Prikazano je stanje po podatkih obdelanih do 16:00 ure, dne 01.10.2014.

OBČINA HRPELJE-KOZINA
seznam kandidatov za člane v svetih četrtnih, krajevnih in vaških skupnosti
(nazaj na seznam občin)

Krajevna skupnost - Artviže - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ BARBIŠ, 4.11.1971, Artviže, Artviže 11, 6242 MaterijaDarko Škerjanc
2ZLATKA ŠKERJANC, 16.6.1964, Artviže, Artviže 6, 6242 MaterijaDarko Škerjanc
3DANIELA STANČIČ, 4.1.1975, Artviže, Artviže 19, 6242 MaterijaDarko Škerjanc
4SIMON STANČIČ, 3.6.1976, Artviže, Artviže 1, 6242 MaterijaDarko Škerjanc

Krajevna skupnost - Artviže - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRANKO KOVAČEC, 29.4.1970, Ostrovica, Ostrovica 9, 6217 Vremski BritofStojan Ivančič

Krajevna skupnost - Gradišče pri Materiji - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SLAVA ŠEPIČ VOUK, 14.7.1946, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 51, 6240 KozinaFranko Šturm
2FRANC KLUN, 3.9.1951, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 46, 6243 ObrovFranko Šturm
3SUZANA ŠTAVAR, 6.10.1962, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 7B, 6243 ObrovFranko Šturm
4ROBERT DRGAN, 30.6.1965, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 8b, 6243 ObrovFranko Šturm
5KARLO ŠTURM, 1.9.1961, Gradišče pri Materiji, Gradišče pri Materiji 21a, 6243 ObrovFranko Šturm

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER BORŠIĆ, 4.1.1973, Hrpelje, Slavniška cesta 5, 6240 KozinaPrimož Brezovec
2MARTINA OSTRC, 5.2.1977, Hrpelje, Nova pot 1, 6240 KozinaPeter Boršić
3NEVENKA RAŽMAN, 1.1.1967, Hrpelje, Rožna ulica 27, 6240 KozinaPrimož Brezovec
4TATJANA MATIJEVIĆ, 21.5.1962, Hrpelje, Nova pot 17, 6240 KozinaSMC - STRANKA MIRA CERARJA
5TANJA PETOHLEB, 3.9.1967, Hrpelje, Slavniška cesta 8, 6240 KozinaPrimož Brezovec
6MOJMIR SUHAR, 16.2.1953, Hrpelje, Nova pot 16a, 6240 KozinaSMC - STRANKA MIRA CERARJA

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJAN PELKO, 28.5.1964, Hrpelje, Reška cesta 15, 6240 KozinaDenis Čermelj
2ISTOK ZADNIK, 5.9.1960, Hrpelje, Reška cesta 17, 6240 KozinaBojan Mahnič

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARIJ JELUŠIČ, 19.7.1952, Hrpelje, Ulica DBB 17, 6240 KozinaSuzana Godina Jelušič

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1EMIL GOMBAČ, 18.1.1967, Tublje pri Hrpeljah, Tublje pri Hrpljah 40, 6240 KozinaAleš Tomažič

Krajevna skupnost - Hrpelje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DAMJAN MARSIČ, 15.8.1967, Slope, Slope 12, 6240 KozinaRudolf Opara

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DEJAN MEZGEC, 13.7.1973, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 3, 6242 MaterijaBojan Renko
2SONJA URBANČIČ ZEC, 12.6.1968, Bač pri Materiji, Bač pri Materiji 16, 6242 MaterijaBojan Renko

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SAŠKO MAVRIČ, 6.9.1972, Materija, Materija 16, 6242 MaterijaIvan Babuder

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOGDAN DRUŽINA, 25.9.1986, Gradišica, Gradišica 8a, 6242 MaterijaMarijan Drožina
2TATJANA ZADNIK, 12.11.1978, Gradišica, Gradišica 12, 6242 MaterijaDarko Kranjc

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ELIZABETA GERŽINA, 18.10.1978, Rožice, Rožice 24, 6242 MaterijaMateja Maganja Leskovec

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MITJA ŠKERJANC, 1.4.1971, Povžane, Povžane 1a, 6242 MaterijaElvis Kljun

Krajevna skupnost - Materija - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1NEVIJO POLES, 2.3.1967, Skadanščina, Skadanščina 7, 6242 MaterijaGoran Plešinger

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJA BUTINAR, 20.7.1974, Obrov, Obrov 47, 6243 ObrovTomaž Prosen
2RADOVAN HRVATIN, 17.2.1957, Obrov, Obrov 55e, 6243 ObrovTomaž Prosen
3TOMAŽ PROSEN, 1.2.1967, Obrov, Obrov 51a, 6243 ObrovTomaž Prosen

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DRAGO SLUGA, 11.3.1956, Javorje, Javorje 31, 6243 ObrovTeja Ljubič

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC IVANČIČ, 14.12.1955, Golac, Golac 42, 6243 ObrovAnton Juriševič
2VERA JURIŠEVIČ, 14.6.1954, Golac, Golac 79, 6243 ObrovAnton Juriševič

Krajevna skupnost - Obrov - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1FRANC GUSTINČIČ, 15.5.1953, Brezovo Brdo, Brezovo Brdo 11a, 6243 ObrovRadomir Frank

Krajevna skupnost - Ocizla - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANA PEČEČNIK, 31.8.1969, Ocizla, Ocizla 33, 6240 KozinaRobert Grk
2ANDREJ STARC, 4.2.1974, Ocizla, Ocizla 1, 6240 KozinaRobert Grk
3MAJDA MIHALIČ, 28.5.1947, Ocizla, Ocizla 35, 6240 KozinaRobert Grk
4BRANKO BOŽIČ, 10.5.1958, Ocizla, Ocizla 10, 6240 KozinaRobert Grk

Krajevna skupnost - Ocizla - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DARJA ROSA, 7.7.1979, Beka, Beka 1, 6240 KozinaEster Mihalič

Krajevna skupnost - Prešnica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1GORAST RADOJEVIĆ, 21.10.1953, Prešnica, Prešnica 4, 6240 KozinaVojko Bolčič
2LIDIJA BENČINA, 10.1.1962, Prešnica, Prešnica 39, 6240 KozinaVojko Bolčič
3IRIS PEČAR, 10.9.1984, Prešnica, Prešnica 11, 6240 KozinaVojko Bolčič
4BRIGITA SINKOVIČ, 26.10.1977, Prešnica, Prešnica 10a, 6240 KozinaVojko Bolčič
5SREČKO MEMON, 1.10.1962, Prešnica, Prešnica 34, 6240 KozinaVojko Bolčič
6BOJAN PEČAR, 28.7.1979, Prešnica, Prešnica 72a, 6240 KozinaVojko Bolčič
7ANDREJ BOLČIČ, 5.8.1979, Prešnica, Prešnica 73, 6240 KozinaVojko Bolčič

Krajevna skupnost - Rodik - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1JANEZ LUKOVEC, 1.6.1980, Rodik, Rodik 59, 6240 KozinaBogdan Čebohin
2VANJA SLUGA, 22.7.1981, Rodik, Rodik 4, 6240 KozinaAndrej Bernetič
3GABRIJEL CIZL, 24.11.1966, Rodik, Rodik 7 a, 6240 KozinaBogdan Čebohin
4IRENA CEK BABIČ, 27.12.1978, Rodik, Rodik 5 c, 6240 KozinaBogdan Čebohin
5NATAŠA GODINA, 12.12.1948, Rodik, Rodik 39, 6240 KozinaBogdan Čebohin
6MARTIN ČEPAR, 6.11.1980, Rodik, Rodik 105a, 6240 KozinaViljan Sluga
7ANDREJ ČEBOHIN, 17.12.1974, Rodik, Rodik 3 h, 6240 KozinaBogdan Čebohin
8DAMJAN GERŽINA MLAKAR, 5.6.1973, Rodik, Rodik 5, 6240 KozinaViljan Sluga
9GREGOR MIHELJ, 25.3.1971, Rodik, Rodik 3 d, 6240 KozinaBogdan Čebohin
10SIMON MAKUC, 15.6.1974, Rodik, Rodik 109, 6240 KozinaViljan Sluga
11ALENKA BERNETIČ, 24.6.1978, Rodik, Rodik 81, 6240 KozinaViljan Sluga
12BOŽO BENEDEJČIČ, 22.7.1973, Rodik, Rodik 113, 6240 KozinaAndrej Bernetič
13JAN LUKOVEC, 14.4.1993, Rodik, Rodik 5a, 6240 KozinaViljan Sluga
14VALERIJA PUČKO, 7.12.1978, Rodik, Rodik 53, 6240 KozinaViljan Sluga
15TAMARA MEDVED OBREZA, 16.5.1978, Rodik, Rodik 112, 6240 KozinaBogdan Čebohin
16ALENKA ŠKAPIN, 10.12.1952, Rodik, Rodik 13a, 6240 KozinaViljan Sluga

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BOŠTJAN MAHNE, 13.4.1979, Slivje, Slivje 1a, 6242 MaterijaTamara Silič Gropajc
2IVAN BERGINC, 19.10.1961, Slivje, Slivje 26, 6242 MaterijaTamara Silič Gropajc
3KARMEN GRK ČESNIK, 17.1.1974, Slivje, Slivje 7, 6242 MaterijaTamara Silič Gropajc

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VILMA JURIŠEVIČ, 9.7.1958, Markovščina, Markovščina 16, 6242 MaterijaCiril Sigulin
2DAMIJAN SEGULIN, 11.5.1958, Markovščina, Markovščina 7, 6242 MaterijaCiril Sigulin
3FRANKO ŠKRLJ, 27.6.1965, Markovščina, Markovščina 30, 6242 MaterijaCiril Sigulin

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ACO SPASOVIĆ, 15.6.1977, Hotična, Hotična 2a, 6242 MaterijaSilvana Skočaj
2ANA MOĆAN, 14.3.1983, Hotična, Hotična 10, 6242 MaterijaSilvana Skočaj

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 04

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SIMON LUKAČ, 8.2.1988, Kovčice, Kovčice 17, 6243 ObrovMarino Mezgec

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 05

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1PETER PUC, 14.6.1959, Orehek pri Materiji, Orehek pri Materiji 12, 6242 MaterijaJože Vatovec

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 06

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BARBARA GRŽELJ, 9.12.1972, Mrše, Mrše 3, 6242 MaterijaDamjan Cetin

Krajevna skupnost - Slivje - VOLILNA ENOTA 08

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1SANDI SEGULIN, 19.2.1982, Velike Loče, Velike Loče 2, 6242 MaterijaBernard Zadnik

Krajevna skupnost - Tatre - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1ANDREJ FISTER, 7.8.1973, Tatre, Tatre 3a, 6243 ObrovRoman Mahne
2VLASTA ŠIRCELJ-GAJŠAK, 1.5.1974, Tatre, Tatre 7, 6243 ObrovRoman Mahne
3MARJAN KOROŠEC, 13.9.1973, Tatre, Tatre 16a, 6243 ObrovRoman Mahne
4KATJA KOROŠEC, 13.12.1978, Tatre, Tatre 16a, 6243 ObrovRoman Mahne
5MATJAŽ GAJŠAK, 9.4.1970, Tatre, Tatre 7, 6243 ObrovRoman Mahne

Krajevna skupnost - Vrhpolje - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DALJA ČERANIČ, 5.1.1955, Vrhpolje, Vrhpolje 5, 6240 KozinaDalja Čeranič
2MIRJAN VIŠNJEVEC, 2.1.1963, Vrhpolje, Vrhpolje 18, 6240 KozinaDalja Čeranič
3ANKA KASTELIC, 6.4.1956, Vrhpolje, Vrhpolje 31, 6240 KozinaDalja Čeranič
4ZDENKO BENČIČ, 27.2.1959, Vrhpolje, Vrhpolje 11, 6240 KozinaDalja Čeranič
5SEBASTJAN ERCIGOJ, 14.5.1986, Vrhpolje, Vrhpolje 3, 6240 KozinaDalja Čeranič

Krajevna skupnost - Krvavi potok - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1TATJANA KASTELIC, 15.1.1959, Krvavi Potok, Krvavi Potok 11, 6240 KozinaIvan Tratnik
2JAN NOVAK, 16.3.1995, Krvavi Potok, Krvavi Potok 4, 6240 KozinaMilan Fontanot
3DRAGO DUJMOVIČ, 19.5.1949, Krvavi Potok, Krvavi Potok 36, 6240 KozinaIvan Tratnik

Krajevna skupnost - Krvavi potok - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BORIS MIHALIČ, 20.2.1947, Nasirec, Nasirec 4a, 6240 KozinaStojan Višnjevec
2IRENA VIŠNJEVEC, 15.11.1980, Nasirec, Nasirec 17, 6240 KozinaStojan Višnjevec
3TANJA ZONTA, 26.1.1981, Nasirec, Nasirec 16, 6240 KozinaSilvo Dariž

Krajevna skupnost - Krvavi potok - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1BRUNO DARIŽ, 23.11.1959, Mihele, Mihele 9, 6240 KozinaAleš Metlika

Krajevna skupnost - Kozina - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1DEJAN MEDVED, 25.1.1982, Kozina, Brkinska 1, 6240 KozinaDragoljub Stevović
2VLADIMIR ABRAM, 5.4.1953, Kozina, Brkinska 6, 6240 KozinaDragoljub Stevović
3BREDA ŠVARA, 25.8.1966, Kozina, Rodiška cesta 18, 6240 KozinaDragoljub Stevović

Krajevna skupnost - Kozina - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1VLADISLAV KREBELJ, 30.11.1949, Kozina, Bazoviška cesta 10, 6240 KozinaSMC - STRANKA MIRA CERARJA
2MATEJA BOŠTJANČIČ, 2.3.1979, Kozina, Pod Videžem 7, 6240 KozinaDragoljub Stevović

Krajevna skupnost - Kozina - VOLILNA ENOTA 03

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MILENA PRIMC, 12.9.1950, Kozina, Istrska 16, 6240 KozinaSMC - STRANKA MIRA CERARJA
2KSENIJA BERNETIČ, 7.9.1968, Kozina, Kolodvorska ulica 8, 6240 KozinaDragoljub Stevović

Krajevna skupnost - Brezovica - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MOJCA OKRETIČ, 1.5.1964, Brezovica, Brezovica 44, 6242 MaterijaMirko Grželj
2DRAGO VATOVEC, 7.9.1949, Brezovica, Brezovica 23, 6242 MaterijaMirko Grželj
3VILJEM BLOKAR, 18.8.1957, Brezovica, Brezovica 53, 6242 MaterijaMirko Grželj
4DRAGICA HORVAT, 25.1.1961, Brezovica, Brezovica 9a, 6242 MaterijaMirko Grželj
5RADO OKRETIČ, 26.5.1961, Brezovica, Brezovica 44, 6242 MaterijaMirko Grželj

Krajevna skupnost - Klanec pri Kozini - VOLILNA ENOTA 01

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1HELENA BORG, 2.9.1969, Klanec, Klanec 21a, 6240 KozinaRado Bolčič
2DAVID MEMON, 14.5.1977, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 22a, 6240 KozinaRado Bolčič
3MILAN RUDEŽ, 25.11.1952, Klanec pri Kozini, Klanec pri Kozini 34, 6240 KozinaRado Bolčič

Krajevna skupnost - Klanec pri Kozini - VOLILNA ENOTA 02

Št.Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)Ime liste/predlagatelja
1MARJA BOŽIČ, 9.12.1942, Petrinje, Petrinje 1b, 6240 KozinaMiloš Petaros
2SLAVKO BRKLJAČA, 10.1.1955, Petrinje, Petrinje 14, 6240 KozinaMiloš Petaros
Opozarjamo, da objava na tej spletni strani ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.