKO, 9.8.1963, Drenov Grič, Drenov Grič 88, 1360 VrhnikaFranci Marolt in skupina volivcev
9Nina CIUHA CERKOVNIK, 8.1.1973, Drenov Grič, Drenov Grič 166b, 1360 VrhnikaFranci Marolt in skupina volivcev
10Gašper PETRAČ, 2.12.1974, Drenov Grič, Drenov Grič 142, 1360 VrhnikaMojca Osredkar In Skupina Volivcev
11Tomaž JELOVŠEK, 15.6.1970, Drenov Grič, Drenov Grič 80, 1360 VrhnikaKarmen Koprivec in skupina volivcev
12Ana-Marija JELOVŠEK, 5.2.1966, Drenov Grič, Drenov Grič 48a, 1360 VrhnikaMojca Osredkar In Skupina Volivcev
13Pavel OBLAK, 15.6.1967, Drenov Grič, Drenov Grič 8, 1360 VrhnikaFranci Marolt in skupina volivcev
14Jože PODBOJ, 5.3.1961, Lesno Brdo, Lesno Brdo 30a, 1360 VrhnikaMojca Osredkar In Skupina Volivcev
15Marko KOPRIVEC, 9.11.1967, Lesno Brdo, Lesno Brdo 64, 1360 VrhnikaMojca Osredkar In Skupina Volivcev

Krajevna skupnost - Podlipa-Smrečje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Janez FORTUNA, 9.3.1951, Podlipa, Podlipa 6, 1360 VrhnikaKatarina Železnik Logar in skupina volivcev
2Sonja MALOVRH, 15.9.1953, Smrečje, Smrečje 39, 1354 HorjulKatarina Železnik Logar in skupina volivcev
3Boštjan JURJEVČIČ, 17.1.1976, Podlipa, Podlipa 18, 1360 VrhnikaKatarina Železnik Logar in skupina volivcev
4Valentin KONČAN, 31.1.1966, Smrečje, Smrečje 38, 1360 VrhnikaTadej Končan in skupina volivcev
5Tadej KONČAN, 1.1.1985, Smrečje, Smrečje 38a, 1360 VrhnikaKatarina Železnik Logar in skupina volivcev
6Andrej GABERŠEK, 23.10.1972, Podlipa, Podlipa 28a, 1360 VrhnikaKatarina Železnik Logar in skupina volivcev
7Sabina SLAVEC, 27.10.1976, Podlipa, Podlipa 40a, 1360 VrhnikaTadej Končan in skupina volivcev
8Urška TRČEK, 29.3.1979, Smrečje, Smrečje 42, 1354 HorjulKatarina Železnik Logar in skupina volivcev
9Barbara KUZMIČ, 19.7.1978, Podlipa, Podlipa 92, 1360 VrhnikaKatarina Železnik Logar in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Sinja Gorica - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Suzana DRAŠLER, 13.10.1980, Sinja Gorica, Sinja Gorica 42, 1360 VrhnikaJereb Aleksander in skupina volivcev
2Anže ZADRAVEC, 27.5.1995, Sinja Gorica, Sinja Gorica 98, 1360 VrhnikaJožef Bogataj in skupina volivcev
3Sonja MESEC, 26.2.1977, Sinja Gorica, Sinja Gorica 89, 1360 VrhnikaJožef Bogataj in skupina volivcev
4Teja PER, 30.7.1981, Sinja Gorica, Sinja Gorica 4a, 1360 VrhnikaJereb Aleksander in skupina volivcev
5Damjan GUTNIK, 26.1.1976, Sinja Gorica, Sinja Gorica 94, 1360 VrhnikaJožef Bogataj in skupina volivcev
6Gorazd PETROVČIČ, 16.6.1982, Sinja Gorica, Sinja Gorica 110, 1360 VrhnikaJereb Aleksander in skupina volivcev
7Marjan PRAZNIK, 16.9.1955, Sinja Gorica, Sinja Gorica 35a, 1360 VrhnikaJožef Bogataj in skupina volivcev
8Branko PETEK, 27.3.1966, Sinja Gorica, Sinja Gorica 27, 1360 VrhnikaJereb Aleksander in skupina volivcev
9Romana OVCA, 7.4.1970, Sinja Gorica, Sinja Gorica 55, 1360 VrhnikaJožef Bogataj in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Stara Vrhnika - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tomislav GROM, 20.12.1954, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 90, 1360 VrhnikaFranc Petkovšek in skupina volivcev
2Janez KRVINA, 8.8.1963, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 69, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev
3Brigita MOLE, 20.9.1955, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 38, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev
4Simon OGRIN, 1.11.1966, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 53, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev
5Damjana OVEN MEDMEŠ, 24.2.1976, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 116, 1360 VrhnikaFranc Petkovšek in skupina volivcev
6Peter GABROVŠEK, 5.3.1964, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 66, 1360 VrhnikaFranc Petkovšek in skupina volivcev
7Franc PETKOVŠEK, 11.12.1951, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 107, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev
8Marko GARAFOLJ, 30.6.1967, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 121, 1360 VrhnikaFranc Petkovšek in skupina volivcev
9Marjan MESEC, 16.7.1973, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 125a, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev
10Danica REMŽGAR, 18.8.1950, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 51, 1360 VrhnikaFranc Petkovšek in skupina volivcev
11Jožica KRVINA, 17.1.1965, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 69, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev
12Petra FEFER, 11.4.1975, Stara Vrhnika, Stara Vrhnika 12, 1360 VrhnikaZorica Popović in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Ligojna - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Klemen OGRIN, 20.7.1974, Velika Ligojna, Velika Ligojna 22, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
2Andreja KOGOVŠEK, 12.2.1992, Velika Ligojna, Velika Ligojna 20a, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev
3Gregor CIMPRIČ, 2.9.1974, Mala Ligojna, Mala Ligojna 16, 1360 VrhnikaSašo Kogovšek in skupina volivcev
4Andrej KRAŠNA, 11.7.1972, Velika Ligojna, Velika Ligojna 27a, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev
5Roman KERVINA, 18.2.1969, Velika Ligojna, Velika Ligojna 49a, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev
6Saša PODLIPEC, 24.5.1988, Mala Ligojna, Mala Ligojna 23, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev
7Marko ŽENKO, 26.4.1975, Velika Ligojna, Velika Ligojna 57, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
8Nataša FRANK, 14.7.1982, Velika Ligojna, Velika Ligojna 64, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev
9Janez KOGOVŠEK, 24.12.1952, Velika Ligojna, Velika Ligojna 20a, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev
10Barbara JAPELJ, 30.1.1979, Mala Ligojna, Mala Ligojna 31, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
11Jože FRANK, 9.4.1955, Velika Ligojna, Velika Ligojna 64, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
12Peter KOGOVŠEK, 4.8.1963, Mala Ligojna, Mala Ligojna 40, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
13Saša ALBREHT, 29.4.1984, Velika Ligojna, Velika Ligojna 38, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
14Joži ŠRAJ, 18.1.1970, Velika Ligojna, Velika Ligojna 20e, 1360 VrhnikaMojca Gutnik in skupina volivcev
15Boris CIMPRIČ, 2.11.1971, Mala Ligojna, Mala Ligojna 1a, 1360 VrhnikaMirko Verbič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Verd - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anton ŠPEC, 7.1.1957, Mirke, Mirke 12a, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd
2Frančišek KRŽIČ, 20.9.1954, Verd, Verd 225, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd
3Tomaž GORIŠEK, 6.12.1967, Verd, Verd 22, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd
4Sonja KOČEVAR, 2.4.1973, Verd, Verd 70, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd
5Franjo ČRETNIK, 26.1.1969, Verd, Sternenova cesta 23, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd
6Darija RIHAR, 8.7.1973, Verd, Verd 39, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd
7Sonja VIDMAR, 30.5.1954, Verd, Verd 36a, 1360 VrhnikaTomaž Gorišek in volivci za razvoj krajevne skupnosti Verd

Krajevna skupnost - Zaplana - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Pavel BIZJAN, 6.10.1960, Strmica, Strmica 11, 1360 VrhnikaBizjan Pavel st. in skupina volivcev
2Frančišek JAZBAR, 24.6.1954, Prezid, Prezid 9, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev
3Marjetka OREL, 16.12.1951, Zaplana, Zaplana 106, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev
4Janez PIVK, 12.2.1977, Strmica, Strmica 5, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev
5Valerija MARINČ, 5.6.1963, Trčkov Grič, Trčkov Grič 4, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev
6Jurij MESEC, 4.11.1980, Zaplana, Zaplana 59, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev
7Medard GRBEC, 11.6.1965, Zaplana, Zaplana 32, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev
8Tomaž OBLAK, 25.10.1969, Strmica, Strmica 41, 1360 VrhnikaBizjan Pavel st. in skupina volivcev
9Vida TRPIN, 13.5.1966, Marinčev Grič, Marinčev Grič 42, 1360 VrhnikaBizjan Pavel st. in skupina volivcev
10Klavdija GORENC, 19.1.1982, Mizni Dol, Mizni Dol 68, 1360 VrhnikaMihael Drago Omerzu in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrhnika Breg - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Renata STRUNA, 23.9.1965, Vrhnika, Vrtnarija 7b, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg
2Jure JAKOPIČ, 23.2.1983, Vrhnika, Delavsko naselje 23, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg
3Tamara SNOJ, 10.9.1958, Vrhnika, Pod Hruševco 27, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg
4Tina ŠUŠMELJ, 3.5.1978, Vrhnika, Vrtnarija 12b, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg
5Jože TURK, 27.4.1959, Vrhnika, Pot na Košace 11, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg
6Anže GRAMPOVČAN, 6.4.1970, Vrhnika, Stara cesta 12, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg
7Stanko ŠTUPICA, 29.4.1974, Vrhnika, Delavsko naselje 24, 1360 VrhnikaJure Jakopič in skupina volivcev krajevne skupnosti Vrhnika - Breg

Krajevna skupnost - Vrhnika Center - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Majda JERE, 27.3.1949, Vrhnika, Usnjarska cesta 1, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev
2Verica MILJKOVIĆ, 15.8.1952, Vrhnika, Cesta gradenj 1, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev
3Oto PREBIL, 20.5.1943, Vrhnika, Lošca 48, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev
4Anton PEČAR, 4.5.1933, Vrhnika, Prečna pot 10a, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev
5Miša STRŽINAR, 26.12.1973, Vrhnika, Gradišče 1, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev
6Franc BERDNIK, 28.8.1955, Vrhnika, Na Klisu 6b, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev
7Peter SEČNIK, 29.9.1948, Vrhnika, Pot v Močilnik 11, 1360 VrhnikaPeter Sečnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Vrhnika Vas - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Mirko TURK, 22.10.1946, Vrhnika, Betajnova 59, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji
2Lučka KENK, 17.2.1954, Vrhnika, Kurirska pot 28, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji
3Elizabeta SMODIŠ, 22.10.1953, Vrhnika, Vas 27, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji
4Nataša DRAŠLER, 23.11.1973, Vrhnika, Gabrče 27, 1360 VrhnikaValentin Jurjevčič in krajani KS Vrhnika-Vas
5Vera ZORKO, 7.8.1968, Vrhnika, Pri lipi 7b, 1360 VrhnikaSTRANKA MIRA CERARJA SMC
6Sašo KOGOVŠEK, 28.3.1975, Vrhnika, Pavkarjeva pot 14, 1360 VrhnikaValentin Jurjevčič in krajani KS Vrhnika-Vas
7Peter GUTNIK, 9.3.1967, Vrhnika, Betajnova 15a, 1360 VrhnikaValentin Jurjevčič in krajani KS Vrhnika-Vas
8Janez JEREB, 2.8.1943, Vrhnika, Grilcev grič 15, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji
9Mojca PODVRATNIK, 30.7.1959, Vrhnika, Vas 38, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji
10Marko BUČEK, 5.4.1982, Vrhnika, Betajnova 21, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji
11Dušan MLINAR, 21.11.1959, Vrhnika, Turnovše 6, 1360 VrhnikaSlavka Štirn, Karol Jurjevčič in ostali predlagatelji

Krajevna skupnost - Padež Pokojišče-Zavrh - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivanka RAVNIHAR, 16.12.1954, Pokojišče, Pokojišče 8a, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
2Lilijana ŽIVKOVIČ, 31.8.1950, Pokojišče, Pokojišče 14, 1353 BorovnicaNatalija Rot in skupina volivcev
3Terezija ŠTRAVS, 11.10.1954, Padež, Padež 1, 1353 BorovnicaAndraž Rot in skupina volivcev
4Erika ZALAR, 23.5.1980, Padež, Padež 1, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
5Tadej MEDEN, 4.12.1994, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
6Suzana RAVNIHAR, 2.6.1978, Pokojišče, Pokojišče 8a, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
7Bojan PELKO, 29.6.1965, Pokojišče, Pokojišče 17, 1353 BorovnicaNatalija Rot in skupina volivcev
8Janez MEDEN, 26.7.1961, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 1353 BorovnicaAndraž Rot in skupina volivcev
9Aleksander RAVNIHAR, 9.9.1976, Pokojišče, Pokojišče 8, 1353 BorovnicaNatalija Rot in skupina volivcev
10Andrej INTIHAR, 17.11.1941, Pokojišče, Pokojišče 1a, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
11Borut DRAGAR, 24.2.1972, Pokojišče, Pokojišče 6, 1353 BorovnicaAndraž Rot in skupina volivcev
12Viktorija RAVNIHAR, 16.12.1956, Pokojišče, Pokojišče 8, 1353 BorovnicaNatalija Rot in skupina volivcev
13Blaž MEDEN, 23.1.1990, Zavrh pri Borovnici, Zavrh pri Borovnici 4, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
14Lea PELKO, 14.11.1979, Padež, Padež 5, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
15Branko VIDMAR, 14.8.1972, Pokojišče, Pokojišče 2, 1353 BorovnicaNatalija Rot in skupina volivcev
16Marjan DEBEVEC, 20.2.1973, Pokojišče, Pokojišče 3, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
17Gregor RAVNIHAR, 26.1.1975, Pokojišče, Pokojišče 8a, 1353 BorovnicaMarko Debevec in skupina volivcev
18Vinko VIDMAR, 14.4.1987, Padež, Padež 1, 1353 BorovnicaMatjaž Rot in skupina volivcev
19Damir PELKO, 12.6.1972, Padež, Padež 5, 1353 BorovnicaAndraž Rot in skupina volivcev
20Pavla DRAGAR, 29.6.1945, Pokojišče, Pokojišče 6, 1353 BorovnicaAndraž Rot in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.