PRVA STRAN
ENGLISH


Predčasne volitve poslancev v Državni zbor bodo potekale v nedeljo, 13. julija 2014.

PIRATSKA STRANKA SLOVENIJE

Seznam list kandidatov
VOLILNA ENOTA 01 - Kranj
obsega območja občin (na dan sprejema zakona 23.09.1992): Idrija, Jesenice, Kamnik, Kranj, Radovljica, Škofja Loka, Tržič (sedež: Kranj)
VOLILNI OKRAJ
Neja Repinc, roj. 08.12.1983, Bohinj, Grajska ulica 1, Bohinjska Bistrica,
Ekonomski tehnik, Brezposelna
1. volilni okraj
Jure Repinc, roj. 07.04.1981, Bohinj, Grajska ulica 1, Bohinjska Bistrica,
Gimnazijski maturant, Brezposeln
2. volilni okraj
Neja Repinc, roj. 08.12.1983, Bohinj, Grajska ulica 1, Bohinjska Bistrica,
Ekonomski tehnik, Brezposelna
3. volilni okraj
Borut Jakopin, roj. 21.04.1977, Domžale, Poljska pot 3, Domžale,
Inšpektor, Inšpektor za notranje zadeve
4. volilni okraj
Jure Repinc, roj. 07.04.1981, Bohinj, Grajska ulica 1, Bohinjska Bistrica,
Gimnazijski maturant, Brezposeln
5. volilni okraj
Borut Jakopin, roj. 21.04.1977, Domžale, Poljska pot 3, Domžale,
Inšpektor, Inšpektor za notranje zadeve
6. volilni okraj
Raul Ferreira, roj. 14.09.1965, Žiri, Goropeke 12, Goropeke,
Uni. dipl. arhitekt, Arhitekturno projektiranje
8. in 9. volilni okraj
Tina Debeljak Trbič, roj. 03.05.1986, Radovljica, Begunje na Gorenjskem 32 a, Begunje na Gorenjskem,
Gimnazijski maturant, Direktorica zavoda
10. in 11. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 02 - Postojna
obsega območja občin (na dan sprejema zakona 23.09.1992): Ajdovščina, Ilirska Bistrica, Izola, Koper, Nova Gorica, Piran, Postojna, Sežana, Tolmin (sedež: Postojna)
VOLILNI OKRAJ
Mojca Trbič, roj. 27.03.1974, Kranj, Kidričeva cesta 20, Kranj,
Dipl. organizator informatik, Poslovodja in spletni urednik
1. volilni okraj
Rok Tišler, roj. 19.04.1985, Maribor, Ulica Jelenčevih 85, Pekre,
Gimnazijski maturant, Absolvent bio. in mat.
2. in 3. volilni okraj
Miha Ceglar, roj. 31.12.1976, Celje, Spominska ulica 17, Celje,
Strokovnjak za trženje, Informacijski arhitekt
4. in 5. volilni okraj
Anže Jesenek, roj. 05.08.1993, Vrhnika, Na Klisu 3, Vrhnika,
Študent prava, Študent prava
6. in 8. volilni okraj
Mojca Trbič, roj. 27.03.1974, Kranj, Kidričeva cesta 20, Kranj,
Dipl. organizator informatik, Poslovodja in spletni urednik
9. volilni okraj
Nina Masnec, roj. 05.01.1994, Vrhnika, Tržaška cesta 4, Vrhnika,
Gimnazijski maturant, Študent
10. in 11. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 03 - Ljubljana Center
obsega območja občin (po stanju na dan sprejema zakona 23.9.1992): Cerknica, Ljubljana Center, Ljubljana Vič-Rudnik, Ljubljana Šiška, Logatec, Vrhnika (sedež: Ljubljana Center)
VOLILNI OKRAJ
ROK ANDRÉE, roj. 14.10.1989, Ljubljana, Igriška ulica 3, LJUBLJANA,
Kemijski tehnik, Sekretar stranke, programer
2. volilni okraj
TOMAŽ GOLOB, roj. 17.11.1993, Vodice, Selo pri Vodicah 58, SELO PRI VODICAH,
Gimnazijski maturant, Študent
3. in 4. volilni okraj
JANA ZAKRAJŠEK, roj. 10.10.1981, Velike Lašče, Podžaga 7, PODŽAGA,
Gimnazijski maturant, Podpora strankam, prodaja
5. in 6. volilni okraj
BOŠTJAN TAVČAR, roj. 09.07.1964, Tržič, Pot na Zali Rovt 51, TRŽIČ,
Uni. dipl. inž. elekt. in tele., Vodja centra za obveščanje RS, URSZR
7. volilni okraj
MAJA GOLOB, roj. 15.08.1990, Vodice, Selo pri Vodicah 58, SELO PRI VODICAH,
Gimnazijski maturant, Študentka
8. volilni okraj
ROK ANDRÉE, roj. 14.10.1989, Ljubljana, Igriška ulica 3, LJUBLJANA,
Kemijski tehnik, Sekretar stranke, programer
9. volilni okraj
MAJA GOLOB, roj. 15.08.1990, Vodice, Selo pri Vodicah 58, SELO PRI VODICAH,
Gimnazijski maturant, Študentka
10. volilni okraj
BOŠTJAN TAVČAR, roj. 09.07.1964, Tržič, Pot na Zali Rovt 51, TRŽIČ,
Uni. dipl. inž. elekt. in tele., Vodja centra za obveščanje RS, URSZR
11. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 04 - Ljubljana Bežigrad
obsega območja občin (po stanju na dan sprejema zakona 23.9.1992): Domžale, Grosuplje, Kočevje, Litija, Ljubljana Bežigrad, Ljubljana Moste-Polje, Ribnica (sedež: Ljubljana Bežigrad)
VOLILNI OKRAJ
Mitja Vovk Iskrić, roj. 25.08.1979, Ljubljana, Brilejeva ulica 15, Ljubljana,
Bibliotekar, Bibliotekar
2. volilni okraj
Igor Brlek, roj. 30.05.1967, Ljubljana, Ob železnici 14, Ljubljana,
Uni. dipl. filozofije, Vodja sektorja pri Študentskem domu Ljubljana
3. volilni okraj
Mitja Vovk Iskrić, roj. 25.08.1979, Ljubljana, Brilejeva ulica 15, Ljubljana,
Bibliotekar, Bibliotekar
4. volilni okraj
Aleš Matija Cerar, roj. 19.11.1968, Ljubljana, Topniška ulica 35 E, Ljubljana,
Šofer, Šofer
5. volilni okraj
Igor Brlek, roj. 30.05.1967, Ljubljana, Ob železnici 14, Ljubljana,
Uni. dipl. filozofije, Vodja sektorja pri Študentskem domu Ljubljana
6. volilni okraj
Aleš Matija Cerar, roj. 19.11.1968, Ljubljana, Topniška ulica 35 E, Ljubljana,
Šofer, Šofer
7. volilni okraj
Urška Orehek, roj. 15.03.1969, Domžale, Ljubljanska cesta 87, Domžale,
Komercialni tehnik, Brezposelna
8. in 9. volilni okraj
Suzana Avguštin, roj. 26.04.1971, Domžale, Ljubljanska cesta 87, Domžale,
Organizator kulturnega življenja, Terenski anketar
10. in 11. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 05 - Celje
obsega območja občin (na dan sprejema zakona 23.9.1992): Celje, Dravograd, Mozirje, Radlje ob Dravi, Ravne na Koroškem, Slovenj Gradec, Velenje, Žalec, Šentjur pri Celju (sedež: Celje)
VOLILNI OKRAJ
Jure Trbič, roj. 27.07.1983, Radovljica, Begunje na Gorenjskem 32a, Begunje na Gorenjskem,
Diplomant upravnih ved, Strokovni vodja neprofitne org.
2. in 3. volilni okraj
Gašper Deržanič, roj. 17.10.1978, Ljubljana, Pod lipami 28, Ljubljana,
Gimnazijski maturant, Brezposeln
4. in 5. volilni okraj
Sara Gašper, roj. 24.01.1993, Slovenj Gradec, Maistrova ulica 9, Slovenj Gradec,
Gimnazijski maturant, Študentka
7. volilni okraj
Nastja Vivod, roj. 02.09.1989, Slovenj Gradec, Ronkova ulica 16, Slovenj Gradec,
Ekonomski tehnik, Študentka
8. in 9. volilni okraj
Sara Gašper, roj. 24.01.1993, Slovenj Gradec, Maistrova ulica 9, Slovenj Gradec,
Gimnazijski maturant, Študentka
10. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 06 - Novo mesto
obsega območja občin (na dan sprejema zakona 23.9.1992): Brežice, Hrastnik, Krško, Laško, Metlika, Novo mesto, Sevnica, Trbovlje, Trebnje, Zagorje ob Savi, Črnomelj (sedež: Novo mesto)
VOLILNI OKRAJ
ROK DEŽELAK, roj. 10.04.1978, LAŠKO, PODHUMSKA ULICA 7, LAŠKO,
EKONOMSKO-KOMERCIALNI TEHNIK, PREDSEDNIK STRANKE, AKTIVIST
3. volilni okraj
JANI SAMSA, roj. 10.07.1983, PIVKA, KAL 57, KAL,
MAGISTER TEHNOLOGIJE PROMETA, BREZPOSELEN
5. in 6. volilni okraj
MATEJA KONC, roj. 20.03.1987, RADOVLJICA, MOŠNJE 37, MOŠNJE,
GIMNAZIJSKI MATURANT, ŠTUDENTKA
7. volilni okraj
ROK DEŽELAK, roj. 10.04.1978, LAŠKO, PODHUMSKA ULICA 7, LAŠKO,
EKONOMSKO-KOMERCIALNI TEHNIK, PREDSEDNIK STRANKE, AKTIVIST
8. volilni okraj
MATEJA KONC, roj. 20.03.1987, RADOVLJICA, MOŠNJE 37, MOŠNJE,
GIMNAZIJSKI MATURANT, ŠTUDENTKA
9. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 07 - Maribor
obsega območja občin (na dan sprejema zakona 23.9.1992): Maribor, Ruše, Slovenska Bistrica, Slovenske Konjice, Šmarje pri Jelšah (sedež: Maribor)
VOLILNI OKRAJ
Valerija KRALJ, roj. 19.05.1986, Ravne na Koroškem, Brdinje 5, Brdinje,
Univ. dipl. modna oblikovalka, Modna oblikovalka
1. volilni okraj
Nevenka TIŠLER, roj. 28.10.1954, Maribor, Ulica Jelenčevih 85, Pekre,
Tehnična risarka, Upokojenka
2. volilni okraj
Andrija PUŠIĆ, roj. 23.03.1960, Ljubljana, Prijateljeva 7, Ljubljana,
Univ. dipl. inž. rač., Vodja razvoja in raziskav
3. volilni okraj
Valerija KRALJ, roj. 19.05.1986, Ravne na Koroškem, Brdinje 5, Brdinje,
Univ. dipl. modna oblikovalka, Modna oblikovalka
4. volilni okraj
Tomas TIŠLER, roj. 09.06.1975, Maribor, Ulica Jelenčevih 85, Pekre,
Univ. dipl. nemcist, univ. dipl. politolog, Uradnik
5. volilni okraj
Andrija PUŠIĆ, roj. 23.03.1960, Ljubljana, Prijateljeva 7, Ljubljana,
Univ. dipl. inž. rač., Vodja razvoja in raziskav
6. volilni okraj
Nejc GAŠPER, roj. 18.08.1985, Slovenj Gradec, Maistrova 9, Slovenj Gradec,
Dipl. inž. rač. in inf., Programer, sist. adimin
7. volilni okraj
Tomas TIŠLER, roj. 09.06.1975, Maribor, Ulica Jelenčevih 85, Pekre,
Univ. dipl. nemcist, univ. dipl. politolog, Uradnik
8. volilni okraj
Nejc GAŠPER, roj. 18.08.1985, Slovenj Gradec, Maistrova 9, Slovenj Gradec,
Dipl. inž. rač. in inf., Programer, sist. adimin
9. volilni okraj
Nevenka TIŠLER, roj. 28.10.1954, Maribor, Ulica Jelenčevih 85, Pekre,
Tehnična risarka, Upokojenka
10. volilni okraj
VOLILNA ENOTA 08 - Ptuj
obsega območje občin: Gornja Radgona, Lenart, Lendava, Ljutomer, Murska Sobota, Ormož, Pesnica, Ptuj (sedež: Ptuj)
VOLILNI OKRAJ
Peter Močnik, roj. 14.10.1975, Mestna občina Ljubljana, Novakova ulica 1, Ljubljana,
Dipl.ing.rač. in inf., Rač. strokovnjak
1. volilni okraj
Kristjan Buh, roj. 01.12.1989, Vrhnika, Vrtnarija 12 b, Vrhnika,
Transportni komercialist, Koordinator transporta in logistike
2. volilni okraj
Judita Šeruga, roj. 30.12.1961, Murska Sobota, Rožno naselje 8, Murska Sobota,
Arhitektka, Svobodna ustvarjalka
3. volilni okraj
Rolando Benjamin Vaz Ferreira, roj. 20.12.1986, Murska Sobota, Rožno naselje 8, Murska Sobota,
Univ.dipl.prevajalec, Prevajalec in plesni učitelj
4. in 5. volilni okraj
Aleksandra Bersan, roj. 01.07.1984, Radovljica, Ljubno 89, Podnart,
Gimnazijski maturant, Študentka
6. volilni okraj
Kristjan Buh, roj. 01.12.1989, Vrhnika, Vrtnarija 12 b, Vrhnika,
Transportni komercialist, Koordinator transporta in logistike
7. volilni okraj
Peter Močnik, roj. 14.10.1975, Mestna občina Ljubljana, Novakova ulica 1, Ljubljana,
Dipl.ing.rač. in inf., Rač. strokovnjak
8. volilni okraj
Aleksandra Bersan, roj. 01.07.1984, Radovljica, Ljubno 89, Podnart,
Gimnazijski maturant, Študentka
9. volilni okraj
Judita Šeruga, roj. 30.12.1961, Murska Sobota, Rožno naselje 8, Murska Sobota,
Arhitektka, Svobodna ustvarjalka
10. volilni okraj
na vrh