Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 16:00 ure, dne 01.10.2014.

OBČINA PODČETRTEK
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Podčetrtek - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Lidija Renier, 7.3.1961, Podčetrtek, Trška cesta 35, 3254 PodčetrtekRudi Urban Videtič in skupina volivcev
2Martin Jurak, 22.11.1954, Podčetrtek, Trška cesta 49, 3254 PodčetrtekRudi Urban Videtič in skupina volivcev
3Rudi Urban Videtič, 19.4.1969, Podčetrtek, Trška cesta 45 a, 3254 PodčetrtekRudi Urban Videtič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podčetrtek - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sabina Pavčnik, 3.8.1973, Podčetrtek, Slake 7, 3254 PodčetrtekGorazd Pavčnik in skupina volivcev
2Bojan Motoh, 30.7.1962, Podčetrtek, Slake 38, 3254 PodčetrtekTanja Osojnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podčetrtek - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jože Sinkovič, 4.8.1967, Podčetrtek, Imeno 14, 3254 PodčetrtekBoštjan Misja in skupina volivcev
2Marija Omerzu, 16.6.1974, Podčetrtek, Imeno 25, 3254 PodčetrtekBoštjan Misja in skupina volivcev
3Miran Prebil, 20.9.1951, Podčetrtek, Imeno 65, 3254 PodčetrtekBoštjan Misja in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Podčetrtek - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Ivan Kolar, 8.12.1963, Podčetrtek, Golobinjek ob Sotli 13, 3254 PodčetrtekLeopold Alegro in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Polje ob Sotli - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Boštjan Hostnik, 22.2.1988, Buče, Polje ob Sotli 22, 3255 BučeRoman Hostnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Polje ob Sotli - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Miran Filipančič, 11.5.1970, Buče, Sedlarjevo 13, 3255 BučeRajko Pečnik in skupina volivcev
2Helena Avgustinčič, 28.5.1978, Buče, Sedlarjevo 8, 3255 BučeRajko Pečnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Polje ob Sotli - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Albin Kidrič, 24.8.1951, Buče, Prelasko 15, 3255 BučeEdvard Visočnik in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Polje ob Sotli - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Sašo Verbošek, 30.1.1978, Buče, Brezovec pri Polju 29 a, 3255 BučeFranc Filipančič in skupina volivcev
2Klavdija Plevnik, 29.9.1983, Buče, Brezovec pri Polju 14, 3255 BučeFranc Filipančič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Polje ob Sotli - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Anica Šarlah, 27.8.1974, Buče, Lastnič 51, 3255 BučeIvan Agrež in skupina volivcev
2Jožef Lebič, 20.12.1953, Buče, Lastnič 71, 3255 BučeIvan Agrež in skupina volivcev
3Alenka Agrež, 14.11.1975, Buče, Lastnič 11, 3255 BučeIvan Agrež in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Uroš Cverlin, 17.4.1980, Pristava pri Mestinju, Pristava pri Mestinju 41 a, 3253 Pristava pri MestinjuGojko Lončarič in skupina volivcev
2Slavko Vehovar, 16.6.1973, Pristava pri Mestinju, Pristava pri Mestinju 15, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Čokl, 24.3.1962, Pristava pri Mestinju, Jerčin 17, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Jožef Koritnik, 28.2.1958, Sodna vas, Sodna vas 31, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek
2Srečko Šket, 15.7.1978, Pristava pri Mestinju, Sodna vas 30, 3253 Pristava pri MestinjuAnton Počivavšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Milan Feldin, 16.2.1950, Pristava pri Mestinju, Cmereška gorca 11 b, 3253 Pristava pri MestinjuKolar Jelica in skupina volivcev
2Srečko Gobec, 15.10.1953, Pristava pri Mestinju, Cmereška gorca 2, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organicazije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanko Kovač, 21.4.1975, Pristava pri Mestinju, Roginska gorca 11, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek
2Franc Vehovar, 16.1.1947, Pristava pri Mestinju, Roginska gorca 51, 3253 Pristava pri MestinjuSimon Kovačič in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Darko Guzej, 17.3.1978, Pristava pri Mestinju, Sveta Ema 8 d, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 07

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Stanko Stres, 2.10.1977, Pristava pri Mestinju, Nezbiše 36, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Damnjan Cverlin, 27.6.1974, Pristava pri Mestinju, Vidovica 16, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Pristava pri Mestinju - VOLILNA ENOTA 09

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Josip Špoljar, 17.8.1961, Vonarje, Vonarje 21, 3253 Pristava pri MestinjuVolilna konvencija občinske organizacije SD Podčetrtek

Krajevna skupnost - Virštanj - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Andrejka Štraus Kramer, 3.7.1973, Podčetrtek, Virštanj 3, 3254 PodčetrtekFranci Turnšek in skupina volivcev
2Anton Šarlah, 12.1.1971, Podčetrtek, Virštanj 46, 3254 PodčetrtekFranci Turnšek in skupina volivcev
3Jani Toplišek, 11.7.1973, Podčetrtek, Virštanj 57, 3254 PodčetrtekFranci Turnšek in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Virštanj - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Tone Bovha, 12.11.1962, Podčetrtek, Verače 4, 3254 PodčetrtekLeopoldina Bovha in skupina volivcev
2Nada Kodrin, 5.3.1962, Podčetrtek, Verače 43, 3254 PodčetrtekLeopoldina Bovha in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Virštanj - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Maks Jurak, 12.10.1959, Podčetrtek, Sela 7, 3254 PodčetrtekNatalija Jurak in skupina volivcev
2Albin Leskovšek, 27.8.1956, Podčetrtek, Sela 1, 3254 PodčetrtekMartina Leskovšek in skupina volivcev
3Vida Ceraj, 29.4.1973, Podčetrtek, Sela 10 a, 3254 PodčetrtekNatalija Jurak in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Virštanj - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Franc Jug, 14.6.1975, Lesično, Gostinca 19, 3261 LesičnoJug Bogdan in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Virštanj - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Drago Brilej, 26.3.1962, Lesično, Pristava pri Lesičnem 9 a, 3261 LesičnoFranc Kokot in skupina volivcev

Krajevna skupnost - Olimje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1Marija Plevnik, 1.8.1980, Podčetrtek, Olimje 20 a, 3254 PodčetrtekMartin Motoh in skupina volivcev
2Aleš Mrkša, 24.5.1977, Podčetrtek, Olimje 58, 3254 PodčetrtekMajda Motoh in skupina volivcev
3Polona Ocvirk, 7.9.1990, Podčetrtek, Olimje 93, 3254 PodčetrtekMajda Motoh in skupina volivcev
4Stanislava Jakopina Milčevski, 9.11.1967, Podčetrtek, Olimje 75, 3254 PodčetrtekMartin Motoh in skupina volivcev
5Marko Žolger, 14.4.1969, Podčetrtek, Olimje 93, 3254 PodčetrtekMajda Motoh in skupina volivcev
6Asunta Ježovnik, 24.4.1964, Podčetrtek, Olimje 90, 3254 PodčetrtekMajda Motoh in skupina volivcev
7Andrej Gobec, 1.5.1966, Podčetrtek, Olimje 41, 3254 PodčetrtekMajda Motoh in skupina volivcev
8Izidor Košak, 8.3.1988, Podčetrtek, Rudnica 9, 3254 PodčetrtekMartin Motoh in skupina volivcev
9Anton Šoštarič, 4.5.1963, Podčetrtek, Olimje 106, 3254 PodčetrtekMartin Motoh in skupina volivcev
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.